מעניין אותי לדעת -בקשר לתנאי שמיעת מוסיקה,

רמי אב

New member
מעניין אותי לדעת -בקשר לתנאי שמיעת מוסיקה,

במיוחד מי שמגדיר את עצמו פה יהודי חרדי ,אבל מהסוג שמעדיף לשמוע לא מעט מוסיקה. ולא אכפת לי כמה תגובות יתווספו לפה ,בעיקר שהן תהיינה תגובות יפות. האם אתם תקשיבו לפסקי ההלכה של כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א וכבוד הרב בן ציון מוצפי שליט"א ולא תשמעו שירים קודש יהודים כאשר אותם אומנים מופיעים בערבי שירה ? האם אתם תלכו לערבי שירה של שירי קודש יהודים שיש שם הפרדה בין גברים לנשים ? האם תלכו לערבי שירה של שירי קודש יהודים שיש שם רק גברים ? גם אם זה לא לצורך אירוע פרטי ? מבחינת התוכן שיש בהופעה האם תלכו להופעה שיש בה שירי קודש יהודים אבל בסיגנון מוסיקה יווני ? או רוק ? או רוק כבד ? או מוסיקה אלקטרונית ? וגם אם יהיה במופע אורות ציבעוניים ? וזיקוקי דינור ? ועשן מיוחד ? מעניין אותי לדעת עד כמה לדעתכם צודקים כבוד הרב אמנון יצחק שליט"א וכבוד הרב בן ציון מוצפי שליט"א או שלדעתכם כל הנושא הזה זה רק עניין של פוליטיקה שלמשל נועד רק לעשות חרם על מחטיאי הרבים שלא ימשיכו לחטוא כאשר מה שהם פסקו זה זה לא נפסק להלכה של הרבנים הראשיים לישראל ? מה אתם חושבים שנכון פה ? דרך אגב אני באופן אישי לא נמנה עם הזרם החרדי,למרות שאני מאמין בהקדוש ברוך הוא. דיון נעים.

למעלה