מצגת סיכום לתאי גזע - מבהיר מושגים קשים...

מתניה ש

New member
מצגת סיכום לתאי גזע - מבהיר מושגים קשים...

קישור: http://fohs.bgu.ac.il/homes/braiman/ESC%20lecture%202009.ppt נ.ב. אם למישהו יש שיחזורים אשמח לקבל או שיעלו לפורום, תודה רבה
[email protected]

miaowy

New member
תודה רבה זה ממש עוזר!

יש את השחזור בביופורום ראית אותו? מלבד זה חפרתי באינטרנט ולא מצאתי כלום :(

miaowy

New member
השחזור באמת ישן :\

לגבי התשובות, אני לא ממש בטוחה, המאמרים בטוח לא אותם מאמרים בכל אופן והשאלות שנראות לי בעייתיות: 1) תאי TA ) פרוג'ניטורים ) ותאי גזע, במה שונים? א- יכולתם להתחלק ב- כל התשובות ג- זמן החיים שלהם ד-יכולתם לשכפל את עצמם ה- ד+ג *** מה זה תאי TA למדנו על זה בכלל?*** 2) מה משותף לEG וES הומנים? א- פלוריפוטנטים ב-מבטאים OCT4 ג-א+ב ד- ה- *** הם שניהם פלוריפוטנטים אבל נראה לי שהם שניהם גם מבטאים את OCT4 שהוא סמן לפלוריפוטנטיות*** 6) איזו מולקלולה התבטאה כך שהצליחו להוכיח שמיינו תא גזע לתא עצב לטיפול בפרקינסון? א- GFP ב-נוירופילמנט ג-TH -> אם זה טירוזין הידרוקסילאז אז כן :) ד-אלקליין פוספטאז ) העיה האתית העיקרית של שימוש בתאי גזע הומנים? א-הפרוטסטנטים טוענים שכבר משלב ההפריה נוצר אדם ב- חשש לשיבוט של בנא ג- ד- ה- ***נראה לי ב' למרות שא גם נכון כל השאר נראה לי בסדר...

מתניה ש

New member
אם זה עדיין רלונטי

לגבי שאלה 1 כתוב בשחזור ש TA זה פרוג'ניטורים ככה שהייתי מסמן את ד לגבי שאלה 2 כנראה שבאמת התשובה ג לגבי השאר התשובות נראות בסדר

למעלה