מקום מגורים

jerkon19

New member
מקום מגורים

האם כדאי לרכוש דירה בעין התכלת(צפון נתניה)? האם זה נחשב לאזור רע או טוב?

תודה למשיבים

מהמעט ששמעתי - בהחלט איזור טוב

זה איזור טוב אבל נחשב לאיזור

מזדקן, אין שם התפתחות של בתי ספר, גנים, ההפך, נסגרים שם בתי הספר, לא משקעים לגני שעשועים ולמי שזה חשוב צריך לקחת בחשבון

רום, נדמה לי שקראתי בכתבה בקול השרון

שבשנה האחרונה יש בעין התכלת תנופת פיתוח ומגיעים לשם זוגות צעירים - יתכן?

אני למדתי בבית ספר שרת ואני כל חיי גרתי בצפון

העיר.
בינתיים : לא ראיתי בנייה חדשה, לא ראיתי גני שעשועים, סגרו את בית ספר יהודה הנשיא ואיחדו עם בן גוריון וקראו לו נעמי שמר, שרת בסכנת סגירה כי יש את עגנון, הילל צור מתועד להיסגר עוד חמש שנים...מרבית הזוגות הצעירים הולכים לכפר יונה או קריית השרון וכמעט אין זוגות צעירים באיזור. מרבית הילדים שעולים לכיתה א-ו הם ילדים הכי צעירים (בני זקונים) במשפחות ותיקות שגרות שם...
כאמור, אני מאוד מאוד אוהבת את צפון העיר אבל כשההורים שלי מכרו דופלקס מהמם במחיר מצחיק אחת הסיבות היא שקשה למצוא קונים לצפון...

מצד שני, אם אפשר להשיג בית פרטי בעין התכלת, לשפץ ולחיות כמו מלך ולהסיע את הילדים, זה עדיף..

נראה שאת יותר מעודכנת ממני, רום

התבססתי רק על ידיעה עיתונאית אחת - ולמעשה, מה שראיתי בעצמי רק תומך בדעתך: הייתי בסדנת תיאטרון באיזה אולם בשכונה, סמוך לכביש הים, ויום אחד התבשרנו שעלינו לעזוב כי האולם הופך באופן זמני לבית כנסת... ומאז לא הוזמנו לחזור. מכל זה יצא רק טוב, מבחינתי, כי היום אנחנו פועלים בבית העם בכפר ידידיה, שהרבה יותר קרוב לשכונה שלי.

חשבתי שתנופת ההתחדשות הגיעה לעין התכלת לפני צפון העיר, שגורלה דומה בינתים לזה של מרכז העיר.

למעלה