"מעמקים" בירושלים - מישהו היה?

כרקןמג

New member
"מעמקים" בירושלים - מישהו היה?

שלום, ראיתי שמתחילת דצמבר אין כאן פעילות - כולם כנראה בטראומה מהאסון בכרמל. גם אני - אבל בכל זאת חופשת חנוכה והילדים... אז אם מישהו זכה להיות: זה עמוס בטירוף? שווה? וגם - האם יצא לכם להיות פעם בפעילויות בית התפוצות? גם להם יש הצעות מעניינות תודה!

S r 35

New member
אנחנו היינו ב"מעמקים" - תערוכה מדהימה !

אחת היפות שראיתי. הילדים נהנו מאוד מאוד מאוד מאוד. גם המוזיאון עצמו מקסים ומהנה ואפשר לבלות בו יופי של יום. אם המופע של "מעמקים" רץ עדיין (מתלווה לתערוכה אבל צריך לשלם עליו בנפרד) כדאי
מומלץ מאוד. את הפעילויות של בית התפוצות לילדים אני לא מכירה. אבל אני כן מכירה את המוזיאון ואני בטוחה שיש בו דברים ראויים. שיהיה לכם מהנה ומעניין

S r 35

New member
לא בחנוכה - הייינו בסוף הקיץ

טיול סיום החופש הגדול בירושלים, ממש בימים האחרונים של אוגוסט

dafgol

New member
לא היינו שם (עדיין)

שמעתי מחברים שכן היו , שמאוד נהנו. לגביי השריפה , רק ראיתי אותה בלייב.....נראה אפוקליפטי מאוד....טראומה שלדעתי כל המדינה תצטרך להתמודד איתה...... עצוב מאוד

היינו אתמול ../images/Emo140.gif

היה מאוד מוצלח, לא היה עמוס בטירוף (למרות שהיה קשה במיוחד למצוא חניה); לדעתי - לא שווה להגיע במיוחד רק בשביל התערוכה הזו, אבל ממשיכים ממנה ליתר התצוגות הרגילות, ומבלים כמה שעות מאוד מהנות ומוצלחות. לא לפספס את ההדגמה ליד הקפטריה (שכחתי מה שמה; הדגימו למה ליצורים במעמקים שונים של האוקיינוסים צבעים שונים) - מוצלחת במיוחד. אח"כ המשכנו לסיבוב חנוכיות בשכונת ימין משה, גם זה היה מאוד מוצלח, בפרט שסוף-סוף טפטפו עלינו כמה טיפות...
בבית התפוצות היינו רק בפעילות שנערכה בראש השנה אם אני לא טועה, היה שם "פסטיבל המשפחה", היה נחמד, לא יותר מזה.
לילדים ולך!

למעלה