מענק רילוקיישן

מענק רילוקיישן

בשעה טובה קיבלתי הצעה למשרה קבועה הכרוכה ברילוקיישן (בתוך בריטניה). אני יכולה להתחיל במוסד החדש באפריל הקרוב אלא שבעלי לא יוכל לעשות רילוקיישן לפני אפריל 2021. כך שמשך שנה נצטרך לגור בשני מיקומים שונים דבר שכרוך בעלויות מאוד גבוהות. נאמר לי שאני זכאית למענק רילוקיישן. השאלה היא האם המענק יכול לעזור לעזור עם עלויות שכירות לשנה הראשונה? האם זה משהו שראוי להזכיר במסגרת המשא ומתן?
תודה!

אור302

New member
לדעתי כדאי להזכיר.

אפילו לא מדובר פה בהתמקחות, אלא בהעלאה על הכתב של אופן מימוש המענק. השאלה היא מה המענק כולל - העברת כבודה או שכר דירה. לי אישית בארה"ב זה היה רק עניין של העברת ציוד. תצטרכי לשאול. אולי תשאלי גם אם יש מגורי סגל אקדמי.לפעמים ישנה אפשרות כזו.
&nbsp
אגב, האם תלמדי גם בקיץ? כי אם לא, אז את עוברת באפריל לחודשיים בערך ואז בעצם תוכלי לחזור לגור עם בעלך בקיץ ולחסוך לא מעט. את יכולה גם לשאול אם ניתן לדחות את תחילת החוזה אבל לא שווה להסתכן לדעתי. כל עוד לא התחלת הם יכולים להתחרט.

22ק ו ס ם

New member
את יכולה להזכיר אבל לא בטוח שזה יעזור

לרוב יש מדיניות קשוחה לגבי מה אפשר ומה לא לדרוש כמענק לוקיישן. בדרך כלל מדובר בהוצאות ישירות של טיסה, העברת מכולה ואולי תשלום לכמה ימים במלון עד שתמצאי דירה. מה שיותר חשוב ולא הרבה יודעים זה לשאול על הוצאות הויזה. הוצאות הויזה הן עצומות ואחרי 3 ו5 שנים תצטרכי לחדש אותה שוב לך ולמשפחה. שווה לבדוק אם הם מכסים את זה.

תודה!

ענייני ויזה פחות רלבנטיים אצלי אבל אתה צודק שהעלויות יכולות להיות אסטרונומיות. מה שכן, גיליתי שבמדיניות הרילוקיישן של המוסד מוזכר שבמידה והמועסק מתגורר בתקופה הראשונית בשני מקומות, הוא זכאי להחזר הוצאות דיור ונסיעות לתקופה של עד 6 חודשים. גם משהו.

למעלה