מערכת הציונים

דן לזר

New member
מערכת הציונים

השעה עתה היא 02:19 ( AM כמובן ). לפתע נזכרתי שעוד יש ציונים רבים שלא קיבלתי, אז טלפנתי למערכת הציונים ומשלא נעניתי ניסיתי להתחבר אליה מן האינטרנט. גם שם התוצאה לא הייתה שונה. נחמד לדעת שגם בשעה כזו המערכת עמוסה וכורעת תחת עומס הפניות עד שלא עובדת...

eortali

New member
וכי למה שחשבת ../images/Emo18.gif ../images/Emo35.gif

שהמערכת לא תהיה עמוסה??? בכל רגע נתון ביממה, המערכת קורסת מעומס. ככה זה כשאתה לומד באוניברסיטה עצומה בגודלה, בין מאות אלפי סטודנטים, שצמאים לדעת בכל שעות היום (02:19!!!) את הציונים שלהם. ככה זה...

shecht

New member
ממש לא מבין על מה אתם מדברים

חברים, ברוב שעות היממה כשנכנסים למערכת הציונים היא עובדת, כן גם בשעות מוזרות לפנות בוקר. לי יש ניסיון יותר טוב עם המערכת. זה חוץ מהעובדה ששום דבר לא מתעדכן שם

דן לזר

New member
תשמע...

הייתי אומר לך שאולי בלילה, כשהשחקים יורדים, משהו במערכת זז... אבל לא... אין זה המצב. גם בלילה, כמו בשאר שעות היום, המערכת לא עובדת. או שאולי זה בגלל שאני תושב נתניה והמערכת מפחדת מדי ( בצדק ) לעבוד במקום שכוח אל שכזה? או בקיצור, חסל שטויות, המערכת לא עובדת ( פרט להבלחות רגעיות... ) מאז החלו המבחנים ( לפני כן לא בדקתי... ), למשל, בשלושה ימים האחרונים, לא השגתי את המערכת בטלפון אפילו פעם אחת, וניסיתי, רק כדי שלא יגידו שלא ניסיתי, בערך 10000 פעם. זה המצב.

shecht

New member
נכון לרגע זה אני מסכים ../images/Emo9.gif

דן, מסתבר שאף אחד לא מושלם.

משהו על זמינות מערכת הציונים

נכון שהמצב הוא לא הטוב ביותר בעולם , אך עדיין ניתן לקבל ציונים , ונראה לי שיש שיפור מתמיד בזמינות המערכת. השעה 02:19 AM היא בעייתית כי אם יש תקלה בשעה שכזו , איני מאמין שיש מישהו שמסוגל לטפל בה ולכן פשוט מחכים לבוקר. (אני מאמין שבשעה זו כמות הכניסות למערכת קטנה ביותר , ולכן זהו שיקול הגיוני) בכל מקרה , דן , מכיוון שאני מכיר אותך כאדם רציני: למה שלא תנסח מכתב על הנושא לראש מדור בחינות , ולאחראי על המערכת במרכז המחשבים ? קובי

למעלה