מקום למפגש הפסגה!

Fanty S

New member
מקום למפגש הפסגה!../images/Emo154.gif../images/Emo42.gif

לפי איך שזה נראה, היום הכי טוב הוא ראשון. בואו נגיד בסביבות שעה 18:00? או 19:00? אז עכשיו צריך להחליט על מקום. עדיף מקום מרכזי שקל להגיע אליו, לטובת אלו שאין להם רכב. יש לכם רעיונות? קינגה הציע מייקספלייס בטיילת, אבל זה לא כשר. יש פה מישהו שזה מפריע לו? חוץ מהאישיו הזה, זה נשמע כמו רעיון טוב :) אני חושבת שעדיף שלא נהיה בסביבת עזריאלי\דיזינגוף, גם כי אין שם מקומות מתאימים וגם כי יום ראשון זה יום קצרצר בבתי ספר וסביר להניח שהם יהיו מפוצצים.

Kingeh

New member
כן, אני מאמין שזה יום מצויין.

איזור 7 נשמע טוב, לגבי המיקום. אני חושב שאנחנו צריכים למצוא מקום שאפשר לשבת בו בפנים, שיהיה יחסית שקט ככה שלא נצטרך לצעוק אחד לשני ונוכל לדבר, שיהיה בו אוכל ושתיה שאנשים יוכלו להרגיש יותר בנוח. מייקס פלייס ספציפית מקום חביב מאוד בטיילת בתל אביב, יש חניה באיזור שם (בתשלום לדעתי) ואין איזה מגבלת גיל מטורפת, אבל כמו שהזכרתי, המקום לא כשר, שלי אישית זה לא מפריע, יכול להיות שלמישהו זה כן יפריע לכן אני מזכיר זאת מראש. אם יש לכם רעיונות למקומות בסגנון דומה תציעו אותם.

Kingeh

New member
אנשים תגיבו להודעה הזו!!!

אנחנו צריכים להתחיל לסגור דברים ולהזיז אותם... קדימה להגיב!

Fanty S

New member
../images/Emo45.gifאם לא תהיה הענות זה לא יצא לפועל! ../images/Emo10.gif

Fanty S

New member
../images/Emo10.gif

אני מקווה שתוכל להגיע לפעם הבאה שנפגש :)

Fanty S

New member
so far אנחנו שמונה

מבחינתי זה מספיק כדי לסגור את זה ב-100%.
20.3 בשעה 19:00 במייקס פלייס בטיילת בת"א.
כמובן שכל מי שנזכר\מחליט פתאום שמתחשק לו - הרבה יותר ממוזמן! בואו גם אם אתם סמויים\לא כותבים הרבה
אני אפתח עוד הודעה לקראת סוף השבוע כדי שלא נשכח :) אם מישהו מעוניין במס' טלפון שלי או של קינגה כדי שיהיה עם מי לדבר אם הלכתם לאיבוד או משהו - שלחו מסר. שיהיה שבוע מצוין!

O s w a l d

New member
Ok I got a problem

Without having to bore you to tears with the actual details, I can't be in TA on the 20th so late. In order for me to make it it either has to be much earlier or a different day, like some non-holiday friday.

erez1985

New member
אני גם יגיע

אין לי אם מדובר במקום כשר / לא כשר. את הסביבה של הטיילת אני לא כל כך מכיר, אבל נראה לי שגם שם יש אגאדיר /wink /wink

למעלה