מע"מ על תרופות מצילות חיים

מע"מ על תרופות מצילות חיים

אין לי מושג כמה מכן רואות עכשיו את תוכנית הטלויזיה בערוץ 1 העוסקת בהצעת החוק שנכשלה להורדת המע"מ על תרופות מצילות חיים. בתוכנית הוצגו לא מעט מקרים של נשים שאינן מקבלות טיפול רפואי הולם מאחר ותרופות היכולות לסייע להן ולהציל את חייהן, אינן מופיעות בסל התרופות. נשים אלו צריכות לרכוש את התרופות מכספן. בהצבעה בכנסת על חוק שביקש לבטל את המעמ על תרופות אלו, התנגדו חברי מפלגת הליכוד והמערך מנימוקים של משמעת קואליציונית. אני מציעה שנתחיל לחשוב מה אנחנו יכולות לעשות על מנת לגרום לשינוי ולנסות להתארגן לעשייה כלשהי בנושאים כאלו לפחות.

beky1

New member
במישור האישי

לא לסמוך על המדינה בנושא בריאות, ולדאוג לביטוח משלים באחת הקופות ולמהדרין ביטוח בריאות,למי שיכול. חברות ציבוריות יכולות להקים קרנות לטיפול בנושאים האלה , אם משפחת עופר יכולה , אז גם הדנקנרים יכולים ושאר העשירון העליון. לדאוג לפעילות מונעת אצל אנשים בריאים , לאכול ולחיות נכון. מה שיעבוד בנושא הזה או בכל נושא המצריך חקיקה הוא: א. העלאת מודעות ב. גיוס לובי פרלמנטרי לנושא. ג. גיוס יחצנים או חברת PR לקידום הנושא בהתנדבות. אין ספק שזה קיר , אבל עוד לא נולד הקיר שלא ניתן לשבור אותו.

במישור הציבורי

במישור האישי אני מסודרת עם כל מה שאפשר וצריך. מה שמפחיד אותי זה דווקא המישור הציבורי

למעלה