מעניין לשמוע את דעתכן

אולי סתם מעצלות...אדישות וסתם חוסר רצון לפרגן

כן גם אותי זה מסקרן
(השרשרת האחרונה שהעלתי 80 צפיות ללא שום
תגובה בכתב ממש מעליב...)

שיהיה בוקר נפלא
דפנה רזיאל

אני חושבת לרוב עצלנות וגם מקרים של חוסר פרגון

אני העלתי כל מני דברים לכאן , קבלתי גם משהו כמו 70 צפיות ובערך 3 תגובות....

leadit

New member
אלה שלא מגיבות אינן פעילות בדרך כלל, או לחילופין

צרות עין????

גדולה 6

New member
זו תופעה שחוזרת על עצמה בפורומים שונים,חבל

שאין אפשרות לפענח אותה כי צריך שהן יגיבו אך הן לא מגיבות.
לא נראה שזה מצרות עין...אולי מעצלות היד ?..
&nbsp

inbary1

New member
דעתי בנדון...

אם לא מגיבים לX עבודה, זה לרוב בגלל שחושבים שהיא מכוערת ולא נעים להגיד מכוערת.
לא בא להן להגיד "יפה, מאוד יפה" וכו'...כלומר מתעצלים, וזה זכותן הלגטימית.

יכול להיות , לא ניראה לי, אבל אצל נשים אי אפשר אף פעם לדעת בטוח
, שאם משהיא לא אוהבת מישהיא אחרת כאן, היא לא תגיב לעבודות שלה, ולא משנה אם העבודות שלה יפות, וקל וחומר אם הן מכוערות....

לסיכום- כל אחד הטוב בעיניו יעשה ובתנאי שלא פוגע במזיד. והיה ופוגע במזיד, למנהלות יש את הזכות והלגיטימציה להתערבב ולהעיר. או במסר או קבל עם ועדה....

חג שמייח

nunuart

New member
מניחה שבעיקר עצלות אך גם יש כאלה שלא רוצות להגיב על מה שלא

מוצא חן בעיניהן, עינברי, לא אוהבת את שכתבת לגבי נשים שלא אוהבות לפרגן, אך אשמח אם יגיבו לעבודות ולא לאישיות , אני מניחה שרובנו לא מכירות אחת את השניה ועל כן התגובה רצוי שתהייה לעבודה בצורה מקצועית לגבי איכות החריזה, צבעים ,רעיון ופיתוח אישי של התכשיט , יהיה ראוי יותר שכולנו נרויח ביקורת עיניינית בונה ומקצועית כך שנוכל ללמוד ולהשתפר ואכן לתמוך אחת בשניה לכיוון המקצועי

inbary1

New member
בטח שיש נשים שלא אוהבות לפרגן. לא הכול ורוד ויפה

בעולמינו- זאת המציאות...
וויק אפ אנד סמל דה פלאואר....

מסכימה איתך שצריכים להגיב לעבודה ולא לאישיות.

אבל בשטח זה לא קורה. כמובן לא תמיד, טנקס גוד.
אבל קורה.....לא להיות תמימים.....

זאת בכול אופן דעתי האישית.

חייבת לציין שלא ראיתי פה אף פעם עבודות מכוערות....

אולי צבעים שלא מצאו חן בעיני , או סגנון של תכשיט או משהו. אבל מכוער

הדבר היחיד שמכוער פה זה שמעלים פה עבודות , מקבלים 115 צפיות ו2 וחצי תגובות

קשה להאמין ש120 אנשים חושבים שעבודה שלי מכוערת ו2 בנות מגיבות מתוך נימוס...

inbary1

New member
את ראית, את ראית...פשוט

מה שמכוער בעיני האחרת , יפה בעיניייך.
פשוט מאוד...מה קוראים בעברית, על טעם וריח....

דעתי היא שכשתפוז הוסיף את האייקון של מספר צפיות

הם לא חשבו שזה יעורר התמרמרות. אל תשכחו שזה פורום שהוא פתוח ואנשים שמשוטטים בתפוז נכנסים לפעמים סתם.
לפעמים במקום לכתוב 100 פעמים - "וואו, אהבתי..." כשלא עומד מאחורי זה כלום, אלא רק תגובה אוטומטית כדי לצאת ידי חובה... אז שאלה מה עדיף?

inbary1

New member
אפונה ירוקה, יש

משהוא בדברייך, את צודקת....

יכול להיות שיש כניסות של כאלה שסתם גולשות, כלומר לא חברות פה....

rulios

New member
ודעתי היא ש....

יש חברות שיודעות לפרגן ועושות זאת באופן קבוע ויש אחרות שאוהבות לבוא רק כדי לקבל. רעיונות חריזה,תרשימים וכו'. להגיד שזה נעשה מצרות עין ? לא יודעת ומאוד מקווה שזה לא בגלל זה. להגיד שזאת עצלות?גם לא יודעת,כי אם מתעצלות אז גם לבוא לפורום זה מאוד "מעייף".

בעקרון,לפי דעתי כמובן,הרבה יותר קל לי לפרגן למי שמפרגנת מאשר למי שבאה בתחושה של "לי מגיע ,לאחרות לא".
לגבי יפה או מכוער,היופי בעיניי המתבונן. להעיר לגבי טכניקה זה כבר משהו אחר,כי מדובר בהערות בונות וכאלה כולנו נרצה לקבל וללמוד.
מסכימה עם מה שנאמר שזה מעליב ומתסכל להציג תכשיט,לראות כמות גדולה של צפיות ואף תגובה.
אבל מי אני שאנסה לשנות את העולם

brukeren

New member
דעתי היא

נשים שנכנסות לפורום ולא מגיבות זה מתוך קנאה...שלא יכולות לחרוז ברמה המוצגת....וחבל מאוד קצת פירגון
גם דעתי מעליב מאוד שישנן כניסות רבות ותגובותת מעטות

חג שמח חייבת להגיב

היי
ההחלטה להיות סמויה באה מתוך בחירה, (כייף לי לעקוב מהצד ולראות את יצירותיכן המדהימות).
אם הייתי מגיבה מן הסתם לא הייתי סמויה אלא חלק מכן. מכבדת את הפורום ואת היוצרות בו, כמו שאיני מגיבה גם איני עושה שימוש בפורום להציג את עבודותיי, איני מנצלת את הבמה הנפלאה שלכן לטובתי.
תרומתי לפורום נעשית מאחורי הקלעים, במסרים. במידה ונתקלת בבקשת עזרה כלשהיא ויש באפשרותי לסייע
תמיד אגיב לשואלת ואתן מענה. כל אחת ואחד מהסמויים יש את הסיבות שלו שלא להחשף בפורום, לאו דווקא קינאה או צרות עיין. לדעתי לקחתן זאת למקום לא נכון, מספר הצפיות והכניסות צריכה לפרגן לכן שאתן פורום מאוד מעניין, יצירתי ומוכשר וכל אחת ואחת מכן המציגה בפורום גם דואגת להגיב לאחרות וזה יפה וראוי.
המשיכו ליצור ודעו תמיד שככל שהצפיות גדולות יותר ככה אתן מעניינות יותר
חג שמח ופורה

מה שאני חושבת....

יש המון בנות ואנשים שונים, שגולשים בפורום...ולא מגיבים, זו הסיבה שיש כל כך הרבה צפיות.
וזה שבנות לא מגיבות לעבודות, נו טוב, אי אפשר להכריח אף אחד להגיב. קשה לי להאמין שזה נעשה מצרות עין,
אני מרגישה פירגון בין כולנו , ויתכן גם שאני טועה...(בגלל עודף נאיביות-נאיבית חסרת תקנה)

למעלה