מעתיקה מהקומונה-קיבלתי תשובה תקינה

רונה 4

New member
מעתיקה מהקומונה-קיבלתי תשובה תקינה

בית חדש-התחלה חדשה! ואני מרגישה צורך להתחיל כאן בהודעה שמחה, אז הייתי חייבת להעביר גם לכאן את ההודעה הכי חשובה של ההריון שלי, שבמובן מסויים גם מסמלת עבורי (לפחות נפשית) את תחילתו : קיבלתי היום תשובה סופית תקינה לבדיקת מי שפיר! הבונבון שלי בסדר, הוא בריא! 7 שבועות של חרדה מאז כל התוצאות המפחידות של השקיפות העורפית וסקר שליש ראשון והחלבון העוברי הסתיימו סןף-סוף עכשיו. אפשר לנשום לרווחה. אז נכון שבדיקת ה-FISH היתה בסדר, אבל עם כל הבדיקות המקדימות היה לי מאוד קשה להירגע לגמרי עד התשובה הסופית. וסוף-סוף זה קורה גם לי! כל השבוע אני שואבת עידוד מההודעות המשמחות שלכן, ומתפללת שזה ידבק גם בי. אולי הפורום הזה עושה מזל-טוב לכולנו . כבר שלושה ימים שאני מתקשרת כל בוקר למעבדה ומקבלת תשובה כמו "התחלה תקינה של תוצאה" ו"עוד אין כמות מספיקה של תאים" וחוקרת את הבודקת (מוניקה, בחורה כל-כך סבלנית ומרגיעה) מה זה בעצם אומר, ושואבת עידוד מהתוצאות החלקיות של happy שהסתיימו בתוצאה תקינה. הבוקר קיבלתי מהבודקת הבטחה שתתקשר אלי ברגע שיגיעו התוצאות. אחרי כמה שעות הטלפון מצלצל וקול עליז אומר לי מהצד השני:"רונית? נחשי עם מי את מדברת." אמרתי:"מוניקה?" וכבר מהקול שלה הבנתי שהכל בסדר. כמה טוב שיש בעולם אנשים נחמדים. אז תודה לכל מי שליוותה אותי בכל החרדות בשבועות האלו. גם אני מרגישה כאילו רק עכשיו אני מתחילה באמת את ההריון הזה, רוצה לצעוק את זה לכל העולם, ולהתחיל לחיות!

סינטה1

New member
איזה יופי רונה ../images/Emo24.gif

איזו הודעה שמחה. עכשיו אפשר להתחיל להנות ולנשום לרווחה ולהבין שבקרוב תאחזי תינוק בריא ומושלם בזרועותיך. אין הרגשה טובה מזו

happy

New member
איזה יופי

מאחלת לך שהמשך ההריון יהיה עם המון בשורות טובות והרבה יותר משעמם!!!!

למעלה