מפות חושך וחום. נראה השליש הראשון של ינואר אבוד

איפה הגברת ישתנה. נראה לי הולכים לקראת שידור חוזר של ינואר 2014. ללא משקעים . ושימו לב למינוס. 30 ב500 יורד עמוק לאפריקה. אצלינו כמובן לא נגיע לזה השנה. בקושי מגיע מינוס 22

איפה הגברת ישתנה. נראה לי הולכים לקראת שידור חוזר של ינואר 2014. ללא משקעים . ושימו לב למינוס. 30 ב500 יורד עמוק לאפריקה. אצלינו כמובן לא נגיע לזה השנה. בקושי מגיע מינוס 22
האם אנחנו בדרך לשנה ללא חורף ? לפי המפות גם ינואר וגם פברואר יהו חמים ויבשים. מהרגיל. אם נוסיף לזה שדצמבר מבלים כחם מהרגיל ומתחת לממוצע. הרי שאנו בפתחו של שנה ללא חורף

lovernn

Member

טורדנו אף 3 ממש לאאאאאאא תסתכל על המפות שוב גפס מראה שינוי סינופטי מהתשיעי לחודש תפסיק כבר עם הפנטזיות שלך איזה חושך איזה בטיח ההורטקס רק יתפצל לא יתפרקקקקקקקקקקקקקק ותגיד תוןדה על זה שבועים הפסקה זה לגיטימי לא מעבבררררררררר חלאס תזכור מה אמרתי מחמישי הבא המפות משתנות תוכאל תכובעעע עם מלחחחחחחחחח האפקיות תרד מעל רוסיה מה7 בינואר תרצה או לא​

lovernn

Member

טורדנו אף 3אמרתי לך תחכה עד חמישי הקרוב ואז תלעג לי לטיפש מראים חצי עבודה למה המציאו תמשפט הזה תחשוב למה​

lovernn

Member

ניצן cocos תקרא את ה טוורנדו פסמיסט חסר תקנה זה יחזור איליו כמו בומרנג החורף ניגמר? אז זהו שלאאאאאאא​

דרך אגב בתאריך היעד שביעי ותשיעי בינואר זה לא אפיק שזורם אלינו מאיטליה אלא כל מרכז הכובד עובר אלינו ומנסיוני גם בטווחים רחוקים יש לזה משמעות וזה לא סתם קוריוז

לגברת. חגי לסופש. בחוף יגיעו ל26 מעלות. סוף דצמבר. דצמבר הזה מסתיים החם מהרגיל. ומתחת לממוצע. כל דצמבר היה ממערכת אחת. לצערי איך שזה נראה אנחנו בדרך לחורף פח. מיעוט ימי גשם. חום כמויות בעיקר בפנים הארץ שמתחת לממוצע . אז גם אם יהיה המרץ אפריל מערכת שתעשה השלמה במספרים. זה כבר לא זה לא מבחינת ההרגשה. אבל אחרי שנתיים של חורף מושלם אז מאוד קשה לקבל עונה טובה נוספת ולכן אם נגיע השנה לממוצע זה יהיה נס

lovernn

Member

טורדנו אף 3 בדיוןק ההפך בסוף שבוע הגרעין י יתחיל להראות לרראשונה במפות שהוא עומד להתמזרח ולהגיע למזרח אירופה לא יעזור מה חשבת שהמערב יחגוג לנצח ביום שישי המודלים יתחילו להראות את זה תתכונן לאכול תכובע תאריך היעד 8 לינואר והלאה אין עלי מתי תפניםםםםםםםםם החורף ממש לא ניגמרר אפילו לא התחיל איתנו​

אולי תפסיקי להעתיק הודעות. מסיזונט. פעם אחת ראיתי ממש הודעה שלך כמו שכתוב שמה . ( לא אומר שזה מה שעכשיו אמרת אבל. את לא יכולה להתעלם. ממפות זועתיות. אגב איסי צופה שרב כבד ב12 בינואר

lovernn

Member

הפרבולה1 בדיוק מתי שהאפקיות הפולארית כניראה צפויה להגיע לרוסיה יש לך את גפס ביותר מפגרא תה לא מבין זשה באגגגגגגגגגגגגגג אירופה צפויה להתרכס אז זה מודל שקרן איך צפוי פה שרב חעוד 11 יום שגפס יגיד שיהיה פה טמפ של דובאי למי אכפת אתה לא תופס שגפס מראה תרחיש קיצון זה בחים לא יקרה 12 יום לפני שרב מערכת שלג וכו אם היה לי שקל על כל טמטום גפס מראה היתי מליונרית המודל הזה טמבל זה באג שרב ? מנחש כל תרחיש ראפשרי למודל הזה אין מושג האפקיות הפולארית תרד מעל רוסה מפגר זה מה שהוא להמשיך? אף מודל לא חוזה לחמישה ימים במדויק אז גפס יצא צודק ל11 יום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אה גפס לא אלוהיםםםםםםם לא קובע כלום​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member

הפרבולה1 בעוד 11 ימים טוב שלא אמרת שצופה שרב עלק שהטמפ יעלו במערב אירופה לעוד שבוע חודש ? רגע אבל הטמפ כן יעלו באירופה היא כן צפויה להתרכס מהתשיעי לחודש הקשר ההקליפורני צפוי בלוס אנגלס גל קור השבוע אז פה יהי שרב חחחחחחחחחחחח אז איך יהיה פה שרב מודל שקרןןןןןןןןןןןן בדיוק הפוך איסי ואטר מראה קור אתה אומר לי שרב נו באמתתתתתתתתתת זה לא מגמה זה טמטום​

נערך לאחרונה ב:
למעלה