מצב הפורום באופן כללי - נא להגיב

trigotrigo

New member
מצב הפורום באופן כללי - נא להגיב

בזמן האחרון לרובכם אין נוכחות גדולה כאן. גם אני סובל עכשיו משפעת, נקע ברגל ואחרים, אבל בשורה התחתונה אין פה פעילות. אם אתם סבורים שאנחנו מסוגלים להרים את הפורום (אני עוד עובד על האירוח, לא מוותר), אז יאללה! אם לא - נודיע לתפוז, והפורום ייסגר.

שירי281

New member
אני גיליתי את הפורום

ממש לאחרונה. אני מתארחת ולא הייתי רוצה שהפורום יסגר. אתם ממש נחמדים ויש כאן אחלה מידע על הסדרות. אני אשמח אם תגיבו על הפוסט הזה שירי.

We Never Close

New member
דעתי

חבל אם הפורום ייסגר. אישית אני נכנסת לפורום כמעט כל יום, הבעיה היא שאין כל כך על מה להגיב.. יש את הסיכום השבועי - אם כל אחד יידאג לענות כל שבוע זה כבר משהו להפריח את השממה. מעבר לזה, צריך אולי לחשוב על עוד פינות קבועות שאפשר לפתוח פעם בשבוע\יותר\פחות וגם דברים חד פעמיים.. שורה תחתונה: לכל דבר חייבים שיתוף פעולה של כמה אנשים לפחות, כי בלי זה שום דבר לא יקרה פה.

trigotrigo

New member
אני אשמח אם עוד גולשים ותיקים יגיבו,

כי יש כאלה שאפילו סייעו בפינות קבועות של הפרק היומי וכדומה..

haifaboy

New member
תראה ...

הפורום הוא בהחלט אתנחתא טובה אבל הוא לא מרכז החיים וצריך להבין את זה . אני נכנס לכאן פעםן או פעמים בשבוע וקורה ומה כבר אפשר לכתוב וכמה אפשר להגיב על הסדרה ?? . אני לא חושב שצריך לסגור את הפורום , צריך פשוט להשלים עם העובדה שהפורום הזה לא יקבל את מדליית שיאן הכניסות בתפוז . הוא לא היחידי. יש לו בהחלט זכות קיום מצד אחד אבל מצד שני ה "זרימה שלו" לא תרוץ כמו פורום אקטואליה למשל .

trigotrigo

New member
אנחנו צריכים לכתוב כמות סבירה בכל זאת,

אבל אני מבין שלכולם כמו לי לא תמיד יש על מה לכתוב.

trigotrigo

New member
הפורום ייסגר ביום חמישי, נכון לרגע זה.

צר לי, אבל לא הצלחתי לשכנע בנכונותנו להשתקם.

trigotrigo

New member
לכתוב מה אתם באמת חושבים על הפורום

מה לא עשינו עד היום שיכולנו לעשות? נראה לכם שאפשר? להציג את הדעה בצורה פשוטה אבל ברורה.

שירי281

New member
מה ז"א?

זה בא מתפוז עניין סגירת הפורום? הם רוצים לסגור את הפורום?

הדמר

New member
כמו שכבר נאמר

בס"ד אני נמצאת כאן המון אבל יותר בתור צופה אין לי מה להגיב בדר"כ...

Marg H

New member
../images/Emo192.gif

וואו, למרות שאני כבר כמעט ולא פה יהיה לי נורא קשה עם יסגרו את הפורום.
אני אחשוב על משהו. ובאמת כולנו נורא עסוקים בזמן האחרון. ועם העומס גם יורדת ההתלהבות מדברים מסויימים.

Marg H

New member
צריך להחזיר את ההפעלות שעשינו.

היו לנו דיונים מעמיקים יותר וחלק פחות ואפילו הרבה פחות. היו לנו משחקים. הלהבה קיימת. היא רק נורא חלשה עכשיו. איל זה פורום ממש טוב, אין איזה שהיא דרך לבקש/לשכנע את תפוז לעוד שבוע או משהו, בשביל להוכיח. ולא קומונה. כי נודע, זה לא אותו דבר.

למעלה