מצלמת וידאו חדשה, וכמה שאלות בצידה.

מצלמת וידאו חדשה, וכמה שאלות בצידה.

(מקווה שזה הפורום המתאים) קניתי מצלמת וידאו דיגיטלית, בשעה טובה. המצלמה היא של חברת סמסונג, מצלמה מסוג מיני די.וי. מכיון שאני רק מתחיל בתחום הייתי שמח אם תוכלו לענות לי על כמה שאלות שמטרידות אותי: א. מה בדיוק ההבדל בין פורמטי הוידאו השונים (Mini Dv, Hi8 ועוד..)? ב. המצלמה מסריטה ב - NTSC. מה זה אומר? שאני לא אוכל לראות את הסרטים שצילמתי על הטלוויזיה? כי בינתיים, בחיבור בין המצלמה לטלוויזיה, אני כן רואה. ג. כתוב לי גם בחוברת, וגם על הקופסה של קלטת הוידאו שקניתי (מיני די.וי, כמובן), שהקלטת מיועדת להקלטה של 60 דקות ב - SP, ו 90 דקות ב- LP. אז למה לי להקליט על SP? האיכות יותר טובה? ובאמת ברמה משמעותית? ד. עד כמה יש הבדל בין חיבור של AV לטלוויזיה, לבין חיבור של S-Video? בחוברת הפעלה כתוב שהתמונה יותר איכותית. מישו פעם בדק והיה לו הבדלים משמעותיים? ה. יש לי חיבור למחשב של המצלמה הן דרך USB, והן דרך IE9334 (לא זוכר ת'מספר..). דרך הUSB הצלחתי להעביר וידאו למחשב, אבל ל IE, אני צריך מתאם. מה ההבדל בין הטכנולוגיות השונות? שווה להשקיע ולקנות מתאם מיוחד? בינתיים אלו השאלות שעומדות לי בראש. אם יהיו עוד - אל תדאגו, אתם כבר תדעו מהם... תודה לכל מי שיכול לעזור.

באזיל25

New member
ברור לא?

א. יש לך מיני די.וי כל השאר זה למצלות שונות תחסוך מעצמך את הידע הלא נחוץ. ב.זה אומר העם תבקש ממעבדה להמיר לך לדי.וי.די. זה יהיה לך קצת יותר יקר. (ממש לא תמיד). לטלויזיה יש NTSC אז אין לך בעיה. ג.כן.לא. (תלוי אם אתה פדנדט) ד.מי ששואל את השאלה הזאת התשובה שלו היא:"אתה לא תראה את ההבדל" ה.החיבור השני מיועד למחשבי מקינטוש. הוא אמור להיות קצת יותר מהיר, אבל זה לא כל כך נכון היום. אז שוב אין לך בעיה.

ch2856

New member
סעיף ה

IE הוא חיבור שעדיין יותר מהיר מUSB2 ועדיף ללכידת קבצי וידאו תשקיע 80 שח בכבל ותראה את ההבדל!!! בדוק

למעלה