מפלגת התנועה תומכת במונופולים עושקי ציבור

ונעזוב בצד את ההפסד הכלכלי שיש למדינה היום

רק על מיסים של מהמרים כבדים שיכול לעזור מאד למדינה במצבה הכלכלי הרעוע.
אם היום המדינה לא מקבלת שקל על מהמרים כבדים, שהרשת תהיה חוקית ולא יהיו פיצוציות של לוטו/טוטו המדינה תוכל גם לשלוט יותר בקלות על המיסים שלה מאותם מהמרים.

aaa123

Member
יותר מחצי מדינה אוהבת הימורי ספורט?

האם יש סקר שמראה שרוב האזרחים בארץ מהמרים על ספורט?

killbill57

New member
הם מנותקים מהעם אח שלי וחבל כי הם פוגעים

באוכלוסיות ויש לי שאלה למה הם עושים את זה מה המדיניות שלהם בעניין והאם יש פה אינטרס ניסתר בפני העם?

xGeminix

New member
יפה דיברת ג'וני

תירוש וצור מלככי פינכה של מועצת ההימורים. אני לא אצביע עבור לפיד או לבני אן כל מפלגה שבנ יש כולירות שמנבים לשרת אינטרסים של מונופולים במדינה שהולכת ברוורס.מדינה שמערכת החימוך והבריאות שלה קורסת ורק טוחנת את אזרחיה אך לא נותנת כלום בחזרה.אתם חושבים שצור לא נהנה מיחסי מין בהסכמה חקידום כמה קחבות לובשות מדים?או שאולי מכיון שהוא אשכנזי בשורות המשטרה דבר נדיר כשלעצמו זכה לחסינות מהתקשורת האוהדת.אין לי שום כבוד לכולירה הזה ולא לתירוש ואם כאלה נקראים נבחרי ציבור לא פלא שהמשינה הזאת פושטת רגל ומתפשטת מכסיה ביבוד בינלאומי וחוקים דרקוניים שגם במדינות קומוניסטיות לא קיימים טפי על נבחרי ציבור שכאלה וזה מה שכנראה מגיע למי שמצביע עבור חלאות שכאלה. מדינה גועל נפש .

emperor28

New member
עקב גילוי זה אני לא אבחר בקדימה

ולא עקב הסיבה שחברת הכנסת תירוש תומכת במונופול חסר חשיבות לרוב האזרחים כגון המועצה , אלה עקב זה שהיא תומכת במונופול בכזו נחישות, זה אומר שהיא תומכת בעוד מונופולים שאינני מכיר והרבה יותר חשובים לי ולכיסי.

עקב זה אני, והרבה מחבריי שיכירו את זה עד ערב הבחירות, לא יבחרו קדימה..

מקווה שלא תעברו את אחוז החסימה. להתראות מצטער שבחרתי בהם לפני 4 שנים.

aaa123

Member
אני לא רואה סיבה לתמוך בהימורים

מי שמרוויח מהימורים זה מי שמארגן אותם,וגם האתרים באנגליה מרוויחים מהימורים כך שאני לא מהמר לא על כדורגל ולא על כדורסל.

למעלה