מפגש

Fanty S

New member
מפגש../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

לאור ההענות אפשר כבר להתחיל להזיז עניינים
שעות! אני מניחה שלכולם הכי נוח שעות אחה"צ. השאלה סביב איזה שעות? 17:00? 18:00? יותר מאוחר? תנו טווח שמתאים לכם.
ימים! אפשר לעשות את זה בפורים כדי שיהיה לנו תירוץ להתחפש לדמות שלנו בוואו
ואז זה אומר 20 או 21 למרץ, שזה יום ראשון או שני, או שאפשר להפגש בלי קשר בימים אחרים. בנוגע למיקום - נראה לי פחות קריטי כרגע ונחליט כשנסגר על תאריך ושעות כדי שנדע באמת כמה אנשים מתכננים להגיע. מה שכן בטוח - זה יהיה במרכז. שרשרו לפה את הימים והשעות שמתאימים לכם כדי שנוכל להסגר על זה כמה שיותר מהר

Nadavvitlam

New member
אני ראשון D:

הימים : לא משנה ממש כל עוד זה לא שני רביעי וחמישי (ערבי ריידים : ) השעות : אחרי 19:00 אני זורם מקום : ממש ממש ממש לא משנה העיקר שיהיה מה לשתות P: להתחפש לדמות שלנו בWow ? לא נראה לי שגם אם אני ממש ארצה אני אוכל היא קטנה מידי (או שאני גדול מידי P: )

Fanty S

New member
אני מאמינה שקינגה ישחרר אותנו ../images/Emo3.gif

אל תשימו ריידים בתור משהו שמפריע, כי אני בטוחה שבסופו של דבר ימי הריידים של כולנו יסתמו שבוע שלם. אני בטוחה שלרייד לידר לא יפריע אם ערב אחד נאלץ להעדר :) ו...אתה יכול לשים פאה בלונדינית ולנופף בגרזן ואנחנו נצמצם את העיניים ממש חזק עד שתזכיר בלאד אלפית

erez1985

New member
מה הבעיה

תביא פאה בלונדינית ומערוך (mace) ותגיד שהגעת שה deadmines....

O s w a l d

New member
Here

I believe that I have off on March 20, I also have 1 day off I have to take by March 16 so another day could be a possibility. Not early in the morning obviously nor too late at night. And no, I'm not dressing up

Kingeh

New member
אוקיי

מעדיף בראשון (20 לחודש) שעה אני חושב שאין ביננו ילדים אז אפשר באיזור 7-8 בערב כזה ככה שאנשים לא בעבודה או בצבא. ואני לא משחרר אף אחד מכם... מה זה פה שכונה?

Shippers

New member
לא חושב שתהיה לי בעיה להגיע

באף אחד מהימים האלו.. במיוחד לא אחרי ה 21
וגם לא מאמין שהשעות ישנו משהו..

Pkunk

New member
20 טוב, 21 גם טוב

ב-20 כל שעה, או ב-21 יותר לקראת 21:00. כמה שיותר תל אביב יותר טוב לי...

erez1985

New member
אני בעד ה-20

ה21 זה יום שני, ועד שאני מקבל הזדמנות לעשות רייד ביום שני, לא בא לי לפספס אותה (גם ככה ירדתי לרייד אחד בשבוע :/) אבל לא מפריע לי כל יום שהו...

Fanty S

New member
גם בשעות אחה"צ? :(

אם נעשה את זה קצת מאוחר אולי זה יגלוש לכאלה שעות ותוכל להגיע :)

למעלה