מקלדת משאלות..

מקלדת משאלות..

יושב ..כאן .. יושב ..מול מקלדת.. זו לא מקלדת זה עולם ... מילים אותיות.. מקיש..בלי לראות..יוצאות לי תחושות.. בלי טיוטה .. בלי לשקול דברים... צלילה עמוקה לתוך עולם חלומות .. יושב .. יושב כאן .. מול מסך .. נהנה מהשתיקה .. ממוסיקת רקע ..פינק פלויד בכל העוצמה משאלת לילה משאלת לילה .. שוכח למה אני כאן מרחף בעולם .. שיוצרים המילים חם נעים לי .. שאני מקליד אור של נרות נותן לשמך ...בתוכי לעלות משאלת לילה משאלת חצות .. ובכלל שעת צהריים .. אני מוקף .. במבני תעשיה שעת צהריים גופי בעבודה .. נשמתי .. מפזזת במשאלה... טולי הצבעוני .. הנודד

shantya

New member
תוהה....

מה גרם לך לעזוב את פורום סיפורים מהחיים.... אתה כותב מקסים...אתה נותן להרגיש את המילים.. את מה שמאחוריהן, מלפניהן, מכל צדדיהן, ויותר מכל? את מה שבתוכן... ומותיר אותי, ככה בכל פעם, בלעדיהן... אז אני שותקת. ומחייכת. ודומעת. וצוחקת. ובוכה. ומרגישה.

אמממ`

חילוקי דיעות .. אני חושב .. אבל בי האשמה .. כמו תמיד אני רואה דברים בצורה שונה .. פעם זה לטובתי .. ובהרבה פעמים זה לרעתי .. לא עזבתי בגלל שאני שונא .. יותר בגלל שאני אוהב ...

גילית.

New member
אהבתי את מילותיך, מחשבותיך,

אהבתי את מילותיך, מחשבותיך, שתיקותיך, מאחלת לך הצלחה בהגשמת משאלות ליבך ממני גילית

למעלה