מפגש חובבים

mirigami

New member
מפגש חובבים

בתאריך 2/10 בחול המועד של סוכות יתקיים מפגש חובבים אצלינו בבית כידוע יש לנו ספריה של למעלה מ-200 ספרים ו-500 מגזינים של אוריגאמי כל החובבים מוזמנים מי שרוצה ללמד במפגש מוזמן להציע זאת המפגש יתקיים משעה 19.30 בערב כתובת : רחוב הנשיא 43 א' נוף ים. אנא אשרו את הגעתכם במייל [email protected]

mirigami

New member
חבל

המפגש יתקיים אצלנו בהרצליה דבר איתי אולי נוכל להזיז לא בטוח אבל ננסה

gvish

New member
אני אשמח ללמד

וריאציות של הדגם של פוסה - ארבעונים מסתובבים. הדגם של פוסה עשוי מ-3 ריבועים. אני רוצה להדגים איך לעבור ל-4 מלבנים או יותר. ולחילופין לקפל את הדגם מנייר אחד בלבד.

1joni1

New member
אממ שאלה...

אני ירושלמי... טחח נוף ים אחלה חור איך אני מגיע... ליד הרצליה שם, לא?.. ד"א ואני פחות מחובב... כולה עשיתי איזה 15 מצולעים שונים ואני רק אוהב מצולעים אני מקווה שזה מקום בשבילי... טוב לא נראה לי שאני יבוא אולי בפעם הבאה שיהיה יותר קרוב למרכז... חג שמח ג'וני

mirigami

New member
מירושלים

קו 480 לארלוזרוב משם מוניות שירות לנתניה לרדת בצומת כפר שמריהו ליד הבית הירוק אפשר להתקשר משם ויבואו לאסוף סה"כ שעה וחצי נסיעה יש מקום לכל מקפל לא צריך להיות מומחה גדול רק עם אהבה לעולם האוריגאמי

1joni1

New member
טוב אולי אני יבוא ד"א באותה הזדמנות ....

תיהיה אפשרות לקנות שם ספרים ונירות?..

עדי דבש

New member
אני ממש רוצה לבוא

ואני מקווה שאני אוכל, זה תלוי כמובן באמאבא... את יכולה לפרט יותר איפה זה נמצא? כשאת אומרת "אצלנו" - הכוונה למרכז הישראלי לאוריגמי?

Frutapao

New member
גם אני ירושלמי.. ורציתי לברר

כמה אמורה לעלות מונית שירות לשם? ואילו ספרים יש? (אמרת שאפשר גם לקנות!! חלום חיי
) ומה טווח המחירים? כלומר עם כמה כסף כדאי לי להגיע אם אני רוצה, למשל, 2-3 ספרים ו4-5 חבילות נייר?

giladznaor

New member
אני אגיע, כנראה מירושלים

עד כמה שזכור לי, מחיר המונית עולה כמה שקלים בודדים, פחות מעשר (אבל אל תתפוס אותי במילה...).

Frutapao

New member
אני אשמח מאוד להגיע!

רק אבדוק קודם את הזמנים והתחבורה. סופסוף
חיכיתי לפגישות הרבה מאוד זמן!

mirigami

New member
על המפגש

ספרים של מונטרול שיש באתר מומלץ להזמין ולקחת בחשבון שיהיו תוך חודשיים מההזמנה מלבד זאת יהיה את הספר של דיויד בריל והספרים בהוצאה של המרכז לאוריגאמי לגבי ניירות אין בעיה יש ניירות מכל הסוגים. כל מי שרוצה להגיע שיאשר אצל המזכירה גל 03-7513483 \ 052-4267483 לכל מי שמתקשר ולא גל עונה זהו מענה אוטומטי אנושי להשאיר הודעה שאתם מאשרים השתתפות במפגש עם מספר טלפון המפגשים לרוב נערכים במרכז לאוריגאמי באבא הלל 146 רמת גן אחת לחודשיים. אחת לשנה או שנתיים אנחנו קובעים מפגש בביתנו בשל הספריה העשירה שיש לנו המפגש מיועד לכל מי שאוהב אוריגאמי . בועז כתב בעבר על המפגשים כדאי להסתכל בארכיון או שבועז ימצא את מה שהוא כתה בארכיון ויעלה זאת שוב
עלות חברות 145 ש"ח לשנה וזה כולל 10% הנחה במוצרי אוריגאמי (25 ש"ח למפגש) עלות סמלית. למגיעים למפגש בודד עלות המפגש 40 ש"ח (הכל כולל חומרים) למי שלא פגש עדיין את פול ג'קסון תהיה הזדמנות. האתר של פול : www.origami-artist.com מכיון שהמקום בביתינו הקט מוגבל חשוב להודיע כשמגיעים. להשתמע

bshuval

New member
על המפגשים

במקום לחפש את מה שכתבתי בעבר, החלטתי לכתוב שוב... קודם כל יש להדגיש שמפגשי האוריגאמי מיועדים לכל מי שאוהב אוריגאמי, מכל הרמות. זה לא משנה אם אתם מתחילים או מומחים, מובטח שתהנו במפגש. למי שעד עתה קיפל לבד, זוהי הזדמנות לפגוש חובבים נוספים. מאז שהייתי ילד אני מקפל, ושנים רבות עברו עד שלראשונה פגשתי מקפלים אחרים. לא ידעתי למה לצפות. אם לומר את האמת, קצת חששתי מהמפגש. לא ידעתי מה הרמה של המקפלים האחרים ביחס לרמה שלי. מהסתכלות באינטרנט על קיפולים של אחרים -- שלא מגיעים לרמה של הקיפולים שלי -- חששתי שהרמה שלי תהיה די נמוכה ושלא אתאים. החששות שלי התבדו לחלוטין. ראשית, במפגש יש מקפלים מכל הרמות. שנית , חובבי אוריגאמי נהנים לפגוש חובבים מכל הרמות וללמד דגמים גם למקפלים המתחילים. ושלישית, הרמה שלי לא הייתה כל כך נמוכה כמו שחששתי. למתחילים זו הזדמנות להביא את הדגמים בהם אתם מתקשים. אחד החובבים ישמח לעזור לכם להתקדם בשלב בו אתם תקועים (וזה עובד הרבה יותר טוב מאשר לשאול את השאלה כאן באינטרנט ולקוות לתשובה). כמו כן, החובבים האחרים ישמחו ללמד אתכם דגמים נוספים שלא הכרתם קודם. וכמובן, זוהי דרך נהדרת להשתפר ברמת הקיפול! למקפלים המנוסים והמומחים המפגש מהווה דרך לפגוש אנשים נוספים בתחום העניין. תוכלו להראות את הקיפולים האחרונים שלכם (או ההמצאות החדשות שלכם, ליוצרים), להסתכל בספרים חדשים שאנשים קנו, ללמוד דגמים חדשים ומרתקים, ועוד. יש במפגש מקפלים לא רק מכל הרמות, אלא גם בכל תחומי העניין באוריגאמי, בין אם זה קיפולי דגמים מסובכים של קאמיה וטאקאשי, או קיפולי אוריגאמי מודולארי, או קיפולי תבניות מחזוריות. המפגש הוא כיף גדול, ומומלץ ביותר. אני כרגע נמצא בארה"ב אז לצערי לא אוכל להשתתף במפגש. אני מקווה שאתם כן תוכלו! חבל להחמיץ.

1joni1

New member
נשמע נחמד ביותר אבל...

עד מתי אפשר להודיע לכם אם אני בא או לא...? וממש חשוב בשבילי מה השעת סיום (אני צריך בקשר לאוטובוסים) ומה עושים שם?.. נפגשים ומקפלים ?.. מה מקפלים?..

mirigami

New member
כמה שיותר מוקדם

שעת סיום בסביבות 22.00 אבל כמו שאני מכירה את החובבים חלקם נשארים מעבר זה די פתוח וחופשי במפגש יהיה אפשר להנות מספריה ענקית למעלה מ-200 ספרים ו- 500 מגזינים של אוריגאמי מכל העולם. ותוכל ללמוד דגמים להתיעץ ליעץ ולהנות מהאוירה. תהיה הזדמנות לפגוש את פול ג'קסון בהודעה הקודמת רשמתי את האתר שלו תבוא להינות בכייף מירי

1joni1

New member
אה סבבה... יהיו שיעורים של קיפולים מיוחדים?..

ועד מתי להודיע לכם אם אני בא או לא ג'וני

למעלה