מפגש!

Abigail483

New member
מפגש!

עצומות כבר לא עוזרות לנו, כמו שהבנתן. לכן.. אנחנו עומדות לצעוד מכיכר רבין עד שגרירות גרמניה, ושם נעשה הרבה מאוד רעש ובלגן. 15.8.10 המטרה שלנו: להשיג תשומת לב. בכל מקום. זאת אומרת שאנחנו נדאג שזה יהיה בכל האתרים המובילים בעולם. אבל בשביל שהם באמת ירצו לשים את זה, כמו את הסרטון המדהים שלנו, אנחנו צריכות לדאוג שגם בישראל ידעו על זה. אנחנו צריכות לעשות כמה שיותר רעש ובלגן ולתפוס כמה שיותר תשומת לב. זאת אומרת שנבוא כולנו עם חולצות של טוקיו הוטל, שלטים ענקיים וצבעוניים, ופשוט נעשה המון רעש ובלגן! אנחנו נשיר, נצעק, נחלק המון פליירים, ופשוט נדאג שכולם יסובבו את הראש אחרינו. אחרי הצעדה והבקשה הרועשת בציבור משגרירות גרמניה לעזור לנו, נלך לעזריאלי ושם יהיהמפגש רגיל! תכינו את עצמכן נפשית ליום שלם של טוקיו הוטל! ההליכה לא תיהיה יותר משעתיים, אלא אם תרצו ללכת ממש לאט ולעשות יותר רעש ובלגן הכי חשוב, זה פרוייקט משותף. מתחילת אוגוסט הולכים להיות כמעט ורק מפגשים ופרוייקטים משותפים. הפינה הבריאותית של אימא לולי: אל תשכחו להביא מים וקרם הגנה! (תאי ואביגיל שצבע העור שלהן לבן בצורה מחרידה: קרם הגנה לא באמת עוזר><) אני יודעת שאנחנו יכולות לעשות את זה, בהצלחה לנו! כמו ששמתן לב, יש כמה שינויים בצעדה. בגלל שבמשטרה החליטו שדיזינגוף סנטר הוא לא מקום מתאים לכמות בנות גדולה (אהמרמזאהמ), אז אנחנו עוברות לכיכר רבין. הצעדה תתחיל משעה 11:00 בדיוק, אבל אתן תהיו שם כבר מ10:30, אנחנו לא מחכות לאף אחת שתגיע אחרי 11:00, תקחו את זה בחשבון! אנחנו נורא מתנצלות על השינוי הפתאומי, אבל זה ההסכם היחידי שהצלחנו להגיע אליו עם המשטרה. אנחנו ניפגש לפני עם בנות שלא יודעות להגיע למקום. הצעדה תימשך כ40 דקות בערך, ובמהלכה אתן רשאיות לחלק פלאיירים שניתן לכן, לצעוק כמה שיותר חזק ולמשוך המון תשומת לב, אבל עד השעה 12:00 בדיוק. כשנגיע לשגרירות גרמניה אתן לא תעשו רעש, אנחנו לא רוצות להסתבך עם המשטרה, זו תהיה עברה פלילית. אבל כמה שיותר שלטים זה טוב! תכינו כבר מעכשיו, בעברית אנגלית וגרמנית! מה שעושה לכן טוב, רק שיהיה קשור לטוקיו הוטל, לישראל וכמובן לזה שאנחנו רוצות אותם כאן שוב. בנות, האישורים שקיבלנו באים עם חוקים, ואלו חוקים שאסור לעבור בשום פנים ואופן, אחרת אתן תסבכו אותנו האחראיות בעבירה פלילית. בואו נשמור על אווירה טובה ונמשוך מספיק תשומת לב, בלי לגמור בכלא אם יש לכן שאלה כלשהי, אתן יותר ממוזמנות להוסיף אותי (אביגיל) למסנג'ר, ושם אני אענה על כל השאלות שלכן. כנ"ל לגבי בעיות עם הורים מפוחדים וסתם כאלו שחושבים שכל העניין הוא שטות אחת גדולה, אני גם אתן את המספר שלי ואני אסביר הכל לכל אימא ואבא מודאגים. תאשרו הגעה אצל יאנה כבר עכשיו. אנחנו רוצות לסגור את כמות המגיעים באופן סופי. כמו שהבטחתי, צילמתי את האישור מהמשטרה. הוא בקישור כי הוא מהפלאפון שלי (ובעזרת זום תוכלי לקרוא כל תקנה ותקנה) באיכות מעולה. הנה הדרך המדוייקת שבא אנחנו צועדות: מתחילים ברחוב מלכי ישראל, ממשיכים ישר לשדרות ח"ן, פונים שמאלה לרחוב דיזינגוף, ממשיכים ישר לאליעזר קפלן, פונים שמאלה לרחוב אבן גבירול, פונים ימינה לרחוב דניאל פריש, עוצרים בדניאל פריש 3 D: בנות שמגיעות לעזריאלי, תאי תפגוש אתכן ותביא אתכן לכיכר רבין, אני עדיין לא יודעת לגבי הקו שבו תנסעו כי אני פשוט לא מוצאת קו ישיר, אז אני מחפשת בנתיים קו שיגיע ממקום קרוב לעזריאלי עד לכיכר! בנות שמגיעות לסנטר, אתן תפגשו שם את סול, שתיקח אכן לכיכר דיזינגוף (5 דקות הליכה) ומשם תעלו על קו 18 שיביא אתכן לכיכר רבין. תביאו בלונים, טושים, בעיקר לורדים, שלטים, תמונות שלכן ושל ט"ה ומצלמות! התכנון של המפגש אחרי הצעדה הוא כזה: אנחנו מגיעות לעזריאלי (חשבנו על גני יהושוע אבל המזג אוויר לא מאפשר). אנחנו מתכוונות לחזור למתכונת הקודמת של המפגשים. ולכן אתן צריכות לבוא עם כל מה שיש לכן לביש (XD) של טוקיו הוטל! ובמפגש, אנחנו הולכות לכתוב אחת על השנייה TH ולצייר את הסמל, בדיוק כמו במפגשים הראשונים! רציתן מפגשים של 2007? אנחנו הולכות לתת לכן כאלו!!! במפגש אנחנו מתכוונות להכין שלט ענקי שאותו נשלח לט"ה לכבוד היומולדת של התאומים ושל גוסטב, את השלט נעצב במפגש! נסטיה המדהימה תדאג לבד ענק לבן שבו יהיה רשום "israel love you" וכל העיצוב והקישוטים - עבודה של כולנו. תביאו בלונים, כדי שנוכל להעיף לשמיים מהגג לכבוד היומולדת של טוקיו הוטל! תביאו גיטרות, כל המוכשרות למיניהן, כדי שנוכל לשיר את דורש דן מונזון בקולי קולותD: במפגש יהיו המון משחקים, שאלונים, ועוד כל מיני הפתעות שאנחנו מתכננות לכן, כדאי שתביאו איתכן הרבה מאוד מצברוח, זה יהיה מפגש שלא תעזו לשכוח. *דני מצטערת, אני רגילה לכתוב בלשון נקבה, לאביו♥

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif וואו, נשמע גדול ../images/Emo12.gif

מקווה נורא שאצליח להגיע :) שהיה בהצלחה

למעלה