מצעד מס' 33 לשנת 2003 - רדיו י-ם

א ו ח נ ה

New member
מצעד מס' 33 לשנת 2003 - רדיו י-ם../images/Emo41.gif

08.10.2003 עוזבים את 30 הגדולים Moloko / Forever more / 5 weeks, # 20 Kim Sanders / Something about you / 7 weeks, # 10 Lisa Scott Lee / Lately / 6 weeks, # 9 Urban Trad / Sanomi / 4 weeks, # 16 R Kelly / Ignition remix / 2 weeks, # 24 תנועות בתוך 30 הגדולים השבוע: 7 עליות, 17 ירידות, 5 כניסות חדשות, דריכה אחת במקום. 1 - Richard X Vs. Kelis / Finest dreams 2 - Jurgen Vries / Wilderness 3 - Sean paul / Get busy 4 - The Cardigans / You're the storm 5 - Dido / White Flag 6 - Sonique / Alive 7 - Bob Sinclar / Kiss my eyes 8 - Haddaway / What is love Reloaded 9 - Myslovitz / Sound of solitude 10 - DT8 Ft. Roxanne Wilde / Destination 11 - Shaggy Ft. Chaka Khan / Get my party on 12 - Captain Hollywood Vs. Murphy Brown / Axel F. 2003 13 - Christina Aguilera Ft. Lil Kim / Can't hold us down 14 - T.a.t.u. / How soon is now 15 - Paul Van Dyk / Nothing but you 16 - KMC Ft. Sandy / Get better 17 - Jewel / Intuition 18 - Dr. Alban / Work work 19 - Dj Sammy / Sunlight 20 - Kosheen / All in my head 21 - Black Eyed Peas / Where is the love? 22 - Stacie Orrico / Stuck 23 - Ultrabeat / Pretty green eyes 24 - Delta Goodrem / Lost without you 25 - Justin Timberlake / Senorita 26 - Junior Jack / E samba 27 - Dannii Minogue / Don’t wanna lose this feeling 28 - Snap! Vs. Motivo / The power of bhangra 29 - Daniel Bedingfield / Never gonna leave your side 30 - Kelly Clarkson / Miss Independent שבוע שני במצעד ו-ריצ'ארד X ביחד עם Kelis כובש את הפיסגה. זאת הפעם השנייה שהזמרת Kelis כובשת אצלנו את המקום הראשון, הפעם הקודמת היתה עם להיט הבכורה הצווחני שלה. במקום השני התחזקות ל-Jurgen Vries , מה שהופך ללהיטו המצליח ביותר מבין 3 הסינגלים שהוא שיחרר השנה. במקום ה-3 העלייה הגבוהה של השבוע. מה עלייה? זינוק!!! 12 שלבים מעלה ל-שון פול עם אחד מהסינגלים המצליחים ביותר ברבע האחרון של 2003 בעולם. לאחר שבועיים בפיסגה יורדת הקרצייה Dido אל המקום ה-5. במקום ה-6 הכניסה הגבוהה של השבוע שייכת ל-Sonique . סינגל שני שלה מתוך אלבומה השני Born to be free שמגיע אצלנו אל ה-Top 10. בבריטניה לעומת זאת ניראה שהקריירה שלה לקראת סיום, הסינגל הצליח לצעוד שם מתחת למקום 60. הכניסה השנייה בגובהה שייכת לזמר השנה בישראל בשנת 1993, Haddaway . במקום הסינגל הגיע אל המקום ה-2 בישראל ונימכר ב-2 מיליון עותקים בארה"ב לבדה. הסיבוב השני הרבה פחות מוצלח ונישמע כמו יתר החידושים המאולצים שמעניקים עכשיו לכל מיני להיטי יורו משנות ה-90. במקום ה-9 מיסלוביץ' שאם אני לא טועה מצליחים אך ורק בישראל (ואולי גם בפולין). במקום 15 כניסה חדשה ל-פול ואן דיאק, ובמקום 17 כניסה חדשה לזמרת האמריקנית Jewel . זהו להיטה הראשון במצעד שלנו מאז הסינגל Hands . הדריכה היחידה השבוע שייכת ל-Ultrabeat שמדשדשים להם במקום 23. הכניסה הנמוכה ביותר שייכת ל-ג'סטין טימברלייק, מקום 25. הפינה לשיפוטכם: 31 / Jamelia / Superstar 32 / Elton John / Are you ready for love? 33 / Placebo / Special needs 34 / Milk Inc. / The sun always shines on TV 35 / Enigma / Voyageur 36 / Sarah Brightman / Harem אתם מוזמנים לדרג!

TheRasmus

New member
סוף סוף המצעד כבר התגעגעתי../images/Emo45.gif

יש לי רק שאלה.. למה השיר הקודם של הקרדיגאנס FOR WHAT ITS WORTH לא צעד במצעד? שיר ממש מעולה שהייתי שם אותו בטופ 20 של המצעד השנתי (אפילו בגלגל"צ הוא הגיע למקום ה1) אם YOU'RE THE STORM נכנס ל3 אז אני בטוח שFOR WHAT ITS WORTH היה נכנס למקום ה1..

Poi§on

New member
השיר צעד במצעד

ככה אוחנה אמר פעם קודמת ששאלו אותו את אותה שאלה

TheRasmus

New member
וואלה??

אז אני כנראה ממש סנילי.. אולי אתה תזכיר לי לאיזה מקום הוא הגיע?

אוחנה, כמה מדרגים את המצעד ?

פשוט אני מאוד מעוניין לדעת כמה אנשים חושבים (ובצדק) שהשיר של Myslowitz הוא שיר מצוין ששווה טופ 10 .בלי שום ספק - השיר המושלם ביותר שרץ כיום ברדיו.

אריה31

Member
מנהל
MILK INC - אוהו!!

איזה שיר, אחד מהחידושים הנדירים שהוא יותר יפה מהשיר המקורי, שהוא נפלא לכשעצמו

א ו ח נ ה

New member
לגבי הדירוגים

יש לנו קרוב ל-500 איש שמקבלים בכל שבוע את המצעד דרך המייל, אז משם בערך מדרגים 300. (עולה ויורד משבוע לשבוע). דרך האתר מדרגים בין 200 - 400, תלוי בשבוע. בשנתי הכי הרבה שהגענו אליו היה במצעד 2000, אז דירגו 1,109 איש, אבל זה התפרס על חודש של אפשרות לדרג.

למעלה