מצעד אייל גולן

feldman89

Well-known member
אתנחתא מהמצעד- שיר שראוי לציון לשבח ולא נכנס למצעד:

צאי אל החלון

מתוך: האלבום "בלעדייך", 1997

שיר מתוך האלבום "בלעדייך" 1997שאני אוהב מאד ורציתי לציין אותו למרות שהוא לא נכנס

ady18

Well-known member

צאי אל החלון

מתוך: האלבום "בלעדייך", 1997

שיר מתוך האלבום "בלעדייך" 1997שאני אוהב מאד ורציתי לציין אותו למרות שהוא לא נכנס
חבל שיר מיוחד

feldman89

Well-known member

חוף אל חוף

מתוך: האלבום "מציאות אחרת", 2005

שיר שהוא בלדה מיוחדת ויפה מאד- שלא הצליחה במידה שמגיעה לה

feldman89

Well-known member
קטגוריית השירים הפחות טובים:

1. חזק ממני- מתוך האלבום "הלב על השולחן"- שיר הכי זבל וגרוע שלו
2. אוקיינוס- מתוך האלבום "הלב על השולחן"- מעפן ברמות
3. מלאת אהבה- מתוך האלבום "נגעת לי בלב"- שיר סתמי שגלגלצ אימצה דווקא ולא יצא אפילו לרדיו

feldman89

Well-known member
מקום 10

מתגעגע

את עשרת הגדולים סוגר השיר "מתגעגע" שיצא בקיץ 2005 כסינגל רביעי מתוך האלבום "מציאות אחרת". האלבום זכה להצלחה פנומנלית ולמרות זאת, כמה מהשירים לא הצליחו ברמה של שירים קודמים. אני מחובר כולי לשיר המדהים הזה שאחרי 16 שנים עדיין אפשר להנות ממנו

ady18

Well-known member
מקום 10

מתגעגע

את עשרת הגדולים סוגר השיר "מתגעגע" שיצא בקיץ 2005 כסינגל רביעי מתוך האלבום "מציאות אחרת". האלבום זכה להצלחה פנומנלית ולמרות זאת, כמה מהשירים לא הצליחו ברמה של שירים קודמים. אני מחובר כולי לשיר המדהים הזה שאחרי 16 שנים עדיין אפשר להנות ממנו
באמצע בעיני

feldman89

Well-known member
מקום 9

אם יש גן עדן

מתוך: האלבום "בשבילך נוצרתי",2007

ומכאן לעוד קלאסיקה אהובה ומוכרת, אחד משירי השכול הבודדים שהקליט אייל בקריירה. בשנת 2006 התנהלה מלחמת לבנון השנייה שהיתה קשה מאד, אייל בחר דווקא אז להקליט את השיר אם יש גן עדן. השיר שהיה עצוב ונוגה תפס תאוצה מייד והפך ללהיט. אפשר לומר שהשיר הזה הוסיף לו מימד ממלכתי. בלדה מאד מרגשת שנכללה באלבום "בשבילך נוצרתי" שיצא בתחילת שנת 2007. שיר מהמם ומאד מרגש

ady18

Well-known member
מקום 9

אם יש גן עדן

מתוך: האלבום "בשבילך נוצרתי",2007

ומכאן לעוד קלאסיקה אהובה ומוכרת, אחד משירי השכול הבודדים שהקליט אייל בקריירה. בשנת 2006 התנהלה מלחמת לבנון השנייה שהיתה קשה מאד, אייל בחר דווקא אז להקליט את השיר אם יש גן עדן. השיר שהיה עצוב ונוגה תפס תאוצה מייד והפך ללהיט. אפשר לומר שהשיר הזה הוסיף לו מימד ממלכתי. בלדה מאד מרגשת שנכללה באלבום "בשבילך נוצרתי" שיצא בתחילת שנת 2007. שיר מהמם ומאד מרגש
לא יכולה לסבול

feldman89

Well-known member
מקום 8

הוזה אותך מולי

מתוך: האלבום "הוזה אותך מולי", 2008

בשנת 2007 עובד אייל על אלבום חדש שיחזיר אותו קצת יותר לתודעה- התוצאות לא איחרו לבוא. בדצמבר 2007 יוצא סינגל הבכורה מהאלבום הוזה אותך מולי שהוא שיר הנושא והוא שיר יווני במקור. שיר ענק ומאד מרגש ופשוט מיוחד. האלבום יצא באביב 2008 ומכר מעל 145,000 עותקים- הישג אדיר לאותה תקופה!! אין מה לומר, אייל תותח והשיר אף נבחר בהרבה מצעדים לשיר השנה תשס"ח ברשת ג'

ady18

Well-known member
מקום 8

הוזה אותך מולי

מתוך: האלבום "הוזה אותך מולי", 2008

בשנת 2007 עובד אייל על אלבום חדש שיחזיר אותו קצת יותר לתודעה- התוצאות לא איחרו לבוא. בדצמבר 2007 יוצא סינגל הבכורה מהאלבום הוזה אותך מולי שהוא שיר הנושא והוא שיר יווני במקור. שיר ענק ומאד מרגש ופשוט מיוחד. האלבום יצא באביב 2008 ומכר מעל 145,000 עותקים- הישג אדיר לאותה תקופה!! אין מה לומר, אייל תותח והשיר אף נבחר בהרבה מצעדים לשיר השנה תשס"ח ברשת ג'
לא מאהטבים עלי

feldman89

Well-known member
מקום 7

על חבל דק

מתוך: האלבום "דרך לחיים", 2010

אחרי הצלחות גדולות מאד, פתח אייל את העשור הקודם עם שיר שנקרא "על חבל דק" שכתב יוסי בן דוד והלחין ניסים מרי ועיבד אבי גוטמן. השיר יצא לאור כסינגל שני מתוך האלבום באוגוסט 2009. השיר זינק לראש מצעדי הפזמונים ברחבי הארץ ושהה ברשת ג' 3 שבועות ברציפות בראש המצעד השבועי. גם בשנתי הוא צעד!!! אין מה לומר, בלדה מהממת שזכתה להצלחה ראויה וחבל שלא מושמע מאז כמעט. האלבום דרך לחיים יצא באביב 2010 ומכר היטב מעל 200,000 עותקים.

feldman89

Well-known member
מקום 6

כשאחר

מתוך: האלבום "חלק מחיי", 2011

נציגות אחרונה לאייל של העשור האחרון, כל 5 הגדולים מכילים שירים יותר ישנים. כשאחר זאת בלדה שיצאה כסינגל רשמי לאחר צאת האלבום ערך במאי 2011 והפכה לקלאסיקה גדולה מאד במהלך השנים. ההפתעה הגדולה היא שהשיר לא צעד ברשת ג' אך בגלגלצ השיר הגיע למקום ה- 2 במצעד השנתי ואייל רשם את ההישג הכי גדול שלו בתחנה. פרס נוסף של השיר הוא תואר שיר השנה של אקו"ם לשנת 2011 תשע"א שרשם אייל בקיץ אותה שנה והרבה בזכות הפזמונאי הנהדר שכתב את מילות השיר- נועם חורב. אין הרבה מה להוסיף, זמר נהדר בשיר מיוחד ואדיר

feldman89

Well-known member
הטופ 5 מחר בבוקר יפורסם. עד אז מוזמנים להמר ונלחש את הטופ 5 ולהגיב על שירים במקומות יותר נמוכים במצעד :-):

feldman89

Well-known member
אלבומי אייל שנותרו מחוץ למצעד:

1. לחישה בלילה- 1995
2. בהופעה חיה- 1996
3. חלומות- 2003
4. נגעת לי בלב- 2012
5. הלב על השולחן- 2013
6. ימים יגידו- 2014
7. בסוף כל יום- 2015
8. רחוק מכאן- 2016
9. לא פשוט להיות פשוט- 2017
10. נכון לתמיד- 2018
11. הפוך מהיקום- 2019
12. מכאן ועד הנצח- 2020
13. להיות מאושר- 2021
14. בקצב מזרחי- 2021

אני שמח לפרסם פרוייקט חדש לרגל יום העצמאות- מצעד שירי אייל גולן. במצעד נכללים 30 מקומות משיריו לצד כמה תיקואים במקומות מסוימים. אמנם ישנה תחושה שאייל ירד ברמה לאורך השנים האחרונות אבל עדיין הוא מהזמרים הטובים במדינה וכמובן שברור כשמש שהשירים הישנים יותר באו במקומות הראויים.
אז חסל דיבורים ויותר שירים- יוצאים לדרך

שירים שכמעט נכנסו:
31. יפה שלי
32. דמעות
33. את
34. כבר לא יכול
35. פיצריקה
36. מיליון דולר
37. אל תלכי לי
38. הריקוד הוא שלך
39. למות מקנאה
40. את שלי אני שלך
41. קן של אהבה
למרות שהוא חרוש עדיין מחבב את "דמעות".

הטופ 5 מחר בבוקר יפורסם. עד אז מוזמנים להמר ונלחש את הטופ 5 ולהגיב על שירים במקומות יותר נמוכים במצעד :-):
משער ש"צליל מיתר" ו"בלעדייך" יהיו. את שניהם אני מחבב.
הראשון הוא למעשה השיר האחרון שלו בקריירה שאני מסוגל לשמוע. כל מה שהוציא מאז פשוט עושה לי רע.

feldman89

Well-known member
מקום 5

לוחמת

מתוך: האלבום "בשבילך נוצרתי", 2007

שיר נוסף ואחרון מהאלבום הנהדר "בשבילך נוצרתי" משנת 2007. לוחמת זה אחד השירים האישיים בקריירה שלו. זה האלבום הראשון שלו שיצא בניהול העצמאי ללא תלות באמרגן. שיר ענק ומאד אהוב עליי |מאוהב| האלבום בשבילך נוצרתי מכר מעל 140,000 עותקים וזה מרשים

feldman89

Well-known member
מקום 4

מציאות אחרת

אחרי שנת שתיקה ללא אלבום- הרבה במונחי אייל גולן, חזר אייל עם אלבום חדש שנקרא "מציאות אחרת" בשנת 2005. האלבום כלל הרבה שיתופי פעולה משלל הז'אנרים האפשריים. אחד השירים המרגשים ביותר והחזקים באלבום הוא שיר הנושא מציאות אחרת שיצא כסינגל ראשון בתחילת 2005. השיר זכה להצלחה יפה מאד וכבש את המצעדים(רשת ג' בפרט) וזכה להפוך לעוד קלאסיקה. האלבום מכר היטב והגיע למעמד פלטינה כפולה עם מעל 100,000 עותקים.

feldman89

Well-known member
מקום 3

ואני קורא לך

מתוך: האלבום "ואני קורא לך", 2002

מגיעים לטופ 3 ושם לא השתנה הרבה הדירוג. בשנת 2002 בחר אייל לשתף פעולה עם ארקדי דוכין שכתב והלחין לו כמה שירים לאלבום ואפילו שימש תחילה כמפיק של האלבום עד שהחליפו אותו ביעקב למאי. ואני קורא לך היה הסיפתח- סינגל ראשון בקיץ 2002 והוא זכה להצלחה יפה מאד, בלדה מאד ענוגה ונוגעת ללב. אני חולה על הבלדה הזאת הרבה שנים. ואני קורא לך- אלבום מקסים!!

למעלה