מצעד מס'36 לשנת 2003 - רדיו י-ם

א ו ח נ ה

New member
מצעד מס'36 לשנת 2003 - רדיו י-ם../images/Emo41.gif

טוב, לא הצלחתי להירדם בסוף אז לפחות אני אפרסם את המצעד שהיה אמש: 28.10.2003 עוזבים את המצעד: Elton John / Are you ready for love?/ 2 weeks, #26 Dr. Alban / Work work / 10 weeks, # 1 Captain Hollywood Vs. Murphy Brown / Axel F. 2003 / 8 weeks, # 8 Christina Aguilera Ft. Lil Kim / Cant hold us down / 4 weeks, # 13 Milk & Sugar / Let the sunshine in / 1 week, # 27 תזוזות בתוך 30 הגדולים: 10 עליות, 15 ירידות, 5 כניסות חדשות, ללא דריכות במקום. 1 - Berenice / I'd rather sleep alone 2 - Paul Van Dyk ft. Vega 4 / Time of our lives 3 - Jamelia / Superstar 4 - Milk Inc. / The sun always shines on TV 5 - Enigma / Voyageur 6 - Myslovitz / Sound of solitude 7 - Ultrabeat / Pretty green eyes 8 - Jurgen Vries / Wilderness 9 - Jewel / Intuition 10 - Lumidee / Never leave you 11 - Beyonce & Sean Paul / Baby boy 12 - The Cardigans / You're the storm 13 - Haddaway / What is love Reloaded 14 - Placebo / Special needs 15 - Alizee / I'm not 20 16 - Richard X Vs. Kelis / Finest dreams 17 - REM / Bad day 18 - Jason Nevins / I'm in heaven 19 - Sonique / Alive 20 - Double Dee / Shining 21 - T.a.t.u. / How soon is now 22 - Sean paul / Get busy 23 - Felix Da Housecat Ft. Nina Simone / Sinner man 24 - PPD & Kelis / Lets get ill 25 - Underdog Project / Summer jam 2003 26 - Dido / White Flag 27 - Sarah Brightman / Harem 28 - Jay Kid / Blame it on the boogie 29 - Bob Sinclar / Kiss my eyes 30 - Nodesha / Get it while its hot Berenice מסתערת על המקום הראשון בשבוע השני לצעידה ומזנקת לא פחות מ-15 שלבים! זוהי כמובן גם העלייה הגבוהה של השבוע. במקום ה-2 עולה שלביים Paul Van Dyk עם ההצלחה הגדולה ביותר שלו עד כה אצלנו. במקום ה-3 ג'מליה לאחר ששהתה שבועיים במקום השני. במקום 4 הצמד הבלגי Milk Inc. ממשיכים להתחזק שלביים נוספים, ואני הייתי בטוח ששבוע שעבר הם הגיעו לשיא שלהם... אניגמה מתחזקים 5 שלבים וניכנסים אל ה-Top 5, ובמקום ה-6 המקום הראשון של השבוע שעבר: לאחר שבוע בודד בפיסגה נופלים מיסלוביץ 5 שלבים. עלייה של 7 שלבים ל-אולטרהביט מ-14 ל-7, ולאחר חודש של צעידה ניכנסת אל ה-Top 10 גם Jewel . סוגרים את עשרת הגדולים השבוע, Lumidee עם אחד מהלהיטים הכי גדולים בשבועות האחרונים באירופה. הכניסה הגבוהה של השבוע שייכת ל-Beyonce ביחד עם הנידחף שון פול הישר ל-11. כניסות חדשות נוספות במקומות: 15, 17, 23, 28. ובשבוע הבא...מלחמת עולם בפינה לשיפוטכם: מי תיכנס יותר גבוה
הפינה לשיפוטכם: 31 / Britney Spears & Madonna / Me against the music 32 / Kylie Minogue / Slow 33 / Sugababes / Hole in the head 34 / Sophie Ellis Bextor / Mixed up world 35 / Stuart Ft. Maxine / Fuel to fire ו-2 הודעות קצרות:
בעוד 3 שבועות תשודר תזכורת 120 הלהיטים למצעד השנתי 2003, למי שזה בכלל מעניין אותו...
אם הכל ילך כשורה, החל מיום שבת בעוד שבועיים אני יערוך 3 שעות בין השעות 17:00 - 14:00. שעה ראשונה תהיה להיטים חדשים ולהיטים מהמצעד, והשעתיים הבאות יהיו בעיקר להיטים משנות ה-90 עם יציאות פה ושם לאייטיז. אני אשמח לקבל ביקורת
אתם מוזמנים כמובן לדרג!

TheRasmus

New member
בושה מה שעשו לאלטון ג'ון!

השיר שלו שווה הרבה יותר ממקום 26... ואני עדיין לא מאמין שמיסלוביץ' האלו הצליחו להגיע למקום ה1 במצעד דאנס.. בשבוע הבא קיילי נכנסת ל1!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה