מצלמה דיגיטלית

kaminero

New member
מצלמה דיגיטלית

שלום
אחותי נמצאת עכשיו בחול ובמצלמת סטילס שלה נשברה הדלת בגלל שהיא נפלה לחברה שלה מהיד קיצר החלטנו לקנות מצלמה דיגיטלית אחת המצלמות שראיתי ונראת לי טובה גם לפי הסיקורים היא ה sony dsc v1 מה יש לכם להגיד עליה ואם יש לכם המלצות על מצלמות אחרות ברמה כזו +-

2cookie

New member
מצלמה מצויינת

קטנה מאד וטובה, כדאי לשקול גם קאנון G5 ואולי אפילו את הסוני F717...

kaminero

New member
שאלות

קודם כל השתיים האחרות לא מתאימות כי אני רוצה מצלמה קטנה
עכשיו לשאלות 1. איפה כדאי לקנות אותה:ברזיל,ארגנטינה או בארץ
2.איזה נפח של כרטיס זיכרון כדאי לקנות ועוד פעם איפה לקנות אותו כמו בשאלה הראשונה 3.יש למצלמה חיבור usb רגיל או רק usb2
היו לי עוד שאלות אם אני אזכר אני אשאל ותודה קוקי

RKIL

New member
איפה לקנות.........

זה שאלה מצויינת ....קחי בחשבון את האחריות לממוצר שזה דבר חשוב .. אם הההפרש בין הארץ (חנות) לחו"ל הוא ממממממש גדול עד כדי כך שאם יקרה לה משהו לא יכאב הלב על הסכום..אז חו"ל איזה נפח כרטיס זה תלוי בך ... כמה שיותר תמיד יותר טוב....למרות שלדעתי לצרכן הרגיל מספיק 512MB +8/16MB שבא עם המצלמה זה מספיק

kaminero

New member
תודה ו...

קודם כל אני בן
חוץ מזה מה זה נקרא הפרש גדול
אלף שקל? נגיד אני קונה אותה בחול וקורה לה משהו אני יכול לתקן אותה בארץ נכון? בנתיים מבחינת כרטיסים אני מתלבט אם לקנות 256 או 512 כי אלה כרטיסים יקרים
מה אני עושה עם בטריה כדאי לקנות עוד בטריה או עוד מטען? סליחה על הפגזת השאלות פשוט אני חייב להחליט מה אני עושה אם לקנות או לא ואיפה

2cookie

New member
קונים בחו"ל רק עם אחריות בינ"ל

למדתי את זה על בשרי דווקא עם סוני... עדיף לך לקנות 256, ממורי סטיק באמת מחירים בשמיים...

2cookie

New member
1. בארץ

2. 256, להזמין מאיביי 3. אני מניח ש2, אבל בתכלס זה לא משנה.... מהירות הקריאה שלה מהכרטיס איטית יותר מהמהירות של USB1, קונים קורא כרטיסים... הכי טוב....

kaminero

New member
תודה../images/Emo70.gif ועוד שאלה קטנה../images/Emo13.gif

בקשר ל2. אני לא יכול מאיביי כי אמא שלי לא מוכנה לתת כרטיס אשראי באינטרנט בעעע ובקשר לשלוש אני גם חשבתי שעדיף כבר לקנות קורא כרטיסים איך זה
ראיתי אותו בלמיר ב200 שקל עכשיו השאלה שלי אם הוא מתחבר גם בusb1 או רק 2

כמה תשובות

למצלמת 5 מגהפיקסל צריך כרטיס גדול.רצוי 512,ואם אין תקציב-אז 256 וארנק אלקטרוני-שמחירו היום קרוב למחיר כרטיס קטן רגיל-אז ממש כדאי-רק לבדוק שמתאים לכרטיסי הממורי סטיק (וגם לאחרים)-אביזר שיכול לשמש אותך לעוד כמה שימושים אחרים,ד"א,לכן קניה משתלמת. אחריות?כבר אמרו-ישפאר לא תכבד אותה לגבי מוצר שנקנה בחו"ל,מנסיון של אחרים.צריך מאוד להתאמץ כדי שיעשו כך.מדיניות של יבואנים בארץ. חיבור - יו אס בי 2 - צריך להיות כאופציה מובנית - זהו החיבור המהיר-אם גם במחשב אצלך יש חיבור כזה - לא תהיה בעיה, אם במחשב החיבור מסוג 1.1 - היו אס בי הקודם - זה יאט .לא ממש קריטי,ולא חייבים לרוץ ולשדרג מחשב,אלא אם כן זה גם היה בתכנון.זה משמעותי בכרטיסי 512 ו 1 ג'יגה-עם 'ים' קבצים. קורא כרטיסים?כדאי שיהיה לכמה שיותר סוגי כרטיסי זכרון-המצלמה מוחלפת והקורא נשאר.המחיר נראה לי יקר,חפש עוד.

kaminero

New member
../images/Emo51.gifמה זה ארנק אלקטרוני../images/Emo35.gif../images/Emo13.gif

ארנק דיגיטלי ,נכון יותר לכנות אותו,

זהו התקן דיסק קשיח נייד,הפועל עצמאית בעזרת סוללה נטענת,בדומה למצלמה דיגיטלית,ואליו ניתן לפרוק את התמונות מכרטיס הזכרון של המצלמה-כשנמצאים בשטח-וכשמגיעים למחשב-לחבר ולפרוק את כל ה'מלאי'.קיים בנפח שבין 5-40 ג'יגה,ויש גם יותר. ניתן לפרוק כל מיני סוגי מידע,אבל שימושי ביותר לתמונות,ובמיוחד כשכרטיסי הזכרון יקרים מאוד-כשצריך נפח גדול,1 ג'יגה,או שניים של 512 מגה או כמה של 256 מגה.(והמחיר שלהם הוא מחיר הארנק הזה)-200-250$ לערך.

kaminero

New member
אפשר לקנות אותו בארץ../images/Emo35.gif

חשבתי על 1GB או 2GB במחיר טוב כי מצאתי רק של 10GB וזה יותר מדי בשבילי אז אם יש לך אתר עם מחיר טוב עם 1 2 GB אני אשמח אם תפרסם תודה שוב

למעלה