מקומנו הולך ומצטמם בישראל

mobyboy

New member
מקומנו הולך ומצטמם בישראל

שלום חברים.
חדש כאן בפורום.
לאור תוצאות הבחירות המשקפות הלך רוח מאד ברור, חשבתי למצוא נחמה בחיק חבריי לקהילה הגאה. לשמחתי החברים הקרובים עדיין אתאיסטים גמורים, אבל אני רואה הרבה מאד הומואים הופכים לימניים, חלקם נמשכים או מתחנפים לדת, לא יודע מה קורה כאן במדינה הזאת, אבל נדמה שהביטוי של אדם כמוני פשוט הולך ונמס, עד כדי שנהפוך להיות פה מחתרת קטנטנה. לא מבין למה התהליכים מובילים למקומות הפוכים ממה שאני מייחל להם, זה פשוט מייאש שגם בקרב הקהילות שמהם ציפיתי שתבוא הישועה, אני חוטף זפטות.

BravoMan

Active member
אני חושב שהבעיה שלך היא שאתה מבלבל בין 2 דברים:

להיות דתי, ולהיות בצד הימני של המפה הפוליטית.
&nbsp
נכון, עבור אזרח ממוצע, אלא דברים שהרבה פעמים חופפים, אבל אין חובה שיהיה כך.
&nbsp
אני לא סתם אתאיסט, אני אנטי-טאיסת - מתנגד לדת, אבל ברוב הדברים אני בצד הימני של המפה, כי אני רוצה לחיות כאן במדינה שלי בשקט ובשלווה.
ולצערי השמאל, בכל מה שקשור למדיניות חוץ ובטחון, הזוי לגמרי.
&nbsp
לא שהימין פה עושה את מה שהימין באמת אמור לעשות, אבל לפחות תאורטית הם במקום הנכון.
&nbsp
באשר שלחברי קהילה גאה שנמשכים לדת, זה דבר שמעולם לא הבנתי.
אומנם איני חלק מהקהילה הזו, אז יכול להיות שגם לא אוכל להבין, אבל מאוד תמוהה בעיני שמישהו ירצה להאמין בסיפור שגורס שהוא דפוק מלידה ויש להענישו או אפילו להרוג אותו על זה...

galgal761

New member
אתה ימני רק מבחינה פוליטית או גם מבחינה

חברתית וכלכלית?

BravoMan

Active member
אני ימני בכל מה שקשור במדיניות חוץ ובטחון:

מה לעשות עם אויבינו, ומה לעשות עם מסתננים למיניהם.
&nbsp
בנושא חברתי - כלכלי, אני דווקא בצד השמאלי של המפה.
מערכת רווחה חזקה, חובת לימודי ליבה, נישואים אזרחיים, תח"צ בשבת, ביטול חוקים דתיים כמו חוק החמץ או חוק המרכולים, וכו'

pozetiv

New member
לדעתי זה עניין שקשור זהות .

דובר כאן רבות על רובוטים למה בדיוק אפשר לצפות ששני רובוטים בלי תכלית ומסוכסכים בינם לבין עצמם ובינהם ? נכון, כמו שתיארת לעצמך שיביאו רובוט קטן שמסוכסך עם עצמו וחי בלי תכלית .

למעלה