מקווה שהגעתי למקום הנכון....

מקווה שהגעתי למקום הנכון....

בשבועות האחרונים אני סובלת מאד מגירודים בעור. זה מתחיל בתוך סימני עקיצה [שבאים משום מקום] ושריטות ואז באה לי ההרגשה של הגירויי... אני מנסה להימנע מהצורך של לגרד את המקום. - יש לציין שהגירויים נעלמים אחרי כמה דקות ומופיעים לאחר כמה שעות שוב במקום אחר- ניגשתי לרופא המשפחה שנתן לי כדורים נגד אלרגייה , אני לא זוכרת את שמם, אבל הם בקופסא כחולה. לאחר נטילתם הם [הגירויים] החלו ללהופיע באותו אופן . כלומר: כמה נקודות מפוזרות, פסים שהם שריטות ופס אחד שמורכב מכמה נקודות. וזה פחות גירד אבל עדיין עשו סימניים בעור והמשיכו להופיע ללא הרף. בפעם השניה שניגשתי לרופא - כי הכדורים שנתן לי אומנם הפחיתו את הגירויי אך הסימניים המשיכו להופיע הוא נתן לי מרשם לכדורים אחרים : "טלפסט 120 מ"ג" שממש הגבירו את הגירויים ואת כל הסימנים בעור. יש לי יותר גירודים והסימנים רק גדלו. הם מופיעים לי ממש בכל מקום, אפילו בקרקפת ובאוזניים. זה ממש מדכא. אחרי 2 כדורים הפסקתי לנטול אותם. אני מפחדת להמשיך איתם. -יש לצין שלא השתמשתי בשום תכשיר חדש,לא אכלתי משהו חדש, כלום.- -מה שכן, לפני חודש + הייתי אמורה לעשות את הזריקה השניה של נגד הסרטן הפילמפפומה [לא עשיתי עקב בעיות כספיות] אבל הגירויים החלו רק שבוע אחרי,האם יש קשר בניהם?- אודה לעזרתכם.

freearth10

New member
הגעת למקום הנכון../images/Emo24.gif

שלום לך, אם הבנתי אותך אז הגירויים האלו החלו להופיע שבוע לאחר שקיבלת את הזריקה? אם כך,זו התגובה של הגוף לזריקה ההיא וצריך לתת לגוף פשוט לשחרר את מה שמיותר לו בעזרת הזרמת הדם שבאה בעקבות ההתגרדות. יחד עם זה הייתי ממליצה לך לדווח לרופא שנתן לך את הזריקה על הסימפטום הזה, כי מהמעט שאני יודעת על הפילמפומה אחד מהביטויים שלה הוא אכן גירוי לא מוסבר. הייתי מאוד ממליצה לך יחד עם כל טיפול קונוונציונאלי להתחיל איזשהו טיפול הוליסטי. ולכן אכן הגעת למקום הנכון. מאיה

הגירויים החלו אחרי שבוע איחור של קבלת הזריקה

השניה שהייתה אמורה להתבצע - ולא בוצעה -עקב בעיות כספיות...

freearth10

New member
כלומר שבוע ...

אחרי שהיית אמורה לקבל את הזריקה השניה? יכול להיות שהגרוי בא להזכיר לך שהבעיה לא נפתרה ושאת חייבת לעשות משהו למען עצמך. הזריקה לא ממומנת על ידי משרד הבריאות? בטח יש איזו ועדת חריגים. בכל מקרה אני ממליצה לך לפנות גם למטפל הוליסטי,כי הסיבה להופעת התופעה לא תעלם עם העלמותה ותופיעה בזמן אחר ובמקום אחר. מאיה

חיסון נגד סרטן צואר הרחם (הפילמפפומה )

שלום לך חביבה, אני מאוד ממליצה לך לקרוא ברשת על החיסון הזה ועל תופעות הלוואי שהוא עלול לגרום. יש אתר שנקרא WDDTY שזה ראשי תבות של: What Doctors Don't Tell You והוא מתייחס בביקורתיות לתכשירים הרפואיים החדשים שמוצעים לנו . (מה קרה עם החיסון לשפעת החזירים את זוכרת? האם זו בכלל היתה מגיפה? ) יכול להיות שיש לך מזל שהגוף שלך מאותת לך שהחומרים שהוכנסו אליו אינם מתאימים לו. ועליל לבדוק היטב לגבי הזריקה השניה. וגם - איני יודעת עד כמה זה נכון אבל בין היתר קראתי שהקשר בין וירוס הHuman Papilloma לבין סרטן צואר הרחם אינו חד משמעי כך שהחיסון נגד הוירוס הזה אינו מבטיח את מניעת המחלה. בריאות טובה

עדינה77

New member
תגובה ללחץ

שלום, התיאור שלך מתאים למחלת עור מסויימת. האם הרופא הגדיר לך שם למחלה? זה לא משמעותי כשאת פונה לטיפול הוליסטי, אבל לפעמים זה מרגיע את האדם כשיש שם לדבר שהוא סובל ממנו. כמו שאנו לך - נראה קשר ישיר בין הלחץ שעלה בך כאשר חשבת שאת צריכה לערוך את החיסון לבין התגובה של הגוף שלך. יכול להיות גם עוד הרבה דברים שגרמו להתפרצות. בכל מקרה בעזרת ה' טיפול יכול לעזור.

למעלה