מקום עבודה

חלמתי על מקום עבודה , שעבדתי הרבה שנים ועזבתי שם לפני שנים אחדות, שבו עבדו אבא ובן, היו יחסים מאוד טובים , וכיום אין שום קשר.

היה שם מנהל חשבונות שהיחסים היו ממש טובים איתו , כל הדברים האישיים שלי ידע עלי.

החלום

אני בעבודה, מתרוצצת מחדר לחדר..... אני ביחסים אישיים עם הבן של הבוס שהוא גם הבוס....... (וכל אחד מאיתנו נשוי לאחר/ת)

הוא כל הזמן מנסה להתקרב לחבק לנשק אותי , ואני בורחת שלא ייראו אותנו, ובמשרד מסתובב הרואה חשבון, והוא מאוד נמוך

כמו גמד, ואני אומרת מה קרה לו, למה הוא נהיה נמוך כזה........ אמרו לי שהוא חולה, ואני מחפשת את החדר שלו לדבר איתו. בסוף החלום הבן של הבוס
מצליח לתת לי נשיקה בשפתיים ואנחנו מחייכים.
תודה

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום על בן הבוס ורואה החשבון

החלום מאוד תזזיתי, מלא תנועה. את מתרוצצת מחדר לחדר, הבן של הבוס הנשוי מנסה להתקרב אליך לחבק אותך ולנשק, את בורחת ממנו כי גם את נשואה, בסוף הוא מצליח ואתם... מחייכים.

ובלי כמעט קשר לכל זה, במשרד מסתובב עוד בחור אחד, הוא רואה החשבון שלכם שנראה לך לפתע נמוך כמו גמד ואת שואלת אותו מה קרה לו. מישהו אמר לך שהוא חולה ואז, בנוסף להתחמקות שלך מנשיקותיו של בן הבוס, את מחפשת את חדרו של הרואה חשבון, כדי לדבר איתו.

החלום מראה על חוסר מנוחה. על דברים שמתרחשים ואת מנסה לברוח מהם. לכאורה מדובר בנשיקות ובחיבוקים, שאין נפלא מהם כשהם רצויים, אבל כאן הם ממש הטרדה מינית של ממש ועוד מבן הבוס שהוא גם בוס ובנוסף, יכולים לראות אתכם וזה לא נעים ואפילו משפיל. הרואה חשבון הנמוך כגמד, מסמל את ההשפלה שבהטרדה הזאת. לאחרונה, החלטת לעזוב את המשרד הזה, כי כבר לא מתייחסים אליך יפה כמו בעבר, ואם עברת שם השפלות, הן משתקפות בחלום.

בנוסף - הוא נעשה נמוך כתוצאה ממחלה, וזה מדאיג אותך. היום בימי מגפה קשה, בהדבקות בקורונה עלולה לגרום להרגשה של השפלה ואשמה, בגלל אי זהירות והפרת סגר. החלום קורא לך, להיזהר ולא להתפתות להוללות, ליציאה החוצה, לבילויים לפגישות עם מחזרים או עם חברים, אין נשיקות אפילו אם הן משמחות ( חיוכים). אם תדבקי מהם – זה ינמיך גם אותך.

בחלום את בורחת כל הזמן, ממה? את בורחת מדאגותייך והן אינן נותנות לך מנוח. את מייחלת שהדאגות יסתיימו ותוכלי לאהוב ולחייך.

במציאות היית בקשר טוב עם הרואה חשבון. הוא היה איש סודך. היום אין שום קשר ביניכם. אולי החלום משקף כאן אובדן אנשים שעזרו לך, שהיו ידידים טובים, שנתנו תמיכה. הזמן עבר והקשרים חלפו. פעם היה יותר טוב. הכל מתגמד לעומת הבעיות של היום, עם הריחוק החברתי הכפוי.

אשמח לתגובתך!

החלום מאוד תזזיתי, מלא תנועה. את מתרוצצת מחדר לחדר, הבן של הבוס הנשוי מנסה להתקרב אליך לחבק אותך ולנשק, את בורחת ממנו כי גם את נשואה, בסוף הוא מצליח ואתם... מחייכים.

ובלי כמעט קשר לכל זה, במשרד מסתובב עוד בחור אחד, הוא רואה החשבון שלכם שנראה לך לפתע נמוך כמו גמד ואת שואלת אותו מה קרה לו. מישהו אמר לך שהוא חולה ואז, בנוסף להתחמקות שלך מנשיקותיו של בן הבוס, את מחפשת את חדרו של הרואה חשבון, כדי לדבר איתו.

החלום מראה על חוסר מנוחה. על דברים שמתרחשים ואת מנסה לברוח מהם. לכאורה מדובר בנשיקות ובחיבוקים, שאין נפלא מהם כשהם רצויים, אבל כאן הם ממש הטרדה מינית של ממש ועוד מבן הבוס שהוא גם בוס ובנוסף, יכולים לראות אתכם וזה לא נעים ואפילו משפיל. הרואה חשבון הנמוך כגמד, מסמל את ההשפלה שבהטרדה הזאת. לאחרונה, החלטת לעזוב את המשרד הזה, כי כבר לא מתייחסים אליך יפה כמו בעבר, ואם עברת שם השפלות, הן משתקפות בחלום.

בנוסף - הוא נעשה נמוך כתוצאה ממחלה, וזה מדאיג אותך. היום בימי מגפה קשה, בהדבקות בקורונה עלולה לגרום להרגשה של השפלה ואשמה, בגלל אי זהירות והפרת סגר. החלום קורא לך, להיזהר ולא להתפתות להוללות, ליציאה החוצה, לבילויים לפגישות עם מחזרים או עם חברים, אין נשיקות אפילו אם הן משמחות ( חיוכים). אם תדבקי מהם – זה ינמיך גם אותך.

בחלום את בורחת כל הזמן, ממה? את בורחת מדאגותייך והן אינן נותנות לך מנוח. את מייחלת שהדאגות יסתיימו ותוכלי לאהוב ולחייך.

במציאות היית בקשר טוב עם הרואה חשבון. הוא היה איש סודך. היום אין שום קשר ביניכם. אולי החלום משקף כאן אובדן אנשים שעזרו לך, שהיו ידידים טובים, שנתנו תמיכה. הזמן עבר והקשרים חלפו. פעם היה יותר טוב. הכל מתגמד לעומת הבעיות של היום, עם הריחוק החברתי הכפוי.

אשמח לתגובתך!

אשמח לתגובתך!

אלישבע ערב טוב, מדהימה כהרגלך....... והכי התחברתי........
"בחלום את בורחת כל הזמן, ממה? את בורחת מדאגותייך והן אינן נותנות לך מנוח. את מייחלת שהדאגות יסתיימו ותוכלי לאהוב ולחייך."

אלישבע777

Well-known member
תודה לך. אגב שלחת לי ולא הצלחתי לפתוח את הקובץ של החלום של ליל הסדר.... בשם מרים
ושנית יש עוד חלום שאולי פספסת , של החברה שלי תודה
אני שלחתי לפורום את הפרוש, ולא קיבלתי שום תגובה ממנה
תודה לך. אגב שלחת לי ולא הצלחתי לפתוח את הקובץ של החלום של ליל הסדר.... בשם מרים
ושנית יש עוד חלום שאולי פספסת , של החברה שלי תודה
הי יערונת. פתרתי לה חלום אחד והיא לא שלחה תגובה. אני שולחת פתרונות, רק אחרי תגובה לחלום קודם.
הייתי שמחה אם היא היתה משתתפת בפורום בעצמה.

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת. העתקתי את החלום ואת הפרוש מחודש יולי תחת השם מרים.

רקע
עובדת עכשיו חצי משרה, מקווה שאסתדר, אבל שוב ביקשתי מהגרוש שלי, עזרה כלשהי........... וקבלתי תשובה שגם לו קשה...
ואני יודעת שזה תירוץ.
אני בנישואי הייתי ביחסים מאוד טובים עם המשפחה של הגרוש, היום אנחנו לא בקשר, ביוזמתי... אבל באירועים שנפגשם יחסים טובים

החלום
זה יום חג, פסח, האחים של הגרוש שלי, וגיסתי ,כולם מנקים מבשלים בשרים על האש. אמא שלי ז"ל והמשפחה שלי נמצאים גם, אחת מהאחיות שלי נשארה בבית שלה לבד, והבת שלה אומרת שהיא לא יכולה להגיע כי אין לה אוטו והבת שלה כבר נמצאת אצלנו והיא לא רוצה ללכת להביא אותה. אני מדברת עם אחותי בטלפון ומציעה לה הצעות איך להגיע, ואז אומרת שהיא תישאר לבד בבית. אני מטאטאת את הבית ואומרת, טוב נו החג כבר הגיע ואנחנו עדיין מנקים לא נורא פעם אחת נעשה את החג שונה, ואז אחד התינוקות של המשפחה בוכה וההורים שלו לא מתייחסים אליו, אני ניגשת אליו ומלטפת אותו ומרדימה אותו. אחכ ניגשת לשולחן ושואלת איפה האוכל שלי והאחים של הגרוש שלי מביאים לי.........

הפרוש שלי

הפתיחה מראה משפחה גדולה מורחבת של בעלך לשעבר ושלך, נמצאים בביתכם המשותף מאוחדים במטרה אחת – לבשל ארוחה גדולה וטעימה ( בשרים על האש) לכולם. עד כאן אין התרחשות מיוחדת, אבל יש פעילות.

בחלק השני, מתחילות אי אלו בעיות:

א. מכל המשפחה רק אחותך נשארה בבית לבד. הבת שלה ( אחייניתך) אצלכם, אין לה אוטו ולכן היא לא רוצה ללכת להביא את אימא שלה מהבית.
ב. בשיחת טלפון את מציעה לאחותך פתרונות איך להגיע, אבל היא אינה מקבלת אותם ואומרת שהיא תישאר בבית לבד
ג. את מטאטאת את הבית ואומרת (או מנחמת) את אחותך, שאתם עדיין מנקים ( הארוחה מתעכבת) ולא נורא אם החג יהיה השנה שונה ( בלעדיה)
ד. אחד התינוקות של המשפחה בוכה וההורים אינם מתייחסים
ה. את מרימה אותו ומלטפת ומרדימה אותו.
ו. את שואלת היכן האוכל שלך, והגיסים שלך, מגישים לך

בחלום את מוקפת משפחה כמו שהיית רוצה, יש פעילות יחד, וכל אחד עובד. אבל ביחסי הורים וילדים – יש בקיעים: אחייניתך אינה רוצה להביא את אימא שלה, ותינוק אחד בוכה וההורים אינם מתייחסים. משהו בסיסי חבוי מתחת לפני השטח- אינו תקין. אימא שלך שתמיד מופיעה בחלומות שלך, לא אומרת שום דבר. השיחה היחידה שמתקיימת בחלום היא שלך הוא שלך- עם אחותך בטלפון, אבל אין לה תוצאות. השיחה הזו בעצם נכשלה.

מה מקומך במשפחה הזאת? את מתפקדת בעצם כעוזרת וכמטפלת! את מטאטאה את הבית, מנסה לעזור לאחותך כי הבת שלה אינה יכולה, מנסה לעזור לתינוק ואת מרדימה אותו. התינוק יכול לסמל, גם איזה פרוייקט שאת ויתרת עליו ( רצון לבן זוג ולבניית משפחה חדשה?) איזה חלום או משימה, כי היא קשה או לא תצליח. כדאי להרדים אותה.

בעלך אינו מופיע בחלום, כי אינו ראוי לכך . הוא היה צריך לעזור לך ולשתף פעולה. אבל טוב שהוא אינו שם. גם ככה, החלום מראה שכל המשפחה, מלוכדת למראית עין ובעצם אין ממש תקשורת טובה. טוב עשתה אחותך שנשארה בביתה לבד!!

החלום אומר, שלפעמים להישאר לבד, זה לא כל כך נורא. הרבה יותר גרוע להישאר לעבוד קשה ואף אחד אינו מעריך ואינו מתייחס, עד שאת מבקשת יחס. יפה שהגיסים שלך, הגישו לך מנה – הם היחידים שעזרו לך... אבל , את היית צריכה לבקש! אף אחד, לא חשב על כך קודם.

החלום אומר לך, שיתכן שאת קצת עוזרת יותר מדי ולוקחת תפקידים ואחריות, במקום אחרים ולכן – מתייחסים אליך כאל מובנת מאליה. אילו היית "קשה להשגה", היית מקבלת יחס טוב יותר ולא כזה אדיש.

למעלה