מצטרפת חדשה ישנה....

• פותח הנושא shpar
  • פורסם בתאריך

shpar

New member
מצטרפת חדשה ישנה....../images/Emo140.gif

הי בנות, החלטתי סוף סוף לצאת מהארון להציג את עצמי אחרי השתתפות פאסיבית חסרת מעצורים 9 חודשים בהריון ולידה, קצת דשדוש בהורים לתנוקות, ומעבר לכאן -נראה לי נעים ובטוח.... יש לי עמרי קטן בן חודשים וחצי (15.12 ), אני בת 26 מת"א, בסוף התואר הראשון שקצת מתעכב בגלל הלידה ועד להודעה חדשה בבית מקווה לעזור ולהעזר... זהו בנתיים, בייי...

משוש30

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה!

הי יש רק הבדל של יומיים בן עמרי ובין מתן... וגם אצלי התואר השני התעכב ואני מקווה לגמור אותו בחודשים הקרובים...

shpar

New member
איזה יופי. של תאריך../images/Emo140.gif.....

איך את מסתדרת עם הקטנציק ועם מבחנים? יש לי מבחן באמצע החודש בפסיכולוגיה ואני ממש לא מצליחה להכנס לאוירת לימודים

משוש30

New member
למזלי אין לי מבחנים רק עוד עבודה

וחצי ומאמר (במקום התיזה) אבל גם זה לא פשוט. בינתיים אני ממש לא מתעסקת בזה כי עוד שבועיים אני חוזרת ואני רוצה את כל הזמן להקדיש למתני שלי. לדעתי להיכנס לאוירת לימדים זה רק בלי הילד ליד. כלומר ללכת ללמוד בספרייה או משהו איתו אני לא מסוגלת להתרכז בכלל...

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

והקטע עם הלימודים נשמע מוכר
גם לי מחכות עבודות ומבחנים. אני מקווה לסיים הקיץ את תעודת ההוראה שלי. את התואר (מדעי המחשב) הייתי בטוחה שסיימתי, והסתבר לי שיש לי עוד קורס - אבל קליל אז גם את התואר הראשון אסיים בקיץ. בהצלחה

liti

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

ואני ילדתי שלושה ימים אחרייך
מאחלת לך לסיים מהר ובקלות. אם את לא עובדת אני מאמינה שיהיה לך יותר קל לסיים את התואר, ואם כן אז מקווה שיהיה מי שיעזור לך עם הקטן.

למעלה