מציאת דירה

liorba

New member
מציאת דירה

אני מתחיל ללמוד באריאל.איך אני מחפש דירה?קצת קשה לי לחפש מודעות שם כי אני מרוחק משם.יש למישהו רעיונות?

goldy

New member
פתח עיתונים, חפש ב"להשכרה"

מהו התקציב שלך? האם אתה מתכנן לגור לבד או עם שותפים? עד כמה אתה קרוב לביה"ס? תוך כמה זמן אתה מגיע?

akapulko2020

New member
כמה דברים

אם שקלת לגור במעונות,כדאי לדעת שיש מעונות בבניין (2 חדרים של 2 אנשים בתוך דירה ) או מעונות קרוואנים של הרכב מגורים שונה(יש ל1 ו2 ל3,וגם ל5) בעניין המעונות כדאי לדעת שאין כמעט קשר למצב סוציאו-אקונומי(בנאדם שלא יקבל מעונות במקום אחר כנראה כן יקבל מעונות באריאל,וזאת כי אין בעיה של חוסר מקום במעונות,מה גם שהשנה יתווספו קרוואנים נוספים)
דירות: השיטה המומלצת היא להעזר במתווכי הדירות שיש באריאל,שמתעסקים במיוחד שהשכרה לסטודנטים(אפשר למצוא את הטלפון דרך דפי זהב) רמת המחירים לדירה שכורה די דומה לזו שבמרכז הארץ.
אופציה נוספת היא לגור באחד הישובים הקרובים לאריאל - ברקן הוא המועדף על הסטודנטים שבוחרים לא לגור באריאל עצמה,במיוחד למחוסרי רכב פרטי(אוטובוס מפ"ת עובר דרכו ויש גם קו אוטובוס נוסף).מחירי ההשכרה יותר נמוכים שם.
ישנה אפשרות לגור גם ביישובים נוספים באיזור -ששוב,מחירי השכרה נמוכים יותר(אם כי שם מומלץ רכב), נמוכים שם . חלק מהיישובים הם התנחלויות -יש דתיים ויש חילוניים -יש מודעות להשכרה במכללה עצמה.

למעלה