מצעד הקאנטרי של בילבורד - 9.7.2009

Colfax

New member
מצעד הקאנטרי של בילבורד - 9.7.2009

דירקס בנטלי ממשיך לשהות במקום הראשון. Zac Brown Band שבוע שלישי כבר במקום השני, וכמו שהשיר שלהם נשמע, הם לא יגיעו למקום הראשון. Lady Antebellum עלו למקום השלישי עם "I Run to You" שסביר להניח שיגיע למקום הראשון בשבוע הבא. הנפילה הגדולה שייכת לקני צ'סני עם "Out Last Night" שצנח למקום השמיני, בעוד שבראד פייסלי עדיין נמצא ב- TOP 5 עם הלהיט הנפלא שלו "Then". במקום הרביעי נמצא הזמר בילי קורינגטון, שמתחרה בדירקס בנטלי על תואר ה"the hottest country male singer", עם הבלדה הרגועה "People Are Crazy", שדשדש כמה שבועות בחצי השני של ה- TOP 10 והשבוע התרומם לפתע. במצעד האלבומים של הקאנטרי ניצב במקום הראשון, כמובן, בראד פייסלי עם האלבום החדש שלו "American Saturday Night" והצליח להוריד את פסקול הסרט האנה מונטנה, לאחר חמישה שבועות המקום הראשון. במצעד הכללי של האלבומים - The Billboard 200 נכנס האלבום של בראד פייסלי היישר למקום השני - וזה הישג ענק. במצעד אחר, אגב, הנקרא "Top Independent Albums " נמצא במקום הראשון זמר הקאנטרי ג'ייסון אלדין (הזכור לטובה בזכות הלהיט "Why") עם אלבומו "Wide Open".

LeAnnDylan

Well-known member
GAC Top 20

במקום הראשון (שוב) קלי פיקלר ממוקמת בנוח עם Best Days Of Your Life מרטינה מקברייד נתנה קפיצה נאה של 6 מקומות למעלה על המקום ה-9 עם I Just Call You Mine שהולך ומתחבב עליי יותר ויותר לאחרונה. קרי עם i Told You So עושה ירידה של 3 מקומות למקום ה-17 ועושה רושם שהיא לא תהיה נוכחת עוד הרבה זמן במצעד מה שמצריך סינגל חדש. במקומות הגבוהים של המצעד נמצאים בילי קורינגטון וטיילור סוויפט (בהתאמה) ריבה, קית' אורבן, ליידי איי ואלן ג'קסון נמצאים במקומות 4-7 כבר שבוע שני ברציפות. אגב שמישהו יעיף כבר את מיילי סיירוס ממצעדי הקאטנרי ויפה שעה אחת קודם עוד אנקדוטות מעניינות במצעד הם רורי וג'ואי שהמלצתי עליהם לרעה השבוע שעושים עליה של 3 מקומות למקום ה-16 עם הסינגל החדש שלהם- Play The Song
להקה נוספת מומלצת לכולם היא גלוריאנה שהם מן שילוב של ליידי איי ולב"ט שממשיכים את היסטריית הלהקות שהתחילה לפעול לאחרונה עם הסינגל שלהם Wild At Heart מומלץ בחום לגגל אותו כדי לראות את המדירוג המלא ולהצביע כנסו לכאן אגב אם תהיתם לרגע למי כדאי להצביע איזה יופי שאני כאן אה? יופי, תצביעו למרטינה מקברייד, בומשל, שיאה פישר, ג'סי לי וגלוריאנה
אנשים אחרים שלא יכאב לי במיוחד אם תצביעו להם הם- ג'ק אינגראם, ליידי איי, קרי, קית' אורבן, מייגן מולינס, וויטני דאנקן
, ג'סיקה הארפ, קייט & קייסי, דיירקס, הולי ווילאמס, קני, פיקי וראסקל פלאטס יאללה תצביעו

LeAnnDylan

Well-known member
CMT top 20

אגב כן אני יודעת שהמצעדים מתחדשים מחר אבל אני עצלנית אז אני עושה סקירה מאוחרת
במום הראשון מצאת טיילור סוויפט באופן לא מפתיע חוץ מזה שאר המצעד דומה מאוד למצעד ה-GAC מבחינת אמנים. השוני בו, הוא תוספת של ג'סיקה הארפ
הזכורה לנו כמי שהיא לא מישל בראנץ' בצמד דה רקרס והאחים קארטר שחוץ מלהיות חמודים לא עושים יותר מידי גלים, לזכותם יאמר שעל כתיבת האלבום שלהם הם עבדו עם שוגרלנד וליידי איי ככה ששכל כנראה כן יש להם
מי שלא כלולים במצעד הם קרי, רורי וג'ואי, ג'ייסון אלדין, רודני אטקינס וראסקל פלאטס, מסתבר שה-CMT מתעדכן מהר יותר משחשבתי :): לצפיה בדירוג המלא ולהצבעה כנסו לכאן http://www.cmt.com/shows/dyn/top_twenty_countdown/series_wildcard.jhtml?wildcard=/dynamic_templates/shows/center_templates/wildcard/top_twenty_countdown/2009/countdown_070309_main.jhtml סעמק למה זה כזה ארוך
אגב מזכירה לכם שבניגוד לGAC כאן צריך להירשם כדי להצביע ומותר להצביע רק לוידאו אחד
אחרי התלבטות קצרה בין שוגרלנד למרטינה הצבעתי למרטינה כי לא אהבתי את ההופעה הזאת של שוגרלנד ללאב שאק, הם יסלחו לי אגב תראו את וויטני ותגידו שאתם לא מסכימים עם בלייק בסוף
מלך XD קליק

למעלה