מעורבות חברתית

מעורבות חברתית

מי? מה? מו? איך נרשמים? איזו פעילות מומלצת במיוחד (ובבקשה לא משהו שקשור לחונכות של ילד...)? עם מי מדברים? מתי מתחיל ומסתיים תהליך המיון? יש מצב להירשם לאחר פתיחת שנת הלימודים (פשוט אני רחוק מהאוניברסיטה)? וכמובן כמה כסף זה? שמעתי שיש של 4000 ויש של 8000. מה ההבדל? האם המעורבות היא עמוסה עם לימודים של שנה א' במחלקה מאוד קשה או שניתן להסתדר? תודה!!

ofir50

New member
תשובות

4 שעות בשבוע אני לא מבין למה הסטודנטים המתחילים כל כך פוחדים לעבוד כמה שעות בשבוע כאילו כל מה שהם יעשו אם הם לא יעבדו זה ללמוד 24-7. חבר'ה.. סטודנט יכול לעבוד ..20 שעות עבודה בשבוע או התנדבות או וואטאבר לא פוגעים בציונים אולי להיפך כי זה נותן עולם חוץ מהלימודים...זה משאיר 148 שעות אחרות ללמוד ולאכול ולישון...מספיק בהחלט... תרגעו.. מעורבות חברתית זה כמו פר"ח רגיל רק עם מלגה מוגדלת .

ofir50

New member
אני אישית לא עשיתי את זה

אבל זה סטייל פר"ח ודומיו... כלומר...חלק חניכה חלק עזרה בשיעורים . חלק במשחקיה בפר"ח זה גמיש

סלוניק

New member
הבנתי דווקא שמעורבות חברתית אינה זוכה לתשלום

אלא ל-4 נקודות סמסטריאליות.

עינב 26

New member
מעורבות חברתית

לפי מה שאני שמעתי מחברה שעשתה המלגה היא של 8000 והפעילות היא 4 שעות בשבוע. יש מיונים ועוד קריטריונים להצטרפות, בעיקר של מצב כלכלי.יש הרבה סוגי פרוייקטים ולמיטב ידיעתי - אין כמעט בכלל חונכויות. עדיף ליצור איתם קשר כמה שיותר מוקדם ולא אחרי תחילת הלימודים. לדעתי, אפשר להסתדר עם זה בשנה א', זה לא עמוס יותר מפר"ח למשל.

stasc

New member
אצל מי נרשמים?!

זה נשמע לא רע 8000 עבור 4 ש"ש...היכן ניתן לקבל פרטים ולהרשם?!

למעלה