מפגרים כולכם!!!

sagiz1234

New member
מפגרים כולכם!!!

חרא של מכללה, משתינים על בית הספר לתקשורת, סתם שורפים את הזמן והכסף שלנו. מה שכן אחלה חברה... בעיקר הטריו.

gute7

New member
למה אתה קורא לי מפגר?

נכון- שורפים את הזמן נכון עם הכסף הזה היה אפשר לשים מושבים בטריבונה אבל באיזה מוסד אקדמי נוסף יש גם נוכחות לדור העתיד - מופרעי נעמ"ת? באיזה מוסד אקדמי השומרת היא גם מרצה לשיטות מחקר ושריף מסתובב בין הכיתות? אז אני מצפה שתתנצל וגם מגיש בקשה להרחיב את הטריו לקוורטט|

nsti

New member
הדיון הזה ממש "אינטליגנטי"

ואם שניכם סטודנטים של המכללה אז זו באמת בושה להשתייך אליה. ומה הקשר לכך שהשומרת היא גם המרצה לשיטות מחקר? איזו הגזמה! אתם מוציאים למכללה שם שממש לא ראוי לה, היא אומנם לא מקום ראשון אך היא בהחלט מכללה עם שם טוב ורמה אקדמית גבוהה.

gute7

New member
גברת NSTI

כנראה שאת משתייכת לגן העדן שנקרא קמפוס ראשל"צ, אם היית שייכת לת"א אולי היית מבינה מה רשמנו ואולי היית גם מבינה למה את מתביישת להיות שייכת כשתבואי לבקר- תחפשי אותנו בטריבונה...

sagiz1234

New member
d253 היקר

אתה כנראה אינך לומד בקמפוס בת"א אחרת כמובן היית מודע לקייומו של השריף או רועה הצאן בפי החבר'ה, אם תבחן היטב את ההודעות הקודמות תראה שלא דיברנו על שום בעל שפם אך אכן דיברנו על טריו, על מנת ולראות את הטריו (אשר ברגעים אלה נבחנת האפשרות להרחיבו לקוורטט) עליך להגיע לקמפוס בת"א כמעט בכל שעה אפשרית תוכל למצוא אותו יושב בטריבונה. נשמח לספק לך מידע נוסף לגבי המכללה במידה ותהיה מעוניין. הטריו

d 2 5 3

New member
התכוונתי זקן לא שפם

ומי זה הטריו הזה? והאם רועה הכבשים המסטורי מוכר גבינות?

boazwebb

New member
אף אחד לא מכריח אותכם......../images/Emo8.gif

...ללמוד במכללה למנהל - לא רוצים, אל תבואו !!! אף שופט לא הכריח אותכם.... אני למדתי בראשל"צ ועכשיו בת"א... ואם תלכו קצת למקומות אחרים אולי תעריכו קצת!!! אני מבסוט ונהנה מהלימודים בתקשורת בתל אביב ! ! !

gute7

New member
בועזון...

לא טענו אפילו מילה אחת כנגד רמת הלימודים והקורסים- מדברים על האווירה הכללית והיחס המזלזל, הדבר היחיד שממנו אנחנו ממש מרוצים הוא האנשים ,חוץ מכמה ג'ינג'ים... אין לי כח להרחיב מה הטענות אבל תאמין שלא חסר- ואם יש לך בעיה- בוא לטריבונה קניות וחוזרים...

gute7

New member
אנחנו גם מוציאים דברים טובים ורעים

הדברים הטובים- חבר בטריו הוציא שיר שמופץ ברחבי הרשת ואפשר להוריד אותו באי מיול תחת השם שיר חשק- שיר הצעת הנישואין של הפנדל, חוץ מזה יש את מסורת הps2 שנשמרת באדיקות ואני לא מכיר הרבה מקומות שיש בהם מסורת שכזו והדברים הרעים הם האדומים...

sagiz, gute, בקביק - שימו לב../images/Emo124.gif

פורום זה נועד על מנת לתת במה לכל אלו מכם שלומדים במכללה למנהל ורוצים לדסקס על נושאים סטודנטיאלים הקשורים למכללה בלבד. אין שום בעייה ואפשר לדבר על הכל כל עוד לא עוברים את גבולות הטעם הטוב. הודעות שיכללו התבטאויות לא נעימות, ניבולי פה ובכלל, נושאים שאינן קשורים למהות הפורום, ימחקו. בבקשה, לפני שאתם שולחים את ההודעה שימו לב שאינה פוגעת או חורגת מכללי הפורום בכל צורה שהיא. בנוסף - אתם מוזמנים לקרוא את כללי הפורום כאן. תודה.

בקביק

New member
אוקי. הובן, הוטמע ולא יקרה יקרה שוב

yarivos

New member
שתהיה בעניינים, הם משתינים עליך

במקרה ולא שמת לב. מה שכן, כולנו באותה גיגית מסריחה. הרעיון הוא להוציא תואר ראשון בסופו של דבר. יש ביננו גם כאלה שמשלים את עצמם וחושבים שיצאו עם ידע מעשי בדבר או שניים. אז יאללה.. שחרר את וילי

למעלה