מפת דן 1974

מצב
הנושא נעול.
אוהד!!!ברוכים השבים!!!המפה

משהו לא מסתדר לי עם המפה הזו
אתה טוען, כי זו מפה מ- 1974. אולם, בשנה זו לא פעל עדיין קו 26, וכך גם קו 8. שניהם החלו לפעול שנתיים יותר מאוחר. קו 43 הפסיק לפעול בערב מלחמת יום כיפור ואז חידשו את קו 31 במסלולו הנוכחי. גם קו 3 עד גבול בת ים התחיל לפעול מאוחר יותר, למיטב זכרוני. אלון, לגבי קו 3א - זה קו שפעל בזמנו מת"מ לסביון-גני יהודה. שנים לאחר מכן הוחלף מספרו ל- 36 סביון ואח"כ 38, עוד בטרם הוא קוצר עד אור יהודה
אוהד!!!ברוכים השבים!!!המפה
לפי זכרוני מקסימום משנת 74-75 שכן אז הוקם רחוב הרב לוי.

oshri5917

New member
במפה כבר מופיעה קו 45 של היום

אתה טוען, כי זו מפה מ- 1974. אולם, בשנה זו לא פעל עדיין קו 26, וכך גם קו 8. שניהם החלו לפעול שנתיים יותר מאוחר. קו 43 הפסיק לפעול בערב מלחמת יום כיפור ואז חידשו את קו 31 במסלולו הנוכחי. גם קו 3 עד גבול בת ים התחיל לפעול מאוחר יותר, למיטב זכרוני. אלון, לגבי קו 3א - זה קו שפעל בזמנו מת"מ לסביון-גני יהודה. שנים לאחר מכן הוחלף מספרו ל- 36 סביון ואח"כ 38, עוד בטרם הוא קוצר עד אור יהודה
במפה כבר מופיעה קו 45 של היום
בעבר קו 45 היה מהתחנה המרכזית (לימים הישנה) בתל אביב לרחוב אילת ביפו

כתוב על המפה שהיא מ-74

כתוב על המפה שהיא מ-74
באחד החלקים שעוד לא העליתי. יכול להיות עם זאת שמדובר רק על מפת הכבישים שיצאה ב-1974 ולאחר מכן "הולבשו" עליה קוי האוטובוס, נכונים למועד מאוחר יותר?

alantan

New member
שימו לב למהלכו של קו 3

פתח תקווה וגני תקווה
שימו לב למהלכו של קו 3
היה לו "מסלול מיוחד לאוטובוסים" בתל גיבורים בין רח' האגס לרח' האפרסק! כבר אז היה מת"צ! יש למישהו מידע על מסלול זה, ולמה דווקא שם הקימו אותו - איזור שלא מתאפיין בעומס תנועה יתר?

ובונוס קטן מהחלק האחורי

מפת דן 1974
הנה אני חוזר שוב עם סריקת מפת דן משנת 1974. דבר ראשון - שער המפה.
ובונוס קטן מהחלק האחורי
כאן מופיע מעין פרסום עצמי של דן. מי שמעוניין בכך שאסרוק גם חלק מרשימת הקוים שנמצאת בצד האחורי של המפה, מוזמן להגיב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה