מציאת קבצי cab אחרי התקנה

no problem

New member
מציאת קבצי cab אחרי התקנה

אני מעוניין לשמור את קבצי ההתקנה cab ומישהו פה אמר שהם צריכים להיות בספרייה של activesync אבל איני מוצא ספריה זו. מישהו יכול לעזור?

שאלה

האם אתה מנסה לאתר את קבצי ה-CAB לאחר התקנה דרך ה-PC או שמא אתה מתקין קובץ CAB והוא "נעלם" לך לאחר ההתקנה? לכל אחד מהמצבים פתרון שונה. אנא פרט בבקשה גם איזו מערכת הפעלה יש במכשיר שברשותך..

no problem

New member
אני מתקין דרך ה-PC ומחפש אותם אחרי ההתקנה.

הקבצים לא נעלמים לי. אני פשוט לא מוצא אותם. יש לי WM5.

בבקשה

C:\Program Files\Microsoft ActiveSync כנס לשם. אתה תראה תיקיות השייכות לתוכנות שהתקנת. בתוך התיקיות נמצאים קבצי ה-CAB המבוקשים. בהצלחה.

בצע חיפוש ע"י שימוש בסייר הקבצים

במחשב ה-PC על הערך ActiveSync סרוק את כל הכוננים שלך וראה היכן התיקיה מתחבאת. ייתכן והתוכנה אצלך הותקנה לכונן אחר או בנתיב שונה.

נסה כך...

1. הסר את ה-ActiveSync. 2. התקן אותה מחדש ובצע זיווג. 3. בדוק שהתיקיה נוצרה. מרגע זה כל התוכנות שתתקין אמורות לעבור דרך שם. מעבר לזה, ניתן להוריד לחלק מהתוכנות גרסאת CAB ולאלו שלא ניתן לרוב לבצע "Extract" עם WINRAR ולשלוף מהם את ה-CAB. (גם אם הם בסיומת EXE. בהצלחה.

yosef056

New member
אם אפשר יותר לפרט` האם אפשר להוריד

קובצ EXE לפוקט ולפתוח אותו אם איזה שהיא תוכנה? אם כן מאיפה מורידים אותה ?

לעניות דעתי לא.

אני מדבר על פתיחת ה-EXE במחשב ה-PC עם WINRAR. זה לא תמיד עובד אבל לא פעם הצלחתי לבצע תהליך שכזה.

AYELET1

New member
ישנם קבצי EXE, שגם אם הם בסופו של דבר מכילים

תוכנה המיועדת לפוקט, הם להתקנה דרך PC - למערכת ההפעלה שלו הם מתאימים. ישנם כאלו שמיועדים לפוקט (נדירים). אז השאלה לאיזו מערכת הפעלה יועד קובץ ההתקנה אותו הורדת. וכן, לא תמיד ניתן למצוא את ה-CAB המבוקש. לפעמים הוא נמחק אפילו ע"י ההתקננה עצמה.

no problem

New member
אה. ובכן, ראשית אני מודה על ההצעה.

אני מעדיף כרגע שלא להסתבך עם הורדת התקנה והתקנה מחדש של משהו שבא עם ה-PDA אבל בהחלט אשמור הודעה זאת ב-favorites לעתיד. אנסה את ההצעה השנייה שלך.

בא עם ה-PDA?!

אינך יכול להסיר את ה-AS מה-PDA הכוונה שלי היא להסירו מה-PC. מעבר לכך, מה הבעיה ממנה אתה חושש בהסרה והתקנה מחדש?

no problem

New member
אה. את זה כבר עשיתי מספר פעמים

ואפילו נעשה לאחרונה לאחר התקנה מחדש של ווינדוס. לא עוזר.

למעלה