מפגש חובבים יום א' ברמת גן

mirigami

New member
מפגש חובבים יום א' ברמת גן

ביום ראשון 9.12.07 מפגש חובבים 17.30 - ילדים 19.00 - מבוגרים במפגש נעדכן לגבי כנס אוריגאמי לפרטים גל - 052-4267483 מירי - 052-4267484

גילה או

New member
במרכז הישראלי לאוריגמי

רחוב אבא הלל 146 רמת גן ,צמוד למוזאון לאומנות ישראלית. אני מאוד נהנית לפגוש חובבים ולקפל ביחד ואני משתדלת לא להפסיד אף מפגש. .בועז היטיב לתאר את חויותיו מהמפגשים מצורף קישור בנושא . נשמח לראותך. גילה.

bshuval

New member
אני מאד ממליץ לבוא למפגש!

זו חוויה מהנה וכיפית ותורמת המון. חג שמח לכולם!

mirigami

New member
פול ילמד מספר סביבונים מדהימים

וחדשים שהוא יצר וכמובן המעוניינים ללמד דגם נשמח ויש חדשות לגבי הכנס חדשות מעניינות

עדי דבש

New member
אם אני לא אמצא

חברה שאני מכירה שתסכים לבוא איתי ביום ראשון, ההורים שלי לא ירשו לי ללכת.... )= )= )= חוץ ממני, לא הכרתי אף אחד שאוהב אוריגמי לפני שהגעתי אל הפורום הזה, אז אני לא יודעת עד כמה גדולים הסיכויים שאמצא מישהו...

matanb12z

New member
זה שלא הכרת משהו עד שהגעת לפורום

זה לא נורא,אין לך מה להתבייש,החברים במפגשים מאד חמודים ועוזרים בבעיות(קיפולים)

עדי דבש

New member
זה בכלל לא קשור

ללהתבייש, פשוט ההורים שלי הם סופר מגוננים ופרנואידים, וכשאני רק מזכירה את המילה מפגש פורום / מפגש אינטרנט הם נכנסים לחרדה אטומית ונועלים את הבית ככה שאני מתחילה להרגיש קלסטרופובית. חח קצת הגזמתי, אבל זה הרעיון הכללי, הם לא מרשים לי ללכת לבד למקום שבו אני לא מכירה אף אחד פנים מול פנים...

bshuval

New member
זה לא מפגש פורום!

זהו מפגש חובבי אוריגאמי. מועדון החובבים היה קיים הרבה לפני הפורום. הפורום בסך הכל משמש כלי לתקשור עם חלק מהחובבים. אין צורך שההורים שלך יהיו מגוננים. זוהי פעילות רשמית של המרכז הישראלי לאוריגאמי. אני משוכנע שאם הוריך יתקשרו למרכז הם יוכלו לקבל הסבר על פעילותו וירגיעו אותם.

אמאנט

New member
המפגש כרוך בתשלום?

מפגשי הילדים או המבוגרים.. האם חינם או בתשלום? ואם כן, כמה עולה?

גילה או

New member
כן, המפגשים כרוכים בתשלום

פרטים כאן. ניתן גם להתקשר למירי או גל או למרכז לאוריגמי שמיספרי הטלפון רשומים בהודעה למעלה . רצוף בזה גם קישור לאתר של המרכז.

למעלה