מצב רטט

שגיא911

New member
מצב רטט

התחלתי לצאת עם (ולהיכנס לתוך) פרגית חמודה.
למרות שיש לה התקן, הוא ישן והיא וביקשה שאשתמש בקונדום עד שהיא תחליף אותו.
לא השתמשתי בקונדום מאז המאה שעברה ואז לא היו כל החידושים שאני רואה על מדפי הסופרפארם - רטט, טבעות, צלעות, נקודות וכל מיני שכלולים שאין לי מושג מה הם.
מה הקונדומים שיעשו לה הכי כיף ושיביאו אותה לשיא הכי טוב, ולא יפריעו להנאה שלי?

בהחלט מצב לרטט

שלום שגיא911
יש בשוק הרבה סוגי קונדומים, כל כך הרבה שקשה לעקוב אחריהם.
כמו שכתבת, ניתן למצוא על המדפים בחנויות את כל הסוגים, החל מהפשוטים דרך אלה עם הצלעות והחיספוס ועד לכאלה רב פעמיים שחלקם מגיעים עם צלעות להרחבה וכאלה שמגיעים עם הארכה.
יש גם כאלה שמגיעים עם ביצת רטט בתוכם ולמעשה הופכים את הפין שלך לויברטור חי.
מהנסיון האישי שלי אף אחד מהם לא יהיה הבחירה שלי כך שאם אתה רוצה לשמוע את המלצתי - לך על הקונדום הפשוט ותתרכז בלענג אותה.
במקום לחשוב על איזה קונדום תחשוב מה הכי יענג אותה, בדרך כלל רוב הנשים יהנו מתשומת לב מוגברת לדגדגן שלהן - קנה לך רוקט פוקט והיא תהיה בשמיים.

שגיא911

New member
רוקט פוקט

זה בעצם ויברטור, נכון?
סליחה על הבורות, אבל זה לא צעצוע שאשה משתמשת בו כשאין גבר זמין למין בסביבה?
איך אני בדיוק אשתמש בו?

(רק תראי כמה אני לא בעניינים...)
תודה.

רוקט פוקט

באמת סליחה שגיא911, יצאתי מנקודת הנחה (מוטעית כנראה) שכולם יודעים מה זה רוקט פוקט.
רוקט זה צעצוע רוטט שמיועד לגירוי חיצוני. למעשה זה מיני מסג'ר שאפשר לעשות איתו הכל חוץ מחדירה.
נהדר למשחק מקדים וגם למשחק סופי, אפשר לעסות איתו את כל הגוף, כולל האיזורים האינטימיים, גם של האישה וגם של הגבר.
כמו שאמרתי, הכל חוץ מחדירה אבל כן במקביל לחדירה או למין אוראלי.
ראה תמונה מצורפת.

שגיא911

New member
הייתי בחנות

המכשיר שמתאים לתמונה שהעלית הוא אמנם זול (70) אבל מפלסטיק ולא נראה מרגש במיוחד או נעים למגע.
קניתי מכשיר מסיליקון עם מהירויות משתנות שהמוכר המליץ (200 ש"ח) והוא הרבה יותר נעים.
מה דעתך?
אחרי שאשתמש בו, אדווח. בינתיים אל תזפזפו :)

הייתי בחנות

נכון מאד, המלצנו על המוצר היותר פשוט וזול.
נשמח אם תוכל להעלות תמונה של מה שקנית כדי להסביר גם לגולשים האחרים מה זה ומה ההבדל.
בכל מקרה מקווים שאתם נהנים מהמוצר.

שגיא911

New member
רק מחר אוציא את הרוקט מהפוקט

ואנסה אותו על רטוב (תרתי משמע).
אח"כ אדווח + תמונה.
יש לך קישורים שמראים או מסבירים איך משתמשים בו, כדי שננצל אותו בצורה מיטבית?

לשגיא

כשתשלח תמונה של מה שקנית אפשר יהיה להסביר איך לנצל את המוצר בצורה הטובה ביותר.
שימוש ברוקט, במידה והמוצר דומה-
לאישה: הרוקט פוקט נהדר למשחק המקדים , אפשר להתחיל בעיסוי מהקרקפת ועד כפות הרגליים והוא במיטבו על הפיטמות וכמובן על הדגדגן.
אפשר להוסיף גירוי לדגדגן תוך כדי קיום יחסי מין.
לגבר: הפוקט רוקט נהדר לעיסוי באיזור החיץ (האיזור החיצוני מפי הטבעת ועד לאשכים) יעניק לגבר רגעים מגרים ביותר, כמובן שאפשר לעשות איתו טיולים איטיים וחושניים גם על האיבר עצמו ולגירוי מיוחד ומפתיע, האישה שמה אותו על הלחי שלה בזמן שהיא מעניקה מין אוראלי – זה שילוב שיטריף כל גבר וישאיר אותו אסיר תודה, מוקיר ומעריך.

שגיא911

New member
פוקט רוטט

בס"כ זהו היתה הצלחה מסחררת ומשחררת.
זה הרוקט שקניתי, מסיליקון.
בלי להתכונן או לקרוא הוראות, ניסיתי את זה על השדיים, גב, ישבן ודגדגן והיא מ-א-ד נהנתה.
השיא היה שילוב של ליקוק הדגדגן עם עיסוי הנרתיק עם המכשיר. זה הטריף אותה.
תודה רבה ! (גם בשמה)

[URL]http://www.vibetherapy.net/search.php?search=mini%20classic&pid=121&model_number=V008B4X088B4[/URL]

פוקט רוקט

ובכן שגיא, התמונה שאת הקישור אליה צירפת מובילה למיני ויברטור.
כמו כל אביזר רוטט אפשר להשתמש איתו באופן חיצוני (בדיוק כמו רוקט), היתרון שלו שהוא מתאים גם לחדירה, כמו שהבנת ותירגלת.
חשוב לציין כאן אולי שתגובה המקורית אנחנו המלצנו על האביזר הפשוט והזול יותר. כמובן שיש איכותיים ויקרים ממנו, מה שקנית אחד מהם אבל יש עוד סוגים רבים והשמיים הם הגבול.
תמשיכו להתענג איתו ונשמח לשיתופים נוספים.

למעלה