מקפלים יקרים, מאיפה אתם?

giladznaor

New member
מקפלים יקרים, מאיפה אתם?

שלום לכולם! מיכיוון שהפורום צריך קצת חיים, אני מציע שנתחיל בזה שנכיר קצת אחד את השני. אני התחלתי לקפל בתור ילד בארה"ב (ההורים שלי היו שם בשבתון) והפסקתי עד שלאחרונה, התחלתי שוב. אני מאיזור חיפה, והמקפלים היחידים שיצא לי לדבר איתם הם בועז מחיפה וגלעד אהרוני (אם אתם לא מכירים את האתר שלו, יש לו אתר מצויין עם המלצות על ספרי אוריגמי ומאיפה אפשר להשיג אותם). יש עוד מישהו מאיזור חיפה?

bshuval

New member
אני מחיפה

שלום שלום! אני בעז מחיפה. התחלתי לקפל כילד (בגיל 8 בערך) מהספר אוריגמי 1 של רוברט הרבין. לטענת הורי - אני הוא זה שביקשתי שיקנו לי ספר אוריגמי. אין לי מושג מאיפה ידעתי מה זה בכלל, אבל כנראה שידעתי. אצלי יחסית התחביב היה רדום עד לשנים האחרונות. תמיד קיפלתי, אבל רק לאחרונה התחלתי לקפל יותר ברצינות. עד לשנים האחרונות היו לי כ20 ספרים, כמעט את כולם רכשתי בארץ (זו הייתה תקופה בה יכולת לקנות בסטימצקי ספרי אוריגמי באנגלית). כילד הייתי מקפל המון במהלך שיעורים בבית הספר. היה לי סטוק של דפי כרומו בגודל 10 על 10 סנטימטר מהם עשיתי את כל הקיפולים. הנייר כמובן היה זוועתי ואין לי מושג בכלל איך הצלחתי לקפל ממנו כמו שצריך בכלל (עם השנים נהייתי בררן יותר בנייר) היום אני מקפל יותר ברצינות, ונהנה מזה מאד. האמת שיותר משאני נהנה לקפל אני נהנה לקרוא הוראות קיפול... (זה גם נובע מכך שיותר מדי זמן פנוי אין לי) נקווה שהפורום יתעורר לחיים בעז

למעלה