מקור מפתיע לעידוד וחוזק אקדמי

• פותח הנושא 302Or
  • פורסם בתאריך

302Or

New member
בימים קשים אלה, כאשר כל עמוד שאני כותב רק מחליש את ביטחוני במה שאני מנסה לטעון, מצאתי מקור מפתיע לחיזוק אישי: מחקר גרוע של אחרים. רק לא מזמן קראתי כמה עמודים בספר ידוע בהוצאה משובחת של מרצה בכיר באוניברסיטת עילית. הסעיף ההוא שקראתי לכל הפחות הוא פשוט מביך כמעט בכל היבט אפשרי. ברגעים כאלה אני חושב, נו, גם אני יכול! מחקר ברמה הזאת גם אני מסוגל לייצר. חזק ואמץ, פסגת ההר נמוכה משחשבת.

דיברגנט חדש

Well-known member
בימים קשים אלה, כאשר כל עמוד שאני כותב רק מחליש את ביטחוני במה שאני מנסה לטעון, מצאתי מקור מפתיע לחיזוק אישי: מחקר גרוע של אחרים. רק לא מזמן קראתי כמה עמודים בספר ידוע בהוצאה משובחת של מרצה בכיר באוניברסיטת עילית. הסעיף ההוא שקראתי לכל הפחות הוא פשוט מביך כמעט בכל היבט אפשרי. ברגעים כאלה אני חושב, נו, גם אני יכול! מחקר ברמה הזאת גם אני מסוגל לייצר. חזק ואמץ, פסגת ההר נמוכה משחשבת.
כמו המחקר שמצא 100% במניעת מחלה קשה. :oops:
לצחוק או לבכות, שמדענים לא יודעים שאין דבר כזה 100% במדע לא מדויק|?|

AnarchistPhilosopher

Well-known member
יש את האימרה הישנה: publish or perish.
אפשר לערוך ולערוך ולערוך.... אבל חלאס כמה כבר אפשר נשבר כבר ה-ז'!!!!!!!!
והחיים סופיים!
גם ככה מי כבר יקרא?

למעלה