מקפיצה את עצמי

under Cover - Purim's Special

השנה לכבוד פורים השרת העיוור החליטו לצאת במבצע מיקסטייפים. הרעיון היה שירים מתחפשים - קאברים טובים . כל אחד קיבל כתובת של אדם אחר במטרה לשלוח לו מיקסייפ. אז היום שלחתי את שלי וגם קיבלתי את זה ששלחו לי. הנה המיקטייפ שאני שלחתי: 1. Lily Allen - Mr. Blue Sky (3:41) ביצוע נשי ממתקי משו לשיר של ELO 2. Pet Shop Boys - Where the Streets Have No Name (I Can't Take My Eyes off You) (4:29) בעיני אין אוסף קאברים מושלם בלי הצמד הזה בדיוק מהסיבה שהם יודעים לקחת שירים של אחרים ולעשות אותם גדולים יותר, גם אם השיר הוא בעצם שני שירים שונים. 3. Goldfrapp - Let's get physical (Olivia Newton John cover) (4:47) גרסא אפלה משו לשיר של אוליביה ניוטון ג'ון. איכשהו היא עושה את זה סקסי יותר... 4. Socalled - Who Knows One ? (4:06) בחור יהודי ממונטריאול שעושה היפ הופ ואקלטרוניקה עם המון נגיעות יהודיות. כאן הוא מחדש שיר שנכתב לפני כמה מאות רבות של שנים - אחד מי יודע. השיר לקוח מתוך אלבום שנקרא הגדת היפ הופ שכפי שניתן לנחש כוללת את כל ההגדה. 5. Get Cape. Wear Cape. Fly - D.A.N.C.E. (3:56) לכבוד ה NME השנה ביקשו מכמה אמנים מוכרים יותר ומוכרים פחות לעשות גרסאות כיסוי לכמה מהשירים הבולטים השנה. זהו ביצוע אקוסטי לשיר של ג'סטיס. 6. Manic Street Preachers - Raindrops Keep Falling on My Head (2:58) B- side של האלבום Lipstic Traces. ביצוע מקסים שמזכיר מאוד את המקור אבל לא נותן לנו לשכוח שמדובר במטיפים ולו לשניה אחת. 7. Ben Harper - Sexual Healing (5:48) הביצוע הזה עושה לי נעים בבטן 8. Sia - I Go To Sleep (3:48) חידוש לשיר של שר, מהאלבום האחרון של סיה. 9. CCR - I Heard It Through the Grapevine (11:06) האמת? אין לי מושג מי המקור מרוב ביצועים לשיר הזה. דבר אחד אני יודעת להגיד - זה הביצוע האהוב עלי. 10. Johnny Cash - Personal Jesus (3:18) מתוך אמריקן רקורדינגס. ביצוע מעולה לשיר של דפש. 11. Nick Cave - I'm Your Man (4:30) מתוך הסרט im your man (2006) שמספר את סיפור חייו של לאונרד כהן. אחד השירים הבודדים בפסקול שלא מבוצעים על ידי אחד ממשפחת ווינרייט. 12. Sonic Youth - Superstar (4:06) מתוך הפסקול של Juno. פרשנות נהדרת לשיר של הקרפנטרס. 13. Jose Gonzales - Heartbeats (2:40) כואב כמה שזה יפה, חוזה מההרכב Zero 7 מבצע חידוש לשיר של הסכין. 14. Newton Faulkner - Teardrop (3:09) האמת שכאן התלבטתי אם לשים את הביצוע של חוזה או ללכת על ניוטון, אבל ניוטון אוכל את הביצוע של חוזה והוא פשוט לא השאיר לי מקום לספק. 15. אורליקה - mon petit bout (3:20) הישראלית הראשונה מבין שתיים. ביצוע מקסים לשיר לשירה כשקורין אלאל נותנת קולות רקע. 16. Cat Power/Myra Lee - Sea of Love (2:18) Jono 2 . גם השיר הזה לקוח מתוך הפסקול.חידוש מקסים של קאט. את השיר ניתן למצוא גם באלבום שלה שכולל רק קאברים. 17. Greg Laswell - Girls Just Want To Have Fun (2:35) אני אפילו לא יודעת מאיפה יש לי את הבור, אבל הוא מוכשר ביותר, אז מה אם הוא שינה את המילים. 18. Sarah McLachlen - Blackbird (2:21) מקרטני כותב מדהים, השיר הזה מדהים. כששרה מתחילה לשיר אותו הלב שלי מתכווץ - אחד השירים הבודדים שמביאים אותי לידי דמעות. 19. הטוב, הרע והנערה - שמור לך חלום קטן (2:33) הקול של ג'וזי כץ נשמע חולמני בשיר הזה, מה שיוצר אווירה נהדרת של חלום שמלבשת יופי על השיר. והלינק כאן

Miss Small Talk

New member
ממה ששמעתי:

לילי אלן מדהימה, הפט שופ בויז מגניבים, אחלה קאבר של Newton Faulkner ושל Manic Street Preachers. ממש מעניין אותי לשמוע את הקאבר של Jose Gonzales ושל Ben Harper. אחלה שירים |4u|

Chandler Rulz

New member
I Heard It Through the Grapevine במקור של

גלדיס נייט (אבל הביצוע הכי מוכר הוא של מרוין גיי שנה אח"כ).. ויש גרסה נהדרת של Kaiser Chiefs..

למעלה