מצטרפת לפורומZה

עינבלית

New member
מצטרפת לפורומZה../images/Emo39.gif

אני עובדת משתי מערכות. מהאקספלורר ואז אני "עינבליה" ומהפייר פוקס ואז אני "עינבלית". שתיהן- אני
שמי עינבל, 31 ואמא בחינוך ביתי חופשי (unschooling) לשניים, בת שלוש ובן 8 חודשים. הנה קצת עבודות שלי בתחום. למדתי לעשות פיות אצל אירית דולמן בקורס הכנת פיות קצר שהיה בדיאדה פרדס חנה לפני מספר חודשים. מאז השקעתי מעל 200 שקלים בהמון צמר בעומר והתחלתי מסורת של חלוקת פיות ומלאכיות כמתנות לימי הולדת של חברותי ובנותיהן:-, הנה אחת מהאימהות שהכנתי (אמא עם תינוק במנשא, רעיון שלי לאור העובדה שרוב היום אני הייתי במצב הזה. לאחרונה הוא התחיל לזחול וכבר מעדיך לא להיות במנשא)

עינבלית

New member
הפיה "פטל" ליומולדת של חברה

שגם אמא שלה מכינה פיות צמר אבל כמדומני שלכל אחת יש את הפיות המיוחדות שלה, ואין שתי פיות זהות כמו שאין שני אנשים זהים...

עלמה7

New member
האמא עם המנשא פשוט מהממת.

את צריכה לתת אותה כמתנה ליולדות. היא עושה הרגשה ממש נעימה.

ברוכה הבאה. האמא מתוקה מאד

והתינוק נהדר. ונפלא שדרך הפיות מצאת את הדרך להמשיך בעצמך. אשמח אם תישארי איתנו.

עינבלית

New member
הרעיון באופן כללי../images/Emo39.gif

הקהילה מורכבת ממשפחות, היחודיות והאינדיבידואליות של כל פרט מרכיבים את העושר של הקהילה כולה. המשפחה היא בעצם יחידת הבסיס של הקהילה, כשכל המוסדות המדמים משפחה (מיתר, בי"ס פתוח וכדומה) מיועדים ליצור אלטרנטיבה כאשר ההורים אינם יכולים להשאר בבית עם ילדיהם. בית הספר לכשעצמו, הוקם בסה"כ לפני כמאה וחמישים שנים עם המהפכה התעשייתית (ד"ר אבן-זהר) , ומטרתו היתה להכשיר פועלים מהר ולאפשר להורים להיות פועלים בעצמם. עם השנים, מתקבלת אצל רבים מאיתנו התחושה שהמטרה השתנתה. אינני רוצה להכשיר את ילדיי להיות פועלים חסרי פנים וזהות (כמו בסרט החומה של פינק פלויד), שכולם אותו הדבר, חלק אחיד ובלתי יחודי מתוך החברה. למען האמת, אינני רוצה להכשיר את ילדיי כלל. אני בוטחת בכך שתהליכים קורים, בדיוק כפי שתינוק מתחיל לזחול, ולעמוד, וללכת, ולדבר. איני מכשירה ילדים לחיים (הסלוגן של משרד החינוך "מורה טוב מורה לחיים"...), אני מאפשרת להם להיות מה שהם, תוך כבוד הדדי, הנאה וחיים בתא המשפחתי ובמרחב הקהילתי.

תודה לך ענבל

הבנתי את הרעיון -אנסה להרחיב ידיעותי באמצעות האינפורמציה שנתת לי באופן אישי

smady a

New member
עינבל../images/Emo24.gifיופי שבאת.נכון כל אחת

זורמת עם הפיות שלה. תודה ששיתפת אותנו. נשמח מאודד שתישארי איתנו.

nukke

New member
מאוד אוהבת את המנשא

למרות שאני חושבת שהעיניים טיפה מיותרות כאן. גם הפיות יפות, בעיקר השניה.

למעלה