מצטרפת אבל לא ממש

• פותח הנושא צ26
  • פורסם בתאריך

צ26

New member
מצטרפת אבל לא ממש

אני מתלבטת אם להצטרף או לא, שייכת ולא שייכת אבל פורום יותר מתאים אין וסתם חיפשתי מקום לשתף. מקווה שתקבלו אותי בכל זאת.
אני אמא לתאומים מקסימים בת ובן בני 4 וקצת. תוצאה מIVF. חושבים כרגע על מספר 3 אבל עוד לא חזרנו לטיפולים. בנתיים מקווים לנס טבעי. אנחנו לא מוגדים וכביכול הכל תקין אז גם התקווה לספונטני קטן ונחמד עדיין קיים. אחרי 4 חודשים של נסיונות מתחילה לחשוב על חזרה לטיפולים, יש לנו 11 מוקפאים שמחכים.
בנתיים אוכלת את עצמי עם תחושות שקיימות או לא קיימות, אבל בעצם יודעת שזה גם ככה לא אומר שום דבר. מצד אחד עדיין מקווה לספונטני מצד שני זאת סתם אשליה כי אחרי 4 שנים של נסיונות וטיפולים רק הצלחנו אז למה שיהיה כל כך פשוט עכשיו. רוצה ולא רוצה להתחיל לבדוק.
אז זהו, סתם חיפשת מקום לשתף. תודה על ההקשבה.
בהצלחה לכולן.

מלי79

New member
ברוכה הבאה ותודה ששיתפת אותנו

אני מאוד מבינה אותך גם אני עברתי תהליך דומה אחרי שהבן שלי כבר הגיע לגיל 5 בא לי מאוד להיכנס שוב להריון,

לא ציינת את הגיל שלך וזה מאוד משמעותי לגבי הטיפולים וההחזרות ככל שאת צעירה יותר יש סיכוי שהגוף שלך יקלוט טוב יותר את העוברים , יפה לך שיש לך 11 מוקפאים

אני החזרתי 2 מוקפאים לפני כמעט שנה ונכנסתי להריון מאחד מהם בשבוע 10 עברתי הפלה , מה שאני יכולה לומר לך שטיפול של החזרת מוקפאים זו בדיחה לעומת טיפול שלם של הפריה ולדעתי שווה לך לנסות,

מחזיקה לך אצבעות בכל החלטה שתחליטי ושיהיה לך בהצלחה .

איך שבא לי גם תאומים זה מדהים לא??

צ26

New member
הי מלי

תודה על התגובה.
אני בת 33. מכירה את ההליך של מוקפאים, בעבר עברתי ואפילו אחד מוצלח (שלא המשיך אח"כ).
תאומים זה אכן מדהים בעיקר כשהם גדלים אבל לא קל בכלל. אני מאד מאד רוצה חוויה אחרת עם אחד קטן ובודד לפינוק.

anguly

New member
זה בהחלט המקום להתלבטויות שכאלה...

אני חושבת שכל מי שעברה טיפולים לילד ראשון, חולמת שהבא בתור יהיה ספונטני, זה גם האיחול הקבוע שהיה לנועם@בת שאת בטח מכירה מפוריות.

לעתים התקווה הזו מתממשת (מכירה הרבה מאד מקרים), ולעתים לא, ואנחנו חוזרים לטיפולים. כשתרגישי שבוער בך, אם לא יצליח אני מניחה שתחזרי.
בינתיים אני מאחלת לך ספונטני נפלא ושלא תצטרכי לחזור ולשאול אצלינו

למעלה