מפלגה רצינית או גימיק?

מפלגה רצינית או גימיק?

בהמשך לשיטוטיי ברשת והצטרפות לקבוצה שלכם בפייסבוק נוכחתי ללמוד שמה שבאמת עומד בראש סדר העדיפויות של המפלגה הן מסיבות והפקות אופנה. אולי אתם חושבים שככה תצליחו לחדור לתודעה של קהל היעד שלכם אבל מבחינתי זה מוריד מהערך שלכם כמפלגה. תודה על המענה על השאלות אבל כנראה שאמשיך לחפש לי מפלגה אחרת.

כי מסיבות זה רע?

אנחנו מפלגת צעירים, הקהל שלנו הוא קהל צעיר. כשמגיעות יוזמות של התומכים שלנו, כמו למשל שלוש מסיבות שהרימו לכבודנו השבוע וכמו הפקת אופנה מקסימה ויפה שנעשתה כולה בהתנדבות על ידי תומכי המפלגה, אנחנו לא רק מאמצים אותן בשתי ידיים אלא נרגשים לראות את התמיכה הספונטנית שמתבטאת במעשים ולא רק במילים. אנחנו לא פוליטיקאים רגילים ולא רוצים להיות כאלה. אנחנו אנשים צעירים שחיים בתוך קבוצת האוכלוסייה שאנחנו מייצגים. אנחנו יוצאים לברים, רוקדים במסיבות, מבלים, נהנים, שוכרים דירות, לומדים באוניברסיטה, נאבקים במינוס, עובדים קשה. אנחנו אוהבים את הקהל שלנו כי אלה החברים שלנו והחברים של החברים שלנו. האם מסיבה בליהמן ברדרס סותרת את המחוייבות שלנו למצע? האם הפקת אופנה שכולה מפלגת הצעירים מונעת מאיתנו להיאבק על נושאים שבנפשנו? זו גישה קצת מתחסדת. אנחנו צריכים להתחפש לפוליטיקאים זקנים ואפורים בשביל שהצעירים יבחרו בנו? לא רוצים. רוצים להנות גם מהמסע, גם מהדרך. כשמפיק אופנה לוקח על עצמו לתרום למפלגה בדרכו שלו, יחד עם חבורה של אנשים נפלאים, תומכי המפלגה ובמקרה גם דוגמנים, אני מברך אותו על כך. אורלי לוי תבחר בשבוע הבא כחברת כנסת מטעם ישראל ביתנו. היא דוגמנית. זה פוסל אותה מלכהן בכנסת? מישהו אומר שאם ליברמן לוקח דוגמנית לרשימה אז זה מוריד מערכו? 38 מנדטים קיבל הליכוד עם הדוגמנית פנינה רוזנבלום ברשימה, 16-17 מנדטים יקבל ליברמן עם הדוגמנית אורלי לוי והדוגמנית-מגישה אנסטסיה מיכאלי. אנחנו לא מריצים דוגמנים לכנסת, רק נותנים להם יד חופשית להביע תמיכה. מותר להם. גם לדוגמנים יש זכות הצבעה. מכאן ועד "ראש סדר העדיפויות" הדרך ארוכה, אבל אני לא מתכוון להתנצל על המסיבות וההפקות ולא על הקמפיין הפרובוקטיבי שבדרך. צעירים עובדים אחרת, בדיוק כמו שנעשה קמפיין אחר נעשה גם פוליטיקה אחרת, טובה יותר, יפה יותר, נקייה יותר ואמיתית יותר. הולכים עם זה עד הסוף.

למעלה