מפגש אנשים של רייקי ולב טוב

smile2life

New member
אכן אכן

למה שרק שנינו נפגש?
אם לא מחשיבים את המפגשים הפרטניים שלי עם נעה ואיתן, הילה ואוריאל אני נפגשתי איתך. ואת מגדה אני פוגש לפעמים כשאני מטייל בתל השומר.
אבל כן - מפגש זה רעיון סבבה ואם זה יהיה מתישהו לפני שאטוס שוב יש סיכוי טוב שאגיע.

smile2life

New member
נדמה לי שלפחות שני אנשים מהפורום עברו דירה

אנ יודע על אדם אחד וזוג. כל אחד מהשלושה האלה עברו לדירה גדולה יותר. מעניין אם מישהו ירצה לעשות חנוכת בית עם חברי הפורום. אם אהיה בארץ והשעה תהיה סבירה אז אגיע.

נועיק

New member
מאחר ועברנו לדירה קטנה יותר

אתה בטח לא מתכוון אלינו...

יחד עם זאת כולם מוזמנים, אפשר להגיע בחול המועד סוכות מתישהו, יש ים נהדר ואם משעמם איתנו אז הולכים לים...

smile2life

New member
לא דיברתי עליכם אתם כבר ותיקים בדירה בקבוץ

אני מדבר על שלושה אנשים שאני מכיר מהפורום, אחד מהם קנה דירה ברמת גן והשניים האחרםי שחידרגו לעצמם את המגורים. אני בכוונה לא כותב מי הוא מי כי אולי הם לא רוצים שהדברים יפורסמו.

כולל

כולל השירותים. יש לי 47 מ"ר אבל היי ! אני קומת קרקע אין צורך במדרגות.
אז הגישה נוחה. אבל ביררתי הכניסה לשרותים צרה מדיי לכסא גלגלים סטנדרטי. אז מי שצריך צריך להתכונן מראש. ובנוסף תכינו את עצמכם לחיפוש חניה רצני ופקחים יותר גרועים מת"א.

מהצד השני יש ערק.

אלכוהול

וודקה פינלנדיה ? פילדלנדיה ? במקפיא
אלוף הערק כחול בארון
ווסקי גלאן שייר 5 שנים בארון
סאקי שו צ'ייקו באי בארון.

יש לי רק כוסות בלון על רגל

סאקי/סאקה

כי אוסואי היה יפני.
כלום כי רוב הבודהיסטים לא שותים אלכוהול - מצד שני כנראה אוסואי היה רק חצי בודהיסט

smile2life

New member
אסף לא הייתי חותם על מה שכתבת

בתאילנד הם בודהיסטים מאמינים מאוד ורובם חובבי הטיפה המרה, לפחות אלו שפגשתי בכפרים.

smile2life

New member
לא מדבר על זרמים מדבר על אנשים חיים וקיימים א

גם כאלה שלא מבינים בתיאולוגיה ופילוסופיה של המזרח כמו שאנחנו מבינים. אנשים שחיים בבוקר, יוצאים לשדות האורז, עוברים בחנות, קונים וויסקי תאילנדי, חוזרים הביתה, מרביצים לאישה ואז שותים ונחים.
עצוב אבל יש מציאות כזו.

למעלה