מעשים מגונים בשיעורי נהיגה

aaa123

Member
אני מסכים שיש בחלק מהמקרים של תקיפה מינית אותות אזהרה

ולמעשה אפשר למנוע אותם על ידי חינוך מתאים.
&nbsp
במקרה הרלבנטי לדעתי אילו אותה נערה היתה מוזהרת מראש ולומדת מה הדינמיקה של הטרדה מינית אז היא היתה מגיבה אחרת ולא מחליטה שהיא לא רוצה להאמין במה שנראה לה נכון.
&nbsp
אי אפשר למנוע כל מקרה של תקיפה מינית אבל את המקרים שמתחילים במשהו קטו יחסית שלא בסדר אפשר למנוע.
&nbsp
יכול להיות שאילו המוטרדת היתה אומרת למטריד שמחמיא לה על גופה שזה לא נעים לה,ושהיא דורשת שלא יחמיא לה ולא ינסה ליצור איתה קשר מיני הוא היה מפסיק גם אילו היתה ממשיכה לקחת שיעורים אצלו(והוא פירש את אי ההתנגדות שלה כהיתר לעשות דברים יותר גרועים).
בכל זאת לא הייתי ממליץ לה לקחת סיכון והייתי ממליץ לה פשוט להפסיק מיד את השיעורים איתו.

aaa123

Member
לגבי הטענה שאני צריך להוסיף טריגר לפוסט

אז לא ברור לי בדיוק על מה.
אני יודע שתיאור פרטים של תקיפה מינית יכול לעורר טריגרים אבל בהודעות שלי לא פירטתי את הפרטים המדוייקים(אם הכוונה ללינק אז בהתחשב בנושא עליו מדבר הלינק די צפוי שיהיו שם פרטים).

זה נכון אבל צריך לזכור שנשים שהיו במצב כזה.

יכולות להיות מאוד חזקות במציאות אבל באותו רגע הם נבהלות ולא יודעות מה לעשות, והיא לא צינה את זה אלא דיברה באופן כללי ומכליל, ולי זה נראה די מזלזל ולא נעים בכלל, כי בתור אדם שהיה במצב כזה אני יודע שזה קשה מאוד להתגונן ובתור אחד שמכיר נשים שנאנסו זה מאוד קשה להבין את המצב האיום הזה, ולומר להם רכרוכיות זה לא במקום בכלל, לפחות לטעמי.

אני לגמרי מבינה למה אתה מתכוון

המצבים מאוד מבלבלים וזו נקודה חשובה שעולה תמיד, גם לי.
אני פשוט רואה את הדברים שהיא הזכירה מזווית קצת אחרת.
ואני מסכימה עם כל מילה בהודעה שלך.

נתנאל184

New member
אני שמח מאוד

כי חשוב להבין זאת, שאישה שעוברת את ובטח ילדים/נוער לא יכולים להתמודד וזו לא חולשה אלא פשוט בלבול כמו שציינת.

GreenMamba

New member
מצויינת את!

לא מספיק כל רגשות האשמה העצמית שיש לקורבנות אונס, הנה באה אחת "משלנו" ומאשימה קורבנות אונס שהן נבחרו ע"י האנס כי היו רכרוכיות וחלשות נפשית.
&nbsp
אכן, מופת ודוגמה.
אורלי אינס היא חלשה נפשית, רוני ריבר היא "ילדה חמודה" ואורלי ארביב היא רכרוכית.
אכן.

למעלה