מפעלים של פייזר ומודרנה בארץ? עוד שקר של הנוכל מבלפור לקראת הבחירות

Harrington

Well-known member
מנהל
שמעתי היום על מכתב המדענים הישראליים שמבקשים ממנכ"ל פייזר שלא להגיע לישראל במועד שנקבע לצורך דיון/אישור הקמת מפעל של החברה בישראל, על-מנת שהדבר חס חלילה וחס לא עלינו טפו טפו טפו לא יסייע לראש הממשלה בבחירות.

לא חושב שאי-פעם התביישתי כל כך בישראלים כלשהם.

סתוונית333

Well-known member
שמעתי היום על מכתב המדענים הישראליים שמבקשים ממנכ"ל פייזר שלא להגיע לישראל במועד שנקבע לצורך דיון/אישור הקמת מפעל של החברה בישראל, על-מנת שהדבר חס חלילה וחס לא עלינו טפו טפו טפו לא יסייע לראש הממשלה בבחירות.

לא חושב שאי-פעם התביישתי כל כך בישראלים כלשהם.

מר שמועתי,
מספיק עם השקרים שלך!

Harrington

Well-known member
מנהל
מר שמועתי,
מספיק עם השקרים שלך!
אהה... ממליץ לעקוב ולבדוק. ראשית מעולם לא שיקרתי כאן, על אף שזאת כמובן אחלה השמצה להשמעה כשאין משהו ענייני להגיד. שנית המכתב פורסם באמצעי התשקורת על שמות חותמיו.
כרגיל אבקש שברגע שתגיעי לרמת הבגרות הנדרשת ותצליחי להנפיק תגובה עניינית כלשהי, תעדכני. תודה מראש.

סתוונית333

Well-known member
אהה... ממליץ לעקוב ולבדוק. ראשית מעולם לא שיקרתי כאן, על אף שזאת כמובן אחלה השמצה להשמעה כשאין משהו ענייני להגיד. שנית המכתב פורסם באמצעי התשקורת על שמות חותמיו.
כרגיל אבקש שברגע שתגיעי לרמת הבגרות הנדרשת ותצליחי להנפיק תגובה עניינית כלשהי, תעדכני. תודה מראש.

כרגיל,
הקרצייה הגיע לכשכוש בפרעושיו .

סתוונית333

Well-known member
ידוע. רק מצער. אמשיך לקוות ולהתפלל שתצליחי להתגבר ולהתבגר לרמות בהן תוכלי להגיב עניינית.

אני לא רואה שמצער אותך שמלגלגים עליך .
אם היית מבין שאתה מבזה את עצמך בקרצוציך אחרינו , אז היית מפסיק.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני לא רואה שמצער אותך שמלגלגים עליך .
זה אכן לא מצער אותי, אלא מצחיק. מה שמצער זה הבעיות שאיתן את מתמודדת ולא פחות מצער, זה שאת מציגה אותן כך בריש גלי.
כאמור, מבחינתי אני במלוא הרצינות מקווה ומתפלל שתצליחי להתגבר על כל הנ"ל, להתבגר, ולעבור למצב ענייני יותר. ממתין בסבלנות.
אם היית מבין שאתה מבזה את עצמך בקרצוציך אחרינו , אז היית מפסיק.
כאמור בעבר, אין לי שום בעיה לבזות את עצמי בנסיון לסייע למישהו אחר. אז אם לדעת תפילה למענך אמורה לבזות אותי, למרות שאני כלל לא חושב כך, שיהיה. אמשיך להתפלל ואתבזה בשמחה אם זה המחיר.

סתוונית333

Well-known member
זה אכן לא מצער אותי, אלא מצחיק. מה שמצער זה הבעיות שאיתן את מתמודדת ולא פחות מצער, זה שאת מציגה אותן כך בריש גלי.
כאמור, מבחינתי אני במלוא הרצינות מקווה ומתפלל שתצליחי להתגבר על כל הנ"ל, להתבגר, ולעבור למצב ענייני יותר. ממתין בסבלנות.

כאמור בעבר, אין לי שום בעיה לבזות את עצמי בנסיון לסייע למישהו אחר. אז אם לדעת תפילה למענך אמורה לבזות אותי, למרות שאני כלל לא חושב כך, שיהיה. אמשיך להתפלל ואתבזה בשמחה אם זה המחיר.

הקרצייה נתן הופעה
וכרגיל , לא מחובר למציאות.
פשוט הזוי

סתוונית333

Well-known member
איזהו הסבר/נימוק ענייני לטענה, או שהיא כמו תמיד, טענה בעלמא בנסיון לערפל את הקושי להנפיק משהו ענייני על-ידי תקיפות אישיות?

מי שקורא את התגובות הקרצייתיות שלך מבין שיש כאן הפרעה רצינית של מי שלא מחובר למציאות .

שחר 676

Well-known member
מנהל
כרגיל,
הקרצייה הגיע לכשכוש בפרעושיו .
זה פשוט מצחיק לראות כיצד פעם אחר פעם את מצליחה לבזות את עצמך באמצעות תגובות חסרות מינימום אינטילגנציה.

את לא מסוגלת להתמודד - לכן את מנסה לפוצץ את הדיון באמצעות זעקות שבר בתחפושת של " הקרצייה הגיע לכשכוש בפרעושיו"

ממש זעקה לעזרה...חחחח

למעלה