מערכת החינוכ SUCKS!!!!

bonowoman

New member
מערכת החינוכ SUCKS!!!!

מערכת החינוכ זו מערכת דיקטטורית, פאשיסטית ומטומתמת! מנהיגימ אותה אנשימ נוראיימ שרוצימ להפוכ את כולנו למכונות הרג מחדירימ לנו לראש ערכימ טיפשיימ בשטיפת מוח: לאוה את הארצ-ללכת לצבא-להרוג ערבימ צריכ לשנות את השיטה!!!! השיטה גרועה!!!! השיטה לא עובדת!!!! fuck the system the system suck the systom doesn´t work!!!!!

Phlawless

New member
../images/Emo91.gifמממ...

הפורום דוגל בהצעת רעיונות הרבה יותר מאשר תקיםת המערכת עצמה. רוב האנשים פה מודעים לבעיתיות שבה ומדברים עליה אך גם מציעים דרכי פיתרון. חלק מהדברים שכתבת נכונים ועם חלקם אני מזדהה אך אם יש לך פיתרונות נשמח לשמוע:) נסי את זה . גל

bonowoman

New member
פתרונות?

זה דבר שדורש מחשבה רבה ולא בא בקלות! אפשר להתחיל בשינו היחס של המורימ כלפי התלמידימ.... תריכ להגיד להמ בסמינרימ שלהמ ובאוניברסיטה: התלמידימ גמ בני אדמ וצריכימ להתייחס אליהמ יפה, בסבלנות ובשיוויונ! ואז יש עוד כל-ככ הרבה לתקנ בדרכ... אני בעד שנפסיק ללמוד בכיתה י´ בערכ בגלל שבחנות בגרות זה דבר דבילי שלא מראה על חכמה או הקשב של בנ אדמ אלה רק על זיכרונ(גמ אמ הוא קרא את כל החומר פעמ ראשונה יומ לפני המבחנ...) ןגמ בגלל שהדברימ האלו לא עוזרימ לכ בחיימ! פונקציות? כנ אמ אתה מעוניינ להתעסק במקצועות שכוללימ ידע בככ... אז בשביל זה צריכ מערכת אחרת שאחרי כיתה י´ בוחרימ לאנ ממשיכימ! זה נשמע טיפשי אבל שקועה בזה מחשבה... תיכנסו לרעיונ!!!

לא יודעת מה החדירו לך לראש ../images/Emo11.gif

אבל..... לי נראה שהוא לא בדיוק מלא בערכים..... כי אם את כל כך נגד הערכים של מע´ החינוך..... איך זה שאת מרשה לעצמך להתבטא בצורה שכזו......??? אל תאהבי את הארץ אל תאהבי את המדינה אל תהרגי ערבים ואל תלכי לצבא אל תלמדי בכלל (בשביל מה?) ואל תנסי לשנות כלום (כי ממילא כלום לא עובד) את הגאון היחידי כנראה (כי כולם מטומטמים, פאשיסטים, דיקטטורים ובלה בלה בלה) ועכשיו... אחרי שירית לכל הכיוונים....... מה את מציעה???? יש לך הצעת ייעול? אפילו בגדר רעיון? דיברת עם מישהו? פנית למישהו??? כתבת מכתב למשרד החינוך??? ניסית פעם לשנות גישה????? לא?????
עף פעם לא ניסית????? אז למה שמע´ שלמה תנסה???? כן ניסית????? (אופס, סליחה
) לא נראה לי שהצלחת..... קשה לשנות גישה, נכון...... אז קל וחומר למע´ משומנת שעובדת כבר שנים בשיטה מסויימת אם כי מיושנת. אז במקום לירות צרורות לכל הכיוונים (ככה הורגים ונהרגים), בואי..... שבי איתנו לשולחן הדיונים....... (למרות שיש כאלו שלא כל כך מעריכים התחלות בדיבורים) אני בטוחה שכאן תביני טוב יותר את הדברים...... יאללה בואי נראה אותך...... צריך לשנות את השיטה אמרת...... אז תשני קודם את הגישה שלך.....

bonowoman

New member
הגישה שלי היא לא הנושא ולא צריכה

להשתנות! אני הגעתי לאתר הזה כשסיפרו לי שיש פה פורומ U2 ואז הסתכלתי גמ על הפורמימ האחרימ וראיתי את זה פה אז השארתי הודעה נרגזת ומהפכנית ולא התכוונתי להיכנס שוב.... ולא זה לא מראה עלי שאני רק מדברת וצועקת ולא מקשיבה ולא עושה! כי זה בסכ הכל פורומ קטנ באינטרנט.... בסופו של דבר נכנסתי לפה שוב וראיתי שיש תגובות אז אני מגיבה בחזרה! דבר ראשונ לא באתי לפה לתת פתרונות ואמ את חושבת שזה כל-ככ קל אז למה את לא פותרת את הכל? אבל בכל זאת ציינתי רעיונות.... את לוקחת הודעה בפורומ יותר מידי ברצינות כאילו באתי דווקא לפה לשנות את העולמ! ואל תשפטי אותי בלי שאת מכירה אותי... אני עושה הרבה תאמיני לי!!! אני לא היחידה שצודקת ואני לא גאונ ולא כולמ פאשיסטימ מניאקימ(למרות שהרוב כנ...)! ושתיפת מוח זה מה שיאצתי ממנו.... כי הרי העזתי לראות שיש משהו מחוצ למה שאומרימ לי בביה"ס וכל זה ובדקתי ועכשיו אני בחוצ! בטח יש עוד דברימ שאני בתוכמ ולא יודעת עליהמ אבל אני מקווה לדעת יומ אחד!! בברכה יעל

../images/Emo32.gif תסבירי לי

מה הקטע של לכתוב בלי אותיות סופיות? זה מגניב או מה? זה ממש מעצבן לקרוא את ההודעות האלה.

למעלה