מקלחות משותפות בחדר כושר

nugi246

New member
מקלחות משותפות בחדר כושר

יש לי שאלה קצת מוזרה. אני רוצה להירשם לחדר כושר ואני מחפשת חדר כושר שיש בו מקלחות משותפות לבנים ובנות... אם מישהו מכיר אשמח לדעת עליו

asafronen1

New member
אני גם מחפש

הדבר הכי קרוב שמצאתי זה מקום באלנבי שיש בו סאונה וגקוזי בימי רביעי. הבעיה שזה מקום של הומואים וכולם נוגעים בלי לשאול... אם תמצאי תספרי לי אני נרשם

tamirzak1

New member
לא קיים חדר כושר כזה.החוק מחייב הפרדה במקום צ

ציבורי בין בנים לבנות.אם באפשרותך "לסגור" מקום כזה באופן פרטי (כפי שהעמותה הנטוריסטית עושה לפעמים) ,ניתן להשתמש במקלחת משותפת ואפילו להסתובב במתחם בעירום (כמונו) , אבל במקום ציבורי (אלא אם כן המקום מיועד למין קבוצתי) אין סיכוי למצוא דבר כזה. את מוזמנת להרשם דרך העמותה ולהגיע לאתרי ספא (עם מקלחות משותפות).

קוואנט

New member
אתה בטוח שהחוק מחייב?

נראה לי שזו פשוט הנורמה החברתית. אני לא בטוח שזה עניין של חוק, אלא פשוט בעלי המקום עושים את החשבון שלהם לגבי הפרדה בין המינים

המקום היחידי שראיתי בו מקלחת משותפת

מאז שסגרו את הפלמ"ח זה האשראם במדבר, לא נראה לי שבמרכז הארץ יש סיכוי למצוא דבר כזה (ולעומת זה בשאראם אין חדר כושר) -- למה זה חשוב לך? אני אישית הייתי בוחרת חדר כושר לפי פרמטרים קצת אחרים (כמו למשל מגוון הפעילות, רמת המדריכים, אוירה, נקיון וכאלה)

בטח שייש!!!../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

יש מכוני כושר שהמקלחות הם משותפות בנים בנות,הכתובת היא את רושמת?. "בהד אמבורג גרמניה". בהצלחה באימון.

למעלה