מצלמים את הבטן ב-
אנשים

מצלמים את הבטן ב-../images/Emo43.gif אנשים

גם אם הפנסיה נראית רחוקה, כדאי לחשוב עליה כבר עכשיו. מה האופציות העומדות לרשותכם? למה צריך לשים לב כשמקבלים קרנות ותגמולים עבור הפנסיה מהמעסיק? מהן קרנות השתלמות ומה הכדאיות שלהן? כיצד ניתן לחסוך לפנסיה כעצמאי? טל שטיין - מנהל מח' תמיכה מקצועית בחברת "כלל פנסיה וגמל" יגיע לפורום עבודה בהיי-טק הערב בין השעות 17:00-19:00 כדי לתת לכם תשובות לשאלות אלו ועוד. אל תפספסו: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3770
יש לך בטן הריונית מהממת? למה שלא תצלמי ותראי לנו אותה? אולי זה אפילו יזכה אותך בחבילת צילומי הריון בסטודיו מקצועי. העלי צילום של הבטן ההריונית שלך בפורום הריון ולידה - תמיכה ואולי תיבחרי. כדאי להשתתף - כל משתתפת תזכה בהטבה! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=110&MessageId=141755649
תחרות קינוחי גבינה: שלב ההצבעות לאחר שהגולשים העלו לפורום קינוחים ומנות אחרונות מגוון מרהיב של קינוחים גבינתיים מעלפים, הגיע תורכם להצביע, להשפיע ולקבוע מי מהם יזכה בעותק של הספר "ששת - העוזר שלך במטבח": http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1945&MessageId=141759952

אפרסקה

New member
../images/Emo207.gif לשאלה - ישרוטל רביירה קלאב באילת../images/Emo180.gif

מישהי הייתה? המלצה, דיס המלצה? מדובר במלון דירות, ללא ארוחות, סביב בריכה, מתאים כנראה למשפחות. מחירים נוחים יותר. השאלה איך המלון עצמו. תודה מראש.

amir_aikido

New member
היינו ונהננו

היינו שם, עם שתי תאומות בנות שנה וחצי לערך, שעוד לא הלכו. המחיר כלל ארוחת בוקר, והמלון בשורה השניה של הטיילת - כך שקל להגיע לשם וללכת לאכול ארוחה נוספת מחוץ למלון. החדר שלנו שודרג לגדול יותר, והיה מאוד נוח, למרות שארוחת ערב עשינו שם אולי פעם אחת (יש מטבחון קטן). יש בריכת חול שהיא ממש כיפית, עם חול בעל גרגרים גדולים יותר כך שהם לא חודרים לכל מקום וקל לנקות אותם. לפחות כשהיינו, היחס מצוות המלון היה מצויין והם התייחסו מיידית לכל בקשה. אמיר

אפרסקה

New member
יש אפשרות לארוחת בוקר? כי אני הבנתי שאין שם

מטבח בכלל... מתי הייתם שם? תודה על התגובה.

bobi2525

New member
../images/Emo3.gifקצת "שכונה"

מנגלים וגריעים ורעש של מוזיקה מכל עבר.... בטח בקייץ בחופש זה יותר הומה.....לשיקולך

אפרסקה

New member
אוי ../images/Emo4.gif אני לא אוהבת "שכונה" כזה...

חברים הציעו לנו אבל נשמע לי אפעס לא משהו ואני רוצה לוודא שאני מבינה נכון את רוח הדברים. תודה, בובי.

calabaza

New member
מסכימה

היינו שם בספטמבר ודווקא היינו די מרוצים מהחדרים, הבריכה ובכלל (מה יש עוד בעצם?). הבעיה העיקרית שלנו היתה עם זה שרוב השוהים היו בני נוער, איפשהו בטווח הגילאים 16-19, שלקחו כמה יחד חדר, והיו קולניים למדי. לא יודעת אם זה אופייני רק לתקופה הזו או בכלל למלון הזה. בכל מקרה מלון ממש לא מפנק אבל למאותגרי הארנק (כמונו) יחסית למחיר התמורה לא רעה בכלל.

מתי את נוסעת?

אנחנו גם נוסעים, ב-16/6. אנחנו נהיה עם כל הפמילייה שלנו + המורחבת מצד אמא שלי
אולי בסוף ניפגש שם, אם לא פה ליד הבית... ואגב, המלון הזה - גם אני שמעתי עליו שהוא לא משהו. למרות שנראה יפה, נוח וזול. אלה התגובות שקיבלנו.

אפרסקה

New member
יותר מאוחר בסוף אוגוסט...אבל כנראה לא לשם

פספסנו דיל מעולה שהיה על המלון הזה, ובמחיר הרגיל זה כבר לא משתלם. באיזה מלון תשהו?

s h r o n i t

New member
אנחנו היינו פעמיים בשנים האחרונות ברבייירה

לדעתי מאד מתאים למשפחה. יש מטבחון ואפשר להכין אוכל לבד. זה מאד נוח כשיש ילדים קטנים. המלון לא מפואר והמחיר בהתאם. אם את לא מחפשת פאר ואת כל ה "א-ג-דו" נראה לי שזה מתאים ..

בדיוק דיברתי על כך עם חברה

היא ממליצה עליו בכל פה. הם הולכים לשם כל שנה בחורף ל-3 ימים. היא סיפרה שיש להם הסכם עם מועדון ילדים במלון שכן, שהבנות שלה מאוד אוהבות. חוץ מזה היא המליצה להזמין מקומות דרך אתר "כל הקודם" של ישרוטל.

אפרסקה

New member
חברים שלנו אכן הזמינו דרך האתר הזה

וקיבלו מחיר מעולה. אנחנו לצערי פספסנו, 24 שעות אחרי המחיר כבר הכפיל את עצמו למחיר שכבר לא משתלם לכזה מלון. חבל.

osi28

New member
היינו בפברואר השנה ../images/Emo45.gif

מאוד מהנה לילדים ולמשפחה. הבאנו אוכל להכין במטבחון, אבל גם אכלנו בחוץ. ממליצה אם אפשר להזמין חדר שיושב על שפת הבריכה-זו תוספת לא משמעותית למחיר, והילדים פשוט השתגעו על זה שאפשר לפתוח את הדלת למרפסת ולצאת לבריכה. מומלץ לחופשה משפחתית.

נועם@בת

New member
הריח החמקמק של מרכך לנור.

גם אותי הזמינו להשקה של מרכך כביסה "לנור" . נורא התלהבתי, סופסוף מישהו קורא גם לי להתנסות ולחוות דעה את ההתרשמות אפשר לקרוא כאן. בץיה

matanot10

New member
גם אני הייתי בארוע לנור../images/Emo41.gif

ואשמח אם תקראו את חוות דעתי בבלוג וע"י לחיצה קטנה על הקישור תעזרו לי בתחרות,ובבלוג שלי תמצאו בין היתר המון קופונים,דוגמיות,מתנות ועוד..למשל קופוני הנחה לפסטרמה דק דק של זוגלובק,פיטנס אגוזי לוז החדש,נס קפה מוקה החדש ועוד.. תהנו ותודה
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3745

למעלה