מערכת קריאות- מקום עבודה של כ - 90 איש

goldya12

New member
מערכת קריאות- מקום עבודה של כ - 90 איש

שלום רב, עקב בקשה של הבוס שלי במקום העבודה בו אני מועסק, ל"בנייתה" של מערכת קריאות לעובדים של המקום, כזו שאני אהיה אמון ואחראי עליה עלי הוטל התפקיד לפתח ו/או להתעניין בפתיחתה של מע' קריאות למקום. מעט רקע: מדובר במקום עם מספר בינוני של משתמשים (כ- 90) שבו יש ציוד מחשוב רב החל ממחשבים אישיים, מדפסות אישיות ו/או רשת שמנוהלות על שרת מדפסות, עכברים, מקלדות, סוויצים וכו' וכו'. בקיצור - ערב רב של ציוד שאחת ליום מתקלקל ו/או אחת ליום יש להתקין ציוד כזה או ציוד אחר. (ההתקנה ניתנת לי כהנחייה מהממונים שלי) מטרת המערכת למעשה תהיה, בעצם שכאשר ישנה תקלה כזו או אחרת (לדוגמא: מסך "שחור", מקלדת לא מגיבה, התקנת סוויץ לשני מחשבים וכו') - יפתח משתמש הקצה קריאה במערכת זו והקריאה תפתח/תופיע אצלי במיידי. כך תהיה אפשרות ניהול, תעדוף וכמובן רישום לצורך סטטיסטיקות כאלו ואחרות. כאחראי מערכת שם (אני מנהל הרשת), עלי "לבנות" מערכת כזו. הבוס שלי הראה לי דוגמא של מע' כזו ב.. ACCESS ומשום מה הוא מעדיף את זה בשפה זו. חשוב לציין שאב' המידע שם היא מאוד מאוד קפדנית והיא מנוטרת ומבוקרת מ"מלעלה" האם מישהו יוכל לעזור/מישהו מכיר מערכת כזו ב - ACCESS או אפילו בשפה אחרת או אף פתרון יצירתי אחר? תודה מראש, אריאל

המלצה

אני מציע לך להוריד מערכת קוד פתוח עם רישיון שימוש חינמי. יש לא מעט כאלו שיספקו אותך. אתה כמובן יכול לפתח בעצמך מערכת, אבל תחת הנחה שאין לכם צרכים יוצאי דופן, חבל על המאמץ והכסף.

למעלה