מקפיצה - זקוקה לפינוי דחוף

tallyh

New member
מקפיצה - זקוקה לפינוי דחוף

הבגז' ברכבי עולה על גדותיו וזקוקה לפינוי דחוף: אין באפשרותי לשנע מחוץ לעיר ולא להניח את הדברים בחצר מפאת שינויי מזג האויר: שקית ענקית עם בגדי קיץ ילדים לגילאים 4-6. שקיות עם בגדי נשים מידות קטנות. שקיות עם בגדי ילדים חורף לגילאים 4-6. מס' זוגות נעלי ילדים. גינסים לבנות/נשים מידות קטנות. 2-3 מעילים לילדים. חולצה ללא שרוול - חדשה עם (הטיקט) חולצה מידה 10 1/2 שרוול חולצת גולף נשים מידה קטנה שמלת נשים ללא שרוול מידה קטנה מכנסיים חדשים לחלוטין (עדין עם הטיקט) מידה 29 חולצה לבנה מידה L חולצת שריג לאשה מידה קטנה ג'קט נשים מכנס כחול עם פס אדום מידה 42 מכנס מיד 34L מכנס מידה 36/30 (זה מה שכתוב על הטיקט - מידה לא מזוהה לי) 4 צלחות עמוקות + 4 צלחות מנה עיקרית שעון שולחני קטן. מעט מאוד בגדים לתינוקת + מצעים בודדים למיטת תינוק בנוסף מזכירה כי ממתינים לתרומה גם: בבקעה - סלון 1+2+3 שמור כחדש לגמרי - ידיות עץ צבע בהיר ומזרונים מבד בצבע חום. ספת הסלון נפתחת למיטה. בגבעת משואה - 3 מיטות נוער - אחת נפתחת למיטה נוספת. במצב מצויין. בצור הדסה - מיטת נוער במצב טוב. בגבעת זאב - ארון שצריך לפנות מיידית כיוון שהדיירים מתחלפים ובעלי הבית הקודמים רוצים לתרום את הארון.

עדין אקטואלי? זקוקה לחלק

מהדברים לזוג ממודיעין: זקוקה ל: הצלחות שעון שולחני סלון 1+2+3 מהבקעה ארון בגדים אבדוק שינוע ואחזור אליך. תודה מיכל

tallyh

New member
כן עדין אקטואלי.

רק דרך אגב, להזכיר מבחינת הצלחות יש 4 עמוקות ו- 4 למנה עיקרית. ארון הבגדים של 6 דלתות.

בקשר למיטות מצאתי להם

מיטה, שצריכים לדאוג להובלה. מקוה שהענין יסתדר. בכל מקרה אשאל ואחזור אליך. רק צייני בפניך בבקשה את הדברים שאת שומרת עבור הזוג ממודיעין. תודה רבה. מיכל

tallyh

New member
הי מיכלית

מר קורה עם ניוד? האם עדין לעשות ביביסיטר על הדברים שנותרו מיותמים עבורך? דרך אגב הבנת אותי לא נכון: שכן הסלון לא נמצא בבקעה אלא בשכונת בקעה בירושלים. טלי

דיברתי עם הבחור, יש בעיה

כי אשתו חולה, ואין לו רכב. מחר אני מקוה שהוא יצליח לארגן טנדר ויאסוף חלק מן הדברים. אם הוא לא יקח עד תחילת שבוע הבא, מסרי למישהו אחר. אעדכן אותך בהמשך. מיכל

למעלה