מפריעה לכל הברכות

אורora

New member
מפריעה לכל הברכות

עם התיעצות עניינית. אחרי שהשתכנעתי שאת סיפורי הילדים שמסבירים את מהות המשפחה שלנו עדיף להקריא לילדונת עם שם שאינו שלה, עברתי לתהות מה להקריא לה. יש ברשימה לפחות 3 סיפורים שאני מתחברת אליהם וניראים מאוד חמודים. ניראה לכן שכדי להדפיס את כולם ולהתיחס אליהם כעוד 3 ספרים בבית שקוראים את כולם מידי פעם, או שזה מבלבל ועדיף להתמנק רק בספר אחד שמסביר את הפואנטה. אני יכולה לראות טיעונים לכאן ולכאן. ואולי לנסות אחד אחד, לראות למה היא הכי מתחברת ולהישאר איתו. למי שכבר משתמשות בסיפורים הללו, הילדים מתחברים אליהם? זה ספר שניקרא שוב ושוב או שאחרי פעמיים שלוש הפואנטה מובנת ובזה זה ניגמר?

../images/Emo63.gif סיפורי הילדים...

לדעתי לנסות אחד אחד, לראות למה היא מתחברת ומדי פעם לנסות אחרים. כל אחד מתאים לגיל אחר ול"מוד" אחר. אני, אגב, לא הייתי מתחילה באישית לוחצת עם כולם ביחד או אפילו כמה פעמים אותו אחד, אלא בטיפטופים. ובשורות: גם אנחנו כבר ניסינו
התחלתי בסיפור שמראה איך באים ילדים לעולם ע"י אמא ואבא, ומשם המשכתי לסיפור שלנו. נרשמו פיהוקים פה ושם ודרישות לשוקו. ומה הכי עניין את התותחון?| הציורים, כמובן. הוא החליט שגם הוא רוצה להיות בים כמו בת הים הקטנה והסוסון.

דש1דש

New member
לטפטף אחד אחד

במרווחים - שתוכל לעכל מה ששמעה, להחליט אם היא רוצה עוד פעם ועוד פעם או משהו אחר. לתת כבוד לכל ספר וסיפור

תומילי

New member
אני לא השתמשתי, אבל

נתתי לחברה ושיניתי לה את השם לשמו של בנה. אמרה לי שהוא מאד אהב. גם הציורים מוצאים חן ואפשר לדבר עליהם. אל תעשי מזה "ענין" המסר עובר אם תרצי או לא. תני לה גם לעלעל ולהסתכל לבד בתמונות, גם כך המסר עובר.

גשם111

New member
אצלנו לא מצליח לסיפורים

לא לשלי ולא לאחרים. לא יודעת אם זה ממקום טוב של: "אמא מה את עושה מזה עניין" או ממקום פחות טוב של אי-רצון להתמודד עם הנושא. בכ"א נסיכות הולך אצלנו הרבה יותר טוב, והכי חשוב שיתחתנו בסוף - חתונות זה להיט גדול.

../images/Emo6.gif אצלנו חרבות... כל דבר שיש בו

חרבות ופיראטים - מובטח לו שיהיה להיט גדול.

תומילי

New member
אצלנו לא מדובר על חתונות

אלא על הרבה הרבה ילדים.... קפיש? גיל ההתבגרות? אמרתי לו פעם שאני נורא רוצה נכדים. הבטיח לי שאם זה תלוי בו יהיו לי הרבה. טוב עוד לא יודע כל כך על אמצעי הגנה...|איקון מסמיק|

../images/Emo6.gif את ב א מ ת מאמינה שהוא לא

יודע כל כך? לי נראה שהיום הם יודעים יותר מאתנו כבר מגיל 6.

gezers

New member
מוזר.. אבל תתעודדי..

עדיין יש לך סיכוי בתור סופרת..
הסיפור שלך להיט אצלנו! שיניתי את השם לשלי (..סליחה מראש על הפלגיאט) וכאמור בתקופה שקראתי שהייתה ממש לא קצרה הייתה דרישה חוזרת ונשנית ל"עוד עוד עוד.."

אורora

New member
איך בחרת באיזה סיפור להתחיל?

אישית אני מאוד מחבבת את זה של קמיל. אבל הוא ארוך וקצת מתוחכם. אולי הוא קצת גדול על ילדה בת 3.

נראה לי שזה קצת גדול על גיל 3,

אצלנו, כאמור, העניין הרב שהתגלה התמקד בעיקר בציורים
ואולי אם הייתי משתמשת בכל זאת בשם שלו, זה היה אחרת.

אורora

New member
אני חושבת

שאני אקרא פעם אחת עם שם אחר ואז אשאל אותה או לקרוא זאת עם שמה. יש לנו איזה ספר טפשי שנושא את שמה ( סליחה קטנוע
) והיא מתה עליו רק בגלל שהגיבורה נושאת את שמה.

catנוע

New member
טפשי או לא, העיקר שהיא אוהבת אותו

נו, וקניתי לה אותו בגלל שהוא נושא את השם שלה. נראה לך שקראתי אותו לפני כן?

שלי מתה על סיפורים.

בעיקר עם המון תמונות
כך שכמעט את כולם כבר הקראתי לה, כמובן שהיא עדיין לא מבינה אבל לפחות מכירה ואולי זה יקל בעתיד, כשיגיעו השאלות.

נוRית

New member
אני בעד פשוט

להתמנק, וזהו...
(ואם כבר, למה לא להתמנייק??
) סליחה, לא יכולתי להתאפק...
וברצינות - עדין אין לי תובנות בענין. אבל שמחה על כל דיון כזה, כי כך אני יכולה ללמוד לעתיד...

gezers

New member
גוזלית התחברה בטירוף

השתמשתי באחד, זה עם ההמון תמונות של גשם, דווקא כן עם שמותינו הפרטיים, וזה מאד מצא חן בעיניה דאז (היום אנחנו כבר ב "קוץ מוץ ורוץ שמתקנים את בובה אלישבע של ילן-שטקליס).. כל אחת/ד לפי טעמו מן הסתם.

אורora

New member
תגידי התחלת לספר לה

מיוזמתך או עקב שאלות? שלי מזכירה את נושא האבא כל הזמן אבל כחלק מהחיים (ל X יש אבא ל X אין אבא וכו או מציינת את קיומו של אבא בכל מיני סיפורים ומשחקים וכו ) אבל חוץ מפעם אחת לפני איזה חודשיים היא לא שואלת למה אין לה אבא, או לא משווה בינה למשפחות אחרות. טוב אני משערת שאנסה ואראה איך זה מתקבל.

אורora

New member
עוד לא התחלתי

בנתיים אני רק מדברת על זה. האמת לפני שעה הדפסתי את הסיפור אבל המדפסת ניתקעה באמצע. אז אולי מחר. היום נישאר עם ספרי דורה. אוףףףףאני כבר לא יכולה לסבול את הדורה הזאת.

למעלה