מפגש פורום?

מרחף1

New member
מפגש פורום?

מי מרים את הכפפה? אפשר לנסות לארגן משהו לתקו]ת החגים כדי להקל על כל הסטודנטים/תלמידים להגיע. אם מישהו יכול לארגן מקרן אפשר גם לארגן הרצאה או שתיים. אני מבטיח לבוא (כולנו
).

מרחף1

New member
אז יאללה

ואולי הוא מוכן לבוא גם ולהסביר לנו את התחליף שלו לתרות הקוונטים....

שזלונג

New member
דעתי האישית

אני בעד מפגש פורום, אבל לא עכשיו. כרגע, לא ברור מי חברי הפורום, ומי סתם טרולים וכיוצא בזאת. לא ידוע כמה חברים תכל'ס יש בפורום, כי לכל אחד כמעט יש כמה ניקים. צריך לבצע התפקדות, ולבדוק אם יש התפקדויות כפולות ע"י אדם אחד (לפחות לנסות לבדוק). מרבית הסיכויים שיש בערך שניים וחצי חברים בפורום, ולכן אין טעם למפגש. ובקיצור, אני מציע לחכות מעט שסבא'לה יסדר את העניינים, (ונראה לי שהוא מתחיל לא רע), ואז, אם זה יהיה שווה, אז נקיים מפגש פורום. כרגע, הפורום לא במצב מתאים לטעמי, ידרש מעט זמן, אבל תחושת הבטן שלי היא שהמצב ישתפר. זו דעתי, בכל אופן. שנה טובה!

איילפ

New member
אין כפל זהויות

יש אדם אחד שהשתמש בכפל זהויות ואנחנו יודעים מה הם שני השמות בהם השתמש. כנראה שמי שמגיע למפגש הוא לא טרול בכל מקרה.

שזלונג

New member
זה לא משנה את העיקרון, חבל לטרוח ולארגן מפגש,

אם יש רק ארבעה אנשים בפורום.

איילפ

New member
הדרך היחידה בה נדע כמה אנשים יש

היא אם נשאל מי מוכן להגיע למפגש.
בוא נגיד כך, להעלות את הרעיון לאוויר הפורום - לא עולה כסף. אם לא תהיה הפגנת כוונות מספיק רצינית, כנראה שזה לא ייצא לפועל (בינתיים). בכל מקרה, מהנסיון שלי מפורומים אחרים, מפגש פורום זה דבר מצומצם (בין 10 ל-20 איש שמשועממים מספיק במקרה הטוב) בכל מקרה, ולוקח זמן לארגן את זה איך שלא יהיה. אם יילך יילך, אם לא.. לא.

נברא

New member
לשזלונג - דעתי על דעתך האישית היא....

שאתה טועה. כרגע ברור לחלוטין מי סתם טרול "וכיוצא בזאת". דווקא אפשר לספור פחות או יותר את מספר החברים הפעילים (יש בין חמישה עשר לעשרים, להערכתי) ודי ברור שלכל אחד מהם (למעט HN) יש ניק אחד בלבד. ל-HN יש לפחות שניים.

נברא

New member
הרעיון יפה אבל כיוון שאצטרך להפרד מאלמוניותי

בתפוז, אני חושב שאעדר.

למעלה